Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie, ktos tutaj przerabial temat ledow w miejsce lampek rejestracyjnych w b7 i ma sprawdzone rozwiazanie, ktore nie skonczy sie dyskoteka po miesiacu od zalozenia?

Opublikowano
Panowie, ktos tutaj przerabial temat ledow w miejsce lampek rejestracyjnych w b7 i ma sprawdzone rozwiazanie, ktore nie skonczy sie dyskoteka po miesiacu od zalozenia?

większość z forum przerabiała :wink: ... zadzwoń do Wąskiego to Ci zamówi

Opublikowano
Panowie, ktos tutaj przerabial temat ledow w miejsce lampek rejestracyjnych w b7 i ma sprawdzone rozwiazanie, ktore nie skonczy sie dyskoteka po miesiacu od zalozenia?

większość z forum przerabiała :wink: ... zadzwoń do Wąskiego to Ci zamówi

ok, dzieki

Opublikowano
Panowie, ktos tutaj przerabial temat ledow w miejsce lampek rejestracyjnych w b7 i ma sprawdzone rozwiazanie, ktore nie skonczy sie dyskoteka po miesiacu od zalozenia?

większość z forum przerabiała :wink: ... zadzwoń do Wąskiego to Ci zamówi

ok, dzieki

nie tak do końca bezproblemowo, o ile w B6 lamki ori czy te z balickiej nie wywalają błędów na fisie bo nie ma can-a o tyle w B7 jak nie masz oporników do ori lampek to będą wywalały błąd ( przykładem jest KErczi który chciał założyć u siebie ori i w rezultacie Fantomas skorzystał w A6 :decayed:) , jedynym rozwiązaniem są te ledy z balickiej sztuka 70 zł , nie wywalają błędów bo sa rozgraniczone wersje do benzyny i do tdi inne, lecz one świecą bardzo mocno , wiem bo jeździłem na takich w poprzedniej B7, teraz mam założóne ori z Q7 ale ja mam w instalacji założony opornik i wszystko działa ok. :wink:

Opublikowano
Panowie, ktos tutaj przerabial temat ledow w miejsce lampek rejestracyjnych w b7 i ma sprawdzone rozwiazanie, ktore nie skonczy sie dyskoteka po miesiacu od zalozenia?

http://a4-klub.pl/wnetrze-99/moduly-led-a4-267746/

Opublikowano

Mam zamówiony cały zestaw oświetlenia na balickiej ale to pewnie po majówce ogarnę wsio :kox:

Opublikowano
:siema: Pany :hi:
Opublikowano

:hi:

Siema Pany.

Jutro jedziemy z Boseronem po rowery na Klasztorną. Jutro i tylko jutro jest szansa wyrwać rower ze sporą zniżką, która zależy tylko od ilości osób i wartości rowerów. Wstępnie za rowery około 1500zł możemy dostać około 10%. Jak będzie więcej i droższe to będzie więcej zniżek. Będziemy tam około 12-13.

Ktoś jest jeszcze chętny?

Opublikowano
:hi:

Siema Pany.

Jutro jedziemy z Boseronem po rowery na Klasztorną. Jutro i tylko jutro jest szansa wyrwać rower ze sporą zniżką, która zależy tylko od ilości osób i wartości rowerów. Wstępnie za rowery około 1500zł możemy dostać około 10%. Jak będzie więcej i droższe to będzie więcej zniżek. Będziemy tam około 12-13.

Ktoś jest jeszcze chętny?

szalu nie ma popytajcie jeszcze sklep na Kobierzynskiej kolo BP tam koledze bez problemu dali rabat 10%.

Opublikowano

Wąski zdrówko :drunk::wink:

Opublikowano

Siema Pany :decayed:

Opublikowano

czy pożyczyłby mi ktoś rower na weekend majowy? :wink:

Opublikowano
  • Autor
:hi:

Siema Pany.

Jutro jedziemy z Boseronem po rowery na Klasztorną. Jutro i tylko jutro jest szansa wyrwać rower ze sporą zniżką, która zależy tylko od ilości osób i wartości rowerów. Wstępnie za rowery około 1500zł możemy dostać około 10%. Jak będzie więcej i droższe to będzie więcej zniżek. Będziemy tam około 12-13.

Ktoś jest jeszcze chętny?

hmmm a więcej szczegołów ? :naughty:

Opublikowano
czy pożyczyłby mi ktoś rower na weekend majowy? :wink:

napisz do Boserona albo Lennoxa :wink:

Opublikowano

Boseron albo Lennox - ja też chce skoczyć i kupić - dzwoncie do mnie rano - 602 760 360

Opublikowano

żeście sobie kutwa wybrali godzine :facepalm: niektórzy pracują na chleb wtedy...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.