Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Dante dzięki za gierke :wink:

tak to prawda jedziemy na klasztorną i jak bedzie wiecej chętnych to bedzie lepsza cena, myśle ze mozemy zejść 300 zł na rowerze jak sie postaram.

Pany a tak na marginesie kumpel ma do sprzedania rower 3 letni zadbany i dziś miałem okazje go testować , cały osprzęt deore , hamulce hydrauliczne a jest to ten model , chce za niego jak dla mnie tysiąc złotych warto czy dołożyć i kupić nowy ale z troche gorszym osprzętem.

Giant X-Sport 3 Disc : Rowery : Katalog Rowerowy bikeKatalog.pl

8_40414_11_11_08.jpg

co myślicie, rama rozmiar 20 , może nie warto przepłacać a ten wydaje sie być ok. żeby nie było Mojej tak czy tak jade kupić na Klasztorną a ten... zastanawiam się z racji tego że ma fajny osprzęt a że ma 3 lata hm..... kosztował go 3 lata temu 2400.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dante dzięki za gierke :wink:

tak to prawda jedziemy na klasztorną i jak bedzie wiecej chętnych to bedzie lepsza cena, myśle ze mozemy zejść 300 zł na rowerze jak sie postaram.

Pany a tak na marginesie kumpel ma do sprzedania rower 3 letni zadbany i dziś miałem okazje go testować , cały osprzęt deore , hamulce hydrauliczne a jest to ten model , chce za niego jak dla mnie tysiąc złotych warto czy dołożyć i kupić nowy ale z troche gorszym osprzętem.

Giant X-Sport 3 Disc : Rowery : Katalog Rowerowy bikeKatalog.pl

http://www.bikekatalog.pl/2009/ppg_fotki/foto_big/8_40414_11_11_08.jpg

co myślicie, rama rozmiar 20 , może nie warto przepłacać a ten wydaje sie być ok. żeby nie było Mojej tak czy tak jade kupić na Klasztorną a ten... zastanawiam się z racji tego że ma fajny osprzęt a że ma 3 lata hm..... kosztował go 3 lata temu 2400.

i ile za niego chce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy pożyczyłby mi ktoś rower na weekend majowy? :wink:

mój jest w opłakanym stanie ale mogę Ci pożyczyć. Tylko ja zaraz po pracy ruszam w trasę :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale osprzet mega słaby za ta cene...tutaj chyba juz jada na marce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: widzę że wszyscy powoli się na rowery przerzucają :D już niebawem i będziemy mieć spoty rowerowe :D

Wysłane z mojego GT-S5830i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten co wrzuciłem wizualnie jest spoko ale mógłby mieć lepszy osprzęt...

wczoraj byłem w Giancie na Armii Krajowej i pytałem o rabaty.. 5% dostałem na rower... gdyby było więcej rowerów to gość dałby dobrą cenę ale to też zależy jakie poszłyby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :hi:

Ktoś ma jakieś plany wieczorne na oglądanie meczyku ? Moze jakiś Kazimierz ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to co ? ustawiamy się w scandalach ? rezerwować stolik ? :decayed: Ktos jeszcze chętny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...