Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

psssyyt :drinks: zdrówko Panowie :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema wieczorową porą :hi:

Opublikowano

Powitać :hi:

Wysłane z mojego GT-I9300

Opublikowano

Dante dzięki za gierke :wink:

tak to prawda jedziemy na klasztorną i jak bedzie wiecej chętnych to bedzie lepsza cena, myśle ze mozemy zejść 300 zł na rowerze jak sie postaram.

Pany a tak na marginesie kumpel ma do sprzedania rower 3 letni zadbany i dziś miałem okazje go testować , cały osprzęt deore , hamulce hydrauliczne a jest to ten model , chce za niego jak dla mnie tysiąc złotych warto czy dołożyć i kupić nowy ale z troche gorszym osprzętem.

Giant X-Sport 3 Disc : Rowery : Katalog Rowerowy bikeKatalog.pl

8_40414_11_11_08.jpg

co myślicie, rama rozmiar 20 , może nie warto przepłacać a ten wydaje sie być ok. żeby nie było Mojej tak czy tak jade kupić na Klasztorną a ten... zastanawiam się z racji tego że ma fajny osprzęt a że ma 3 lata hm..... kosztował go 3 lata temu 2400.

Opublikowano

Sprawdzałeś VIN? :decayed:

Opublikowano
Dante dzięki za gierke :wink:

tak to prawda jedziemy na klasztorną i jak bedzie wiecej chętnych to bedzie lepsza cena, myśle ze mozemy zejść 300 zł na rowerze jak sie postaram.

Pany a tak na marginesie kumpel ma do sprzedania rower 3 letni zadbany i dziś miałem okazje go testować , cały osprzęt deore , hamulce hydrauliczne a jest to ten model , chce za niego jak dla mnie tysiąc złotych warto czy dołożyć i kupić nowy ale z troche gorszym osprzętem.

Giant X-Sport 3 Disc : Rowery : Katalog Rowerowy bikeKatalog.pl

http://www.bikekatalog.pl/2009/ppg_fotki/foto_big/8_40414_11_11_08.jpg

co myślicie, rama rozmiar 20 , może nie warto przepłacać a ten wydaje sie być ok. żeby nie było Mojej tak czy tak jade kupić na Klasztorną a ten... zastanawiam się z racji tego że ma fajny osprzęt a że ma 3 lata hm..... kosztował go 3 lata temu 2400.

i ile za niego chce?

Opublikowano
czy pożyczyłby mi ktoś rower na weekend majowy? :wink:

mój jest w opłakanym stanie ale mogę Ci pożyczyć. Tylko ja zaraz po pracy ruszam w trasę :/

Opublikowano

fanta tysiac złotych

Opublikowano

czyli po 3 latach użytkowania cena przez pół hm....

Opublikowano

ale osprzet mega słaby za ta cene...tutaj chyba juz jada na marce

Opublikowano

Kerczi mówisz o tym Boserona czy tym moim?

Opublikowano

:hi: widzę że wszyscy powoli się na rowery przerzucają :D już niebawem i będziemy mieć spoty rowerowe :D

Wysłane z mojego GT-S5830i

Opublikowano

ten co wrzuciłem wizualnie jest spoko ale mógłby mieć lepszy osprzęt...

wczoraj byłem w Giancie na Armii Krajowej i pytałem o rabaty.. 5% dostałem na rower... gdyby było więcej rowerów to gość dałby dobrą cenę ale to też zależy jakie poszłyby

Opublikowano
  • Autor

Siemka :hi:

Ktoś ma jakieś plany wieczorne na oglądanie meczyku ? Moze jakiś Kazimierz ? :naughty:

Opublikowano

si :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ale to co ? ustawiamy się w scandalach ? rezerwować stolik ? :decayed: Ktos jeszcze chętny ?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: widzę że wszyscy powoli się na rowery przerzucają :D już niebawem i będziemy mieć spoty rowerowe :D

Wysłane z mojego GT-S5830i

no paliwo takie drogie i punkty się mniej łapie :grin:

Jak chcecie to wam pożycze miernik sie upewnicie czy aby nie bite :grin:

Cuber ja chętnie jeśli tylko nie zajmiejsz całej loży jak pójdziesz spać :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.