Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cuber ja chętnie jeśli tylko nie zajmiejsz całej loży jak pójdziesz spać :grin:

+1 :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a można liczyć na podwózkę na ramie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

to co , klepać miejscówkę na 5-6 osób ?

Opublikowano

[h=2][/h]

Mam prośbę czy mógłby ktoś podać mi numer części
tłumik środkowy A4 B6 1.8T quattro avant

Będę wdzięczny.

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Stolik zaklepany godzina 20-30 Garden Le Scandale :):)

Opublikowano

Fantasy Park - Kraków

Koniec kręgli i bilardów.

Opublikowano
Fantasy Park - Kraków

Koniec kręgli i bilardów.

A co się stało ?

Opublikowano
:hi: spadam na ryby do jutra na przylasek rusiecki . miłej zabawy :naughty:
Opublikowano
A co się stało ?

To się stało że w innych miastach też zamknęli :decayed:

Fantasy Park

Było 8 a są teraz 4 i jeden na Ukrainie.

Powodu nie podadzą bo tajemnica.

Opublikowano
  • Autor

Mam prośbę czy mógłby ktoś podać mi numer części
tłumik środkowy A4 B6 1.8T quattro avant

Będę wdzięczny.

Pozdrawiam

proszę

t_umik.jpg

Opublikowano
Fantasy Park - Kraków

Koniec kręgli i bilardów.

A co się stało ?

zamykają Plazę i na tym miejscu mają być dwa biurowce po 25 pięter każdy :wink:

Opublikowano

Mam prośbę czy mógłby ktoś podać mi numer części
tłumik środkowy A4 B6 1.8T quattro avant

Będę wdzięczny.

Pozdrawiam

proszę

http://s15.postimg.org/pdimfg1fb/t_umik.jpg

Dzięki Grzechu,Gajos już mi podał wcześniej.

Strasznie ciężko go znaleźć a w salonie 1600 zł wołają,trochę szkoda do 10 letniego auta o wartości mniej niż 30 tys zł.

Opublikowano

Jak tam rowerzysci?? Zakupy jak starzy zrobilismy... :)

ja już jezdze po domu na rowerze :)

Opublikowano

Panowie czy wymieniając kierownice trójramienną z B6 na s-line z b7 lub b8 trzeba wymienić moduł kierownicy?

Wysyłane z mojego GT-N8010 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

tak, trzeba wymienic tasme...poduszki sa inne...

Opublikowano
Jak tam rowerzysci?? Zakupy jak starzy zrobilismy... :)

ja już jezdze po domu na rowerze :)

Kur..a, moja żona jest na zakupach bardziej zdecydowana od Was :grin::grin::grin:

Ale grupowe zakupy miażdżą :wink: Jutro jadę po rower dla mnie :naughty:

Opublikowano

nie pitol, ja zdecydowałem prawie od kopa :)

Zuzi kupiłem na telefon...

dalej tylko nie wiem czy fiolet czy roz :) buahahah

ja jutro tez odbieram, bo nie zdazylem sie wrocic po moja sztuke...

rabat kox - zaoszczedzilem 900zł

---------- Post dopisany 01-05-2013 at 00:37 ---------- Poprzedni post napisany 30-04-2013 at 23:16 ----------

Ktoś gdzieś kiedyś...

BEZWYPADKOWY BMW 116i BOGATE WYPOSAŻENIE KRAKÓW !! (3216774948) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 00:40 ---------- Poprzedni post napisany at 00:37 ----------

Panowie będe miał do sprzedania A4 B7 2007rok AVANT 1.9TDI - 144000 ori przebiegu bezwypadek

kolor MOCCA - dosyc ladnie wyposazone - chromy, BNS, czujniki zmierzchu, deszczu, parktronic itd

cena będzie oscylowała koło 42 000pln

Opublikowano

Powitać :hi:

Zakupy rowerów się udały :D mi wyszedł rabat prawie 680 zł :shock:

I co najważniejsze mojej się kolor podoba :D

Lennox dzięki za fachową pomoc,

Kerczi za towarzystwo, a

Boseron za przywiezienie mnie na promocję :D transport zakupów do domku no i za zaproszenie na meczyk było sympatycznie :thumbup:

Cos mnie dzisiaj głowa boli a gdzie tu do 18... :kwasny:

Wysłane z mojego GT-I9300

Opublikowano

Ej wisła gol ....

Opublikowano
Ej wisła gol ....

ta Tyś widział...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.