Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nabiłem i odgrzybiłem właśnie klimę w B5 i E39 mam teraz podwójne koszta :grin:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Nabiłem i odgrzybiłem właśnie klimę w B5 i E39 mam teraz podwójne koszta :grin:

Pablo dla Ciebie to jak na waciki :naughty:

Opublikowano

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm: oni będą pracować na naszą emeryturę....

Opublikowano
:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew: dawno się tak nie uśmiałem. "Jak ja miałem 4 lata to mój brat był o połowę młodszy. Jak ja mam teraz 18 lat to ile ma mój brat" 9! :polew::polew::polew::polew::polew:
Opublikowano

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm: oni będą pracować na naszą emeryturę....

Piękne porównanie. Kondolencje dla tej młodzieży

Opublikowano

mnie zmiazdzyla "ameryka lacinska" jako kontynent :polew:

Opublikowano

co prawda to jeszcze gówniarze.... ale można się pośmiać :)

Opublikowano
  • Autor
co prawda to jeszcze gówniarze.... ale można się pośmiać :)

sorry ale w ich wieku nie wiedzieć takich podstaw to porpostu jakis chyba żart jest :facepalm:

Opublikowano
co prawda to jeszcze gówniarze.... ale można się pośmiać :)

sorry ale w ich wieku nie wiedzieć takich podstaw to porpostu jakis chyba żart jest :facepalm:

Pytania są podchwytliwe. Do tego stres przed kamerą i się wykładają. Myślę że większość z Nas też by palneła nie jedną głupotę w takiej sytuacji.

Opublikowano

Jarko jak ja to słysze...oni mają przynajmniej po 15lat...

Opublikowano

Byłem ciekaw komentarzy, bo w pierwszym momencie miałem takie jak wszyscy oprócz Jarko, natomiast po chwili pomyślałem że to TV przecież. Po to "kręci" się takie materiały żeby oglądalność była... :wink: A jak najłatwiej wykonać taki filmik? Nagrać 150 osób, wybrać 15 debili, którzy albo się popisują albo są zestresowani, albo zwyczajnie głupi, itp i zmontować w całość. Wychodzi miód cud malina, jak widać na załączonym obrazku :facepalm::kwasny::naughty:

Kur..a przynajmniej mam taką nadzieję że tak jest i nie mamy pośród gimbusów samych głąbów!:shock3:

Opublikowano
Byłem ciekaw komentarzy, bo w pierwszym momencie miałem takie jak wszyscy oprócz Jarko, natomiast po chwili pomyślałem że to TV przecież. Po to "kręci" się takie materiały żeby oglądalność była... :wink: A jak najłatwiej wykonać taki filmik? Nagrać 150 osób, wybrać 15 debili, którzy albo się popisują albo są zestresowani, albo zwyczajnie głupi, itp i zmontować w całość. Wychodzi miód cud malina, jak widać na załączonym obrazku :facepalm::kwasny::naughty:

Kur..a przynajmniej mam taką nadzieję że tak jest i nie mamy pośród gimbusów samych głąbów!:shock3:

no na pewno tak jest, że zmontowali to co chcieli zmontować... a głąby byli są i będą...

lenox zblokowało mi się oparcie kanapy :kwasny: nie mogę jednej połówki otworzyć..

Opublikowano
nie chce ktoś z dziećmi jechać nad Polskie morze termin od 15.06 do 30.06 w dobrej cenie fajne warunki dla dzieci, ja jade i zawsze byłoby raźniej :wink: na ośrodku basen dla dorosłych i brodzik dla dzieci reszte na priv

Napisz mi szczegóły na PW :-)

Naciapane z sedesu ...

---------- Post dopisany at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ----------

Panowie nie chciałby ktoś moich kół przytulić??? :naughty:

19" ?

Naciapane z sedesu ...

Opublikowano
Panowie nie chciałby ktoś moich kół przytulić??? :naughty:

19" ?

Naciapane z sedesu ...

:naughty: tak, ale nie mam żadnych upatrzonych..

Opublikowano

A mnie nosi sprzedać swoje.

Naciapane z sedesu ...

Opublikowano
lenox zblokowało mi się oparcie kanapy :kwasny: nie mogę jednej połówki otworzyć..

tzn?

Opublikowano

noooo fantowski, na 19 to by była lepsza gleba :decayed:

Opublikowano
noooo fantowski, na 19 to by była lepsza gleba :decayed:

na pewno więkssza od Twojej:decayed:

---------- Post dopisany at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany at 21:18 ----------

lenox zblokowało mi się oparcie kanapy :kwasny: nie mogę jednej połówki otworzyć..

tzn?

no zaskoczyło i się nie otwiera pociągając za rączke..

Opublikowano

A nie przekrecil ci sie zameczek kolo klameczki?? W sedanach jest zamek zamykany kluczykiem...

Opublikowano
A nie przekrecil ci sie zameczek kolo klameczki?? W sedanach jest zamek zamykany kluczykiem...

to jedyna opcja która może pomóc ale potrzebuję kluczyk lenoxa... rączka rusza się ale nie ma na niej żadnego oporu..

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.