Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dopytam się jeszcze w tej sprawie co i jak, nie pali się z tym :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ale czemu ją od razu do GAZU pchać :facepalm::decayed:

Masz na myśli którą furę do gazu pchać :question::decayed:

No tak :decayed: teraz dylemat od którego kluczyki rano zabrać :grin:

Opublikowano

Panowie, będzie jutro elyta na spocie?? :decayed::decayed: wpadł bym, ale o 19!! fantowski będziesz na 19?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Ma ktoś pożyczyć bagażnik rowerowy na hak?

---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 20:25 ----------

Albo relingi na dach do b5 i rowerowy bagaznik dachowy?

Opublikowano

siema panowie :hi:

Opublikowano

Panowie szukam alternatora do A4 B5 1,9 Tdi 110KM - nie ma ktoś z Was na zbyciu??

Opublikowano

Pablo, sklep allegro motul_krakow bądź jak wolisz na żywo to ul. Lasówka 12 tel504 230 833 maciek.

Opublikowano

Fanta zglebił nawet swojego psa:

404682_243200929154126_611849774_n.jpg

Opublikowano

Łukasz dzięki za info.

Opublikowano

Witam Panowie :hi:Chcialbym jutro wpasc na spota i w zwiazku z tym mam pytanie czy spoty dalej odbywaja sie na parkingu Galerii Kazimierz czy przenosicie sie gdzies indziej na lato ?? :) Pozdro

Opublikowano

poki co odbywają się tam gdzie zawsze...

p.s. ja w koncu tez bede... :)

Opublikowano

Pablo 10W40 na 5W30 to tak jak Ci mówią tak się nie robi jak już to kup 5W40 a motula masz najtaniej za ścianą w bloku 303

Kerczi fejs zabanglał ale błędu nie kasuje (nie widzi) :-( dzwoniłem żeby podjechać ale było zajęte a potem ty dzwoniłeś i ja byłem zajęty a potem to już Lewandowski i :drunk:wisła biało czerwoni Polacy nic sie nie stalo Polacy nic sie niestaalo

Opublikowano
Panowie, będzie jutro elyta na spocie?? :decayed::decayed: wpadł bym, ale o 19!! fantowski będziesz na 19?

nie wiem czy będę jutro na spocie.. okaże się w ciągu dnia..

wszystko co się da to daje na glebe... nawet gekona:

21867220743991595115164.th.jpg

btw dzisiaj przód poszedł :thumbdown::naughty:

Opublikowano
Pablo 10W40 na 5W30 to tak jak Ci mówią tak się nie robi jak już to kup 5W40 a motula masz najtaniej za ścianą w bloku 303

I tak zapewne zrobię bo większość tak radzi, niby zalecany jest 5W30 ale nie z przejścia z 10W40.

Zapomniałem o tych z dywizjonu 303, często przejeżdżam obok nich to sprawdzę cenę i tego dzika z forum co mehow u niego kupił olej Motula.

Cholera muszę znaleźć garaż do wynajęcia, pod nosem wybudowali nowy blok jak stała biedronka i całe podziemie garaży jest, tak samo dowiedziałem się że od września mają budować garaże przy pasie startowym tam gdzie dawniej były działki koło mojego bloku.

Opublikowano

CUBER I THEMON 100 LAT PANOWIE - SPEŁNIENIA MARZEŃ I ZDROWIA !!!

TO DLA WAS :) - KOLORAMI JUŻ MUSICIE SIE PODZIELIĆ

521424_399253566823858_1157812453_n.jpg

Braylon+Edwards+28th+Birthday+Bash+lWgBgC9v3MGl.jpg

Opublikowano

Siema:hi:

Sto lat Panowie!:kox:

Opublikowano

:siema:

sto lat CUBER, THEMON

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.