Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

to czemu od razu nie kupiles A6 zamiast drugiej B7?

bo trafiła sie uważam okazja jak dla mnie, dobrze sprzedać B7 i dobrze kupić drugie B7 które myśle ze bedzie mi łatwiej sprzedać niż poprzednie za te pieniądze, czy to tak trudno zrozumieć.

Panowie moje auto moja decyzja mój wybór po co to komentować...... robie jak chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czemu od razu nie kupiles A6 zamiast drugiej B7?

bo trafiła sie uważam okazja jak dla mnie, dobrze sprzedać B7 i dobrze kupić drugie B7 które myśle ze bedzie mi łatwiej sprzedać niż poprzednie za te pieniądze, czy to tak trudno zrozumieć.

Panowie moje auto moja decyzja mój wybór po co to komentować...... robie jak chce

. . . :closed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie chodzi o to zeby o tym nie gadać tylko skoro podjałem decyzje to wolałbym wsparcie a nie odradzanie mi i wmawianie że to głupi pomysł. po prostu bardziej zaczęły mi sie podobać a6 tki starzeje się chyba :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron tutaj nikt Ci nie odradza bo to nie o to chodzi...szczerze Ci jedynie doradzamy...po prostu chyba nie jestes swiadomy ile kosztuje A6 taka zebys byl z niej zadowolony...a mysle ze po obecnym samochodzie ciezko bedzie Cie zadowolic mega podstawą w 2.0tdi w 140KM z przebiegiem rzedu 300tys - chyba ze mowisz - mam i dokladam 20K do a6 i wtedy temat zamykamy bo masz 100% racji... ale czy aby napewno myslales o takiej kwocie?

---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ----------

po tym jak wywalili mi RNSa dokladnie mialem to samo - chcialem a6 - ale po przegladnieciu tego co moge dostac za 55 - sprzedaz mojej a4 za 45 i dolozenie 10 szybko zwerywikowalem moje fantazje...

---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ----------

zobacz tutaj jakie auto jest za 55K

Audi A6 Avant 2.0 TFSI jako Kombi w Wittichenau

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak Karol jasne że trzeba dołożyć i z tym sie też licze, znajde coś interesującego za większe pieniądze dołożyć troche można żeby nie kupic padliny, tylko wiadomo że dziś handlarze zrobią wszystko żeby Ci wcisnąć swój produkt i nie ważne w jakim jest stanie, jest ryzyko bo teraz od kilku lat wiem czym jeżdze i co od kogo kupuje , w przypadku a6 nie mam nikogo znajomego kto by sprzedawał ..... no przepraszam Twój Tato ma chyba a6 do wzięcia którą polecałeś no i jeszcze Fantomas coś kiedys mówił a to chyba dwa zadbane egzemplarze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się co tak wszyscy nagle sprzedają :shock3: Ja tam swojej nie zmieniam, kilka modów jeszcze i oby jak najdłużej służyła :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem przed chwilą BM-ke brata PABLA i powiem Wam że :kox::kox::kox::kox::kox::kox:, wewnątrz praktycznie stan idealny, zewnątrz też za***ista, wszystko w oryginale. Robi k**ewską robotę na żywo :kox:. za***isty zakup :thumbup1:

nex cieszę się że podobała się limuzyna :)

Po dzisiejszej rozmowie prawdopodobnie przejmuję auto i zakładam bratu sekwencję do B5 i będzie jeździł nią nadal na taryfie ponieważ jeżdżąc tą betą i niszczyć na taxi byłoby wielkim błędem a nie chce by to auto wyglądało po 2-3 latach jak jego obecna 100 C4..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron dalej mnie nie rozumiesz...

dołożysz 20K do A6?

---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ----------

panowie jakiej firmy kupić tarcze i klocki do mojej b6?

ate

---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ----------

Widziałem przed chwilą BM-ke brata PABLA i powiem Wam że :kox::kox::kox::kox::kox::kox:, wewnątrz praktycznie stan idealny, zewnątrz też za***ista, wszystko w oryginale. Robi k**ewską robotę na żywo :kox:. za***isty zakup :thumbup1:

nex cieszę się że podobała się limuzyna :)

Po dzisiejszej rozmowie prawdopodobnie przejmuję auto i zakładam bratu sekwencję do B5 i będzie jeździł nią nadal na taryfie ponieważ jeżdżąc tą betą i niszczyć na taxi byłoby wielkim błędem a nie chce by to auto wyglądało po 2-3 latach jak jego obecna 100 C4..

czyli bedziesz pomykał BMW teraz??

---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ----------

a A6 Ojca nie jest juz do sprzedania bo nie ma co kupić w zastepstwie na chwile obecną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol 20 nie dołoże max do 10k , w tej cenie wiem cięzko bedzie coś znaleźć , rozumiem Cie doskonale.

Pablo gratulacje, te bety zawsze mi sie podobały i podobają, na żywca chce ją zobaczyć, przyjedz w czwartek na spota nią :naughty: moze taką sobie sprawie i jeszcze kaska zostanie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile za to cenisz?? Możebym przygarnął jeśli byłoby mnie na niego stać :whistling:

Poza tym następna fakturka jest do odbioru :naughty:

Ale przede wszystkim :bry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czemu od razu nie kupiles A6 zamiast drugiej B7?

bo mu Kerczi powiedział że ta jego jest większa :naughty:

Fanta ja mam Rodzine małe dziecko fotelik i powiem Ci ze a4 ma według mnie bardzo mało miejsca z tyłu, jest to dla mnie denerwujące a wszczególności widze jak moje dwie Kobiety sie z tyłu gniotą i to jest główny powód, Ty jeździsz sam przeważnie i nie ma kto Ci marudzić w samochodzie więc możesz tego nie rozumieć jeszcze.... :wink: jak to mówią z czasem priorytety sie zmieniają

dokładnie mam to samo w B7 jak jadę w komplecie 2+2

jak jadę w A6 to z tyłu jest salon ale przez to że to seadan to znowu wkurza mnie wkładanie i wyciąganie wózka sedan to niestety mało praktyczne auto już nie raz się o tym przekonałem bo hu.. z tego że bagażnik jest tak długi że jak coś poleci do końca to nie mogę tego sięgnąć jak otwór jest taki że siatki z zakupami przechodzą i tyle

dla mnie idealne byłoby A6 w kombi

Kerczi to ogłoszenie to raczej podpucha napisz do gościa to zobaczysz że ci odpisze że siedzi teraz w anglii bo miał wypadek i potrzebuje na leczenie albo inny kit a ty najlepiej przelej mu zaliczkę.

Niemcóry privat nie podpisują ogłoszeń to są podpuchy a najczęściej pojawiają się w weekend kiedy goście od mobile nie wyłapują takich fałszywych ogłoszeń naciągaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantomas widze ze rozumiesz dlaczego chce A6 kombi , ale tylko My z dziećmi wiemy o co chodzi :wink: Karol urodzi Ci sei Bambino(czego Ci z całego serca życze) to zaczniesz myśleć o większym tyle jak bedziesz sie męczył z wkładaniem fotelika.... hehe

B7 to bardzo ładny samochód i bardzo mi sie podoba ale..... no właśnie priorytety sie zmieniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli bedziesz pomykał BMW teraz??

Sam w to nie mogę uwierzyć :grin: Zresztą po 7 latach audi mogę powozić się inną również solidną marką, wróci ojciec ze stanów to będzie miał a ja kupię znów audi :kox:

Prawdopodobnie tak będzie, auto będzie użytkowane normalnie gdy będę potrzebował gdzieś pojechać a nie na taxi, zresztą nigdy nie wiesz kto wsiądzie i Ci czymś ostrym przetnie skórę i zniszczy środek, każda osoba która od wczoraj oglądała to auto to się w głowę pukała jak usłyszała że brat ma tym jeździć na taryfie, Transit tutaj w pełni miał rację jak ostatnio o tym dyskutowaliśmy.

Dzisiaj zrobiłem małą sesję:

232709_20130421_182914.jpg

232747_20130421_182548.jpg

233839_20130421_182532.jpg

002312_20130421_183023.jpg

232824_20130421_183127.jpg

232852_20130421_183147.jpg

233148_20130421_183236.jpg

233313_20130421_183226.jpg

233632_20130421_202421.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... Karol urodzi Ci sei Bambino(czego Ci z całego serca życze) to zaczniesz myśleć o większym tyle jak bedziesz sie męczył z wkładaniem fotelika.... hehe

on powiedział swojej na samym początku że jej nie dopuści więc go to rybka :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo gratulacje, te bety zawsze mi sie podobały i podobają, na żywca chce ją zobaczyć, przyjedz w czwartek na spota nią :naughty: moze taką sobie sprawie i jeszcze kaska zostanie,

Do mnie to i tak jeszcze nie doszło że będę tym jeździć.

Jeśli jeszcze 2 tygodnie temu ktoś by powiedział że będę jeździć betą to bym powiedział że go popier.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...