Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

NEX a Ja myslałem ze masz goscia z ogłoszenia ( z otomoto czy tam alledrogo ) a tu widze z forum paska :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no kurva Cuber obczai, że gość dostał info że nie sprzedaje i przed 5 minutami do mnie napierdala na tel że on musi go wziąć

Opublikowano

walnij cene zaporowa i koniec dyskusji :wink:

odechce mu sie :tongue:

Opublikowano
  • Autor

Ale co mam obczajać ?

Dla mnie ogolnie po co wystawiać ogłoszenie , siac zamęt wśród userów by pózniej nie sprzedawać samochodu ? :facepalm: dla sprawdzenia ceny ? :doh: zwrócenia uwagi ? :naughty:

Opublikowano

Mogłeś jebnąć 27 kafli i uj :grin:

---------- Post dopisany at 17:58 ---------- Poprzedni post napisany at 17:56 ----------

Dla mnie ogolnie po co wystawiać ogłoszenie , siac zamęt wśród userów by pózniej nie sprzedawać samochodu ? :facepalm: dla sprawdzenia ceny ? :doh: zwrócenia uwagi ? :naughty:

Cuber a czasem ty też tak nie sprawdzałeś swojej B8 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

JA ? Pablo chyba ci coś ten teges :facepalm:

ps. ogłoszeń nie wystawiałem :wink:

Opublikowano

Ogłoszenia nie ale gość Ci dawał 92 kafle to chyba skądś wiedział że sprzedajesz:eusathink:

Nie wiem tak kojarzę że kiedyś mówiłeś o tym.

Opublikowano
  • Autor

Pablo :facepalm: Jeśli nie wiesz czegoś dokładnie to proszę nie zabieraj głosu w temacie :whistling:

a gości na moje było 2 i nawet jest 3-ci który pisze do mnie pw ale ogłoszenia nie dawałem nigdzie :naughty:

Opublikowano

kto tu ogarnia klimatyzację? jak włączę to słychać jak się wiatrak załącza a po jakiś 5s strasznie buczy jakby wpadał w rezonans :facepalm:

Opublikowano
Pablo :facepalm: Jeśli nie wiesz czegoś dokładnie to proszę nie zabieraj głosu w temacie :whistling:

a gości na moje było 2 i nawet jest 3-ci który pisze do mnie pw ale ogłoszenia nie dawałem nigdzie :naughty:

Oj tam tylko się pytałem czy tak było i tyle :wink:

Wystaw za 100 kafli :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ale po co skoro narazie nie mam zamiaru sprzedawać ? :whistling:

Opublikowano

Chyba że tak :)

---------- Post dopisany at 18:55 ---------- Poprzedni post napisany at 18:47 ----------

http://a4-klub.pl/malopolskie-85/gie-da-opolska-18405/index19.html#post3497877

nex to na ile te fele wyceniasz:decayed:

---------- Post dopisany at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany at 18:55 ----------

FANTOMAS PW:whistling:

Opublikowano
:hi:

Kto na krakowskich ma podpis "zakład szewski Kraków cośtam_cośtam"? Nie mogę sobie nickname przypomnieć;)

----

Już wiem :decayed:

Jak masz jakieś problemy z obuwiem to wszelki kontakt jest na stronce która cały czas jest aktualizowana,a tak btw to :hi:

Opublikowano

Pablo, szukam note 10.1, nie masz jakiegoś? :P

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Chcesz nówke czy używke??

Wysyłane z mojego GT-N8010 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Nowke raczej, faktura by się przydała :) no chyba ze w idealnym stanie by była i gwarancja

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Jutro Ci podeślę link do jednego sklepu gdzie kupisz nówkę z pełną FV w dobrej cenie

Wysyłane z mojego GT-N8010 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
bawił się coś ktoś z doborem szczotek do rozrusznika lub alternatora potrzebuję namiar na sklep ze szczotkami w Krakowie.

Jakieś szczotki kupowałem w sklepie z AGD na przeciwko targów na ul. Centralnej w NH

Opublikowano
bawił się coś ktoś z doborem szczotek do rozrusznika lub alternatora potrzebuję namiar na sklep ze szczotkami w Krakowie.

Jakieś szczotki kupowałem w sklepie z AGD na przeciwko targów na ul. Centralnej w NH

tak tak, ja też w praktikerze...najlepsza VIELEDA

Opublikowano
Wysłać kobietę do mechanik albo po części do auta to albo jej pół auta wymienią albo za części zapłaci 3x tyle co norma :facepalm: Te pierścienie centrujące do felg o które pytałem po 15 PLN jej policzyli.

Kolejna rzecz co może ktoś podpowie to gdzie oddać w KRK tarcze do przetoczenia?

tam :whistling:

Na stronce nie ma nic na ten temat ale zapytam. Jeszcze raz dzięki.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.