Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

o 19:00 już jesteście?

okolo 20 sie wszyscy zjezdzaja

eee to nie jadę, bo wtedy juz można ch*ja pooglądać a nie auta :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj odpuszczam bo koncze przed 20 a tu by wypadalo auto umyc...jeban... tramwaje:facepalm: ale za to pogoda...:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA MAM dla Ciebie BMW E39 4,0 z gazem w idealnym stanie koło lakier skóra :wink: jak coś to u mnie w firmie codziennie stoi

To nie dla mnie tylko brata, no co ty z takim silnikiem nawet na gazie to by nie wydolił na taxi :grin:

Tą pojedziemy oglądać, ta wygląda dużo lepiej na zdjęciach niż to padło które oglądaliśmy przed wczoraj w Tarnowie.

BMW E39 525D (3182792386) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

VIN rozkodowałem właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**wa koleś chce z bielska jutro przyjechać po paska... JESTEM W KROPCE!!!!!! :kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA MAM dla Ciebie BMW E39 4,0 z gazem w idealnym stanie koło lakier skóra :wink: jak coś to u mnie w firmie codziennie stoi

To nie dla mnie tylko brata, no co ty z takim silnikiem nawet na gazie to by nie wydolił na taxi :grin:

Tą pojedziemy oglądać, ta wygląda dużo lepiej na zdjęciach niż to padło które oglądaliśmy przed wczoraj w Tarnowie.

BMW E39 525D (3182792386) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

VIN rozkodowałem właśnie.

Na taxi z jasną skórą?? :fool: Przecież w momencie będzie usyfiona... Poza tym jeśli jazda po mieście (no bo taxi) to tylko automat!! Nawet jeśli Ty albo brat nie jesteście do takiej skrzyni przekonani. Jest to naprawde duże udogodnienie i mniej się człowiek męczy w czasie jazdy. Spróbuj to ogłoszenie: BMW 530D NAVI 16:9 (3157205269) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Daleko nie masz, VIN jest podany i silnik 3,0D jest o niebo lepszy i mniej kłopotliwy od 2,5D a spalanie na takim samym poziomie...

---------- Post dopisany at 17:22 ---------- Poprzedni post napisany at 17:19 ----------

Tu masz następne (dopasione konkretnie) tylko że kombi: Oferta - BMW 530 - AUTO W SUPER STANIE,SERWISOWANE ,BEZ WKŁADU FINANSOWEGO DO JAZDY.PEŁNA WERSJA. RATY BEZ ZAŚWIADCZEŃ. Ilość poduszek powietrznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

transit wszystko wiem już o tych silnikach to jest ten sam silnik co 530D tylko o mniejszej pojemności, rozmawiałem z paroma osobami co mają te bemki, nie mylić z 525 TDS bo to był syf, z tych lat już wszystko jest ok.

Kilka sztuk 530D już oglądaliśmy, tylko sedan nie kombi.

Benzyny z gazem on już nie chce a co do skóry to zawsze może założyć pokrowce itd.

Ok spadam z roboty bo nie ma czasu..

Ta jest ciekawa i też nie daleko ale za dużo chce, środek wygląda na +400K

Oferta - BMW 525 - Sprzedam Bmw e39 525D 2001 r. przebieg 260tys. Auto bogato wyposażone w fabrycznym M- Pakiecie, nie wymaga wkładu finansowego Wszyst

A tą oglądaliśmy w Proszowicach bmw e39 530d (3165230161) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maska krzywa, klapa z tyłu też nie do końca idealnie siedzi, Podbajerowane zdjęcia w PS i do tego Płock... Opinie o tamtejszych handlarzach to już prawie legendy :-P zresztą przekonałem się na własnej skórze.

Ja bym odpuścił i poszukał czegoś w DE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nex, to wal cene zaporowa I final :-)

Naciapane z sedesu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogr, już usunąłem aukcję z allegro, przekonałem się, że tyle ile chcę na dzień dzisiejszy bym za niego wziął. Cały czas mam mętlik bo korcą mnie B6 w Pasku na full opcji. Np to:

Oferta - Volkswagen Passat - Mamy do zaoferowania Państwu wyjątkowo dobrze utrzymany egzemplarz auta Volkswagen Passat B6 serii HighLine w najbogatszej wersji wyp

Muszę przemyśleć za i przeciw, z jednej strony bym chciał, a z drugiej mi za***iście żal bo chyba tak utrzymanego i bezawaryjnego auta już nigdy nie kupię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz okazje dobrze sprzedać to sprzedawaj, a następnego kup w 4 butach :-)

Naciapane z sedesu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie mówię tu do mojej, że coś takiego jak to co dałem linka wyżej tylko brakuje mu 4 butów :grin:. Trzeba by obejrzeć na żywca co to jest warte bo na allegro wszystkie pięknie wyglądają. W każdym bądź razie ma on wszystko co jest możliwe chyba w tym modelu, no i oczywiście tylko beżowa skóra :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skore zawsze możesz dolozyc z napedem trudniej lub jak u mnie bez cięcia podlogi niemozliwe.

Naciapane z sedesu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Witojcie! pasek ligowy nex tylko jak dla mnie to to wykończenie w drewnie porażka no i jasny środek ogólnie co można ze zdjęć powiedzieć ładny

---------- Post dopisany at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany at 19:47 ----------

ale serce się kraje na myśl rozstania się z obecną furką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale serce się kraje na myśl rozstania się z obecną furką

trafiłeś w sedno :confused4:

---------- Post dopisany at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany at 19:54 ----------

co do jasnego środka, dla mnie najpiękniejsza skóra, ani czarny, ani popiel nie może się równać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**wa koleś chce z bielska jutro przyjechać po paska... JESTEM W KROPCE!!!!!! :kox::kox:

:grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 20:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:01 ----------

ciekawy tuning :wink:

---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 20:01 ----------

fajny :wink: dlaczego swojego udało się kupić :wink: kupuj kupuj juz mam pierwszego moda dla Ciebie :decayed: tylne lampy ale GTR :kox: na razie w Krakowie jest jeden taki pasek po przeróbce :wink:

---------- Post dopisany at 20:29 ---------- Poprzedni post napisany at 20:06 ----------

Borek

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.499588173440723.1073741830.163313950401482&type=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać :hi:

NEX jak masz kupca to sprzedawaj bo za rok już takiej kasy nie weźmiesz :kwasny:

a dołożysz troszkę i cos młodszego Ci się trafi :D

Panowie udanego spota, ja dzisiaj niestety w pracy :banghead:

Wysłane z mojego GT-I9300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...