Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Siemka Panowie :hi:

Znajomy chce zrobić wirusa w swojej A6 jakieś pewne namiary podacie? TTC, V-tech?

Daniel TTC na Biskupińskiej: 602 355 117 powołaj się na kolegów z klubu audi od b5 i b6 co ostatnio robili :tongue4:

Cenowo jak to wygląda?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Siemka Panowie :hi:

Znajomy chce zrobić wirusa w swojej A6 jakieś pewne namiary podacie? TTC, V-tech?

Daniel TTC na Biskupińskiej: 602 355 117 powołaj się na kolegów z klubu audi od b5 i b6 co ostatnio robili :tongue4:

Cenowo jak to wygląda?

bardzo dobrze :kox: dzwoń a nie pitol.. on robi dobrą robotę

Opublikowano

:thumbup1: będzie dzwonił do niego :wink:

Fanta sufit na pokładzie?:decayed:

Opublikowano
:thumbup1: będzie dzwonił do niego :wink:

Fanta sufit na pokładzie?:decayed:

tak jest :wink: sufit na pokładzie :naughty:

Opublikowano
:thumbup1: będzie dzwonił do niego :wink:

Fanta sufit na pokładzie?:decayed:

tak jest :wink: sufit na pokładzie :naughty:

Foto? :naughty:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:thumbup1: będzie dzwonił do niego :wink:

Fanta sufit na pokładzie?:decayed:

tak jest :wink: sufit na pokładzie :naughty:

Foto? :naughty:

na razie nie ma foto bo skończyliśmy przed 24 a dzisiaj w pracy jestem :dziura:

Opublikowano

eb050844070b0b0b.jpg

Przygarnął bym mirona B8 z tymi 20" :kox:

Opublikowano
Robert,

masz moze dywaniki czarne do mnie ?

już nie :kwasny:
Opublikowano

dzięki Robert :wink:

Opublikowano
:hi:, wpadł bym jutro na spota, ale fantowskiego nie będzie a chciałem zobaczyć jak siedzi, a poza tym po 19 się już szarówka robi więc pewno poczekam do VAGA :naughty:
Opublikowano
:hi:, wpadł bym jutro na spota, ale fantowskiego nie będzie a chciałem zobaczyć jak siedzi, a poza tym po 19 się już szarówka robi więc pewno poczekam do VAGA :naughty:

Jaka szarówka? O 20:00 jak jest taka pogoda jak wczoraj była.

---------- Post dopisany at 18:46 ---------- Poprzedni post napisany at 18:46 ----------

Jasiek i jak dzwonią o paska? :decayed:

Opublikowano

no już 5 osób :grin:

Opublikowano

siema z warszawy :hi:

Opublikowano

bry :hi:

dodzwonil sie ktos z was kiedys do tych biskupic ? :kwasny: od 2 dni dzwonie... juz ze 100 razy chyba i nikt nie odbiera :kwasny::disgust:

Opublikowano
bry :hi:

dodzwonil sie ktos z was kiedys do tych biskupic ? :kwasny: od 2 dni dzwonie... juz ze 100 razy chyba i nikt nie odbiera :kwasny::disgust:

jak wpiszesz nr telefonu, to jeszcze trzeba zielona sluchawke nacisnac :decayed:

Opublikowano
bry :hi:

dodzwonil sie ktos z was kiedys do tych biskupic ? :kwasny: od 2 dni dzwonie... juz ze 100 razy chyba i nikt nie odbiera :kwasny::disgust:

jak wpiszesz nr telefonu, to jeszcze trzeba zielona sluchawke nacisnac :decayed:

widze, ze kolegi sie zarciki trzymaja :grin:

Opublikowano
Skończyliście ? Sorki że mnie nie było ale nie miałem jak :/

kolega...:whistling:

---------- Post dopisany at 09:34 ---------- Poprzedni post napisany at 09:34 ----------

już go wyjąłem :naughty: Fanta go bierze :decayed:

:naughty:

Nie kolega tylko dostałem sam z dzieckiem na cala noc. Równie dobrze mogliście po robocie tupać w odwiedziny :)

Też jade dzisiaj na chwile do Pucha.

Naciapane z sedesu ...

Opublikowano
Jaka szarówka? O 20:00 jak jest taka pogoda jak wczoraj była

chyba Ci się coś pomyliło :whistling:, spójrz za okno

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.