Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lenox ale jaka kwota bezsporna? - wyniose im to PZU jak mi cos takiego zaproponuja

kwote bezsporna jeszcze moge zrozumiec w przypadku zderzaka - bo daja na zderzak (zamiennik z polcaru) kase i moge go zalozyc i bedzie "dobrze" a jak nie to rachunki.

a tutaj do navi nie ma zadnych zamienników - mogą mi ewentualnie obniżyć troche za amortyzacje bo sprzet był używany (pomimo ze nic takiego nie ma w OWU)

generalnie jutro bez kwoty 10k nie wychodze stamtad... - jak nie to zrobi mi to ASO za 18 i niech ch*e płacą...

tak jak było z VW CRAFTEREM - przyjechał debil i zasądził kwotę bezsporną ok 5k - pojechałem do autospeciala i zapłacili 27k netto

ja się z nimi nie będe pierd***l...

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Lenox ale jaka kwota bezsporna? - wyniose im to PZU jak mi cos takiego zaproponuja

kwote bezsporna jeszcze moge zrozumiec w przypadku zderzaka - bo daja na zderzak (zamiennik z polcaru) kase i moge go zalozyc i bedzie "dobrze" a jak nie to rachunki.

a tutaj do navi nie ma zadnych zamienników - mogą mi ewentualnie obniżyć troche za amortyzacje bo sprzet był używany (pomimo ze nic takiego nie ma w OWU)

generalnie jutro bez kwoty 10k nie wychodze stamtad... - jak nie to zrobi mi to ASO za 18 i niech ch*e płacą...

tak jak było z VW CRAFTEREM - przyjechał debil i zasądził kwotę bezsporną ok 5k - pojechałem do autospeciala i zapłacili 27k netto

ja się z nimi nie będe pierd***l...

:oklasky:

To tak samo jak ja. Właśnie zgłosiłem szkode :whistling:

Opublikowano

byłem na al. pokoju bo infolinia zaproponowała mi piatek ogledziny - wpadłem do dyrektora ze co mam zrobic z autem do piatku? to marudził że On rozumie, ale mają kocioł - powiedziałem Mu, że jak nie są w stanie mi zrobić oględzin wcześniej to ja zmienie miejsce ogledzin i zawoże auto do Bełtowskiego i tam sobie podjadą na oględziny - to chłop na to, a to Pan chce to robić i Bełtowskiego? i chwile poźniej już dało się mnie umówić na jutro na 9:00 - ja powiem rzeczoznawcy na dzien dobry jeszcze przed zdjeciami ze jak dadza mi smieszną kwotę to jade prosto do Bełta albo AutoSpeciala i tam już wycenili mi naprawe na 18k

Opublikowano
byłem na al. pokoju bo infolinia zaproponowała mi piatek ogledziny - wpadłem do dyrektora ze co mam zrobic z autem do piatku? to marudził że On rozumie, ale mają kocioł - powiedziałem Mu, że jak nie są w stanie mi zrobić oględzin wcześniej to ja zmienie miejsce ogledzin i zawoże auto do Bełtowskiego i tam sobie podjadą na oględziny - to chłop na to, a to Pan chce to robić i Bełtowskiego? i chwile poźniej już dało się mnie umówić na jutro na 9:00 - ja powiem rzeczoznawcy na dzien dobry jeszcze przed zdjeciami ze jak dadza mi smieszną kwotę to jade prosto do Bełta albo AutoSpeciala i tam już wycenili mi naprawe na 18k

:shock3: Kuwra, to więcej niż całe moje auto:doh:

Opublikowano

a powiedzcie mi do a4 2013 RNS-E będzie już napewno LEDOWY?? - bo myslalem do tej pory ze LEDOWE są samoróbki...:whistling:

Opublikowano

Siema Pany :hi:

z serii "znajdź czy różnice" :decayed:

starpn.jpg

72284478.jpg

Opublikowano

[TABLE=width: 100%]

8E0035192A

RADIONAWIGACJA

[TD=align: right]11756.33[/TD]

[TD=align: right]14460.29[/TD]

[TD=align: center]0[/TD]

[TD=align: center]0 0.gif[/TD]

zamow.png

[/TABLE]

---------- Post dopisany at 13:50 ---------- Poprzedni post napisany at 13:48 ----------

hmmm....:eusathink: trawa,trzepak, blok ???? :polew:

---------- Post dopisany at 13:51 ---------- Poprzedni post napisany at 13:50 ----------

co więcej jest to podobno kwota przy oddaniu starej nawigacji - jak nie ma starej to podobno jeszcze jakaś dopłata jest - przynajmniej tak mnie poinformowali w AS

Opublikowano
[TABLE=width: 100%]

8E0035192A

RADIONAWIGACJA

[TD=align: right]11756.33[/TD]

[TD=align: right]14460.29[/TD]

[TD=align: center]0[/TD]

[TD=align: center]0 http://sklep.gajos.com.pl/sklep/0.gif[/TD]

[/TABLE]

---------- Post dopisany at 13:50 ---------- Poprzedni post napisany at 13:48 ----------

hmmm....:eusathink: trawa,trzepak, blok ???? :polew:

o to to tooo :decayed:

Opublikowano

za***ista folijka :)

Opublikowano
Kozica mode off :wink:

Przerzuciłem właśnie lato i co się okazuję na jednej oponie mam rozcięcie z boku :thumbdown: i zgubiłem jeden pierścień centrujący :facepalm: Kojarzycie gdzie w KRK będę w stanie kupić bo nie chce mi się czekać aż z alledrogo mi wyślą.

Walerego Sławka firma

Extremo

Dzięki :decayed:

Opublikowano

gleba, koło, halogeny :wink: prawe lusterko :tongue4:

Panie co dziś robisz wieczorem?

Opublikowano
za***ista folijka :)

Dawaj, podłożymy pod koło od Stralisa, zoba3my jak da radę :wink:

Opublikowano

gleba, koło, halogeny :wink: prawe lusterko :tongue4:

Panie co dziś robisz wieczorem?

hmm do 19 pracuje, a pozniej jeszcze nie wiem, a coś ciekawego się szykuje? :decayed:

Opublikowano

gleba, koło, halogeny :wink: prawe lusterko :tongue4:

Panie co dziś robisz wieczorem?

hmm do 19 pracuje, a pozniej jeszcze nie wiem, a coś ciekawego się szykuje? :decayed:

:naughty: to odezwę się

Opublikowano

Słabo mi na takich allegrowiczów - pokazali ORI passata b6 i A6 C6 ori fotele i ludzie pozniej mysla ze tak beda wygladały ich fotele z tymi pokrowcami SKÓRZANYMI za 150zł - ja bym takim ludziom zamykał allegro dozywotnio.

Opublikowano

Pewnie niektórzy tak myślą :grin:

Co innego jak masz już sportowe fotele z lędźwiowym to podobnie może wyglądać :decayed:

Opublikowano

gleba, koło, halogeny :wink: prawe lusterko :tongue4:

Panie co dziś robisz wieczorem?

hmm do 19 pracuje, a pozniej jeszcze nie wiem, a coś ciekawego się szykuje? :decayed:

:naughty: to odezwę się

oki, gdybym nie odbierał tzn. ze mocze wora i oddzwonie :wink:

Opublikowano
a powiedzcie mi do a4 2013 RNS-E będzie już napewno LEDOWY?? - bo myslalem do tej pory ze LEDOWE są samoróbki...:whistling:

A to czasem nie jest standart w Seat EXEO ?

Jeszcze wyjdzie tak że Ci ten RNS zapłaci za zakup połowy auta ten to zawsze robi interesa :wink:

Opublikowano

co więcej jest to podobno kwota przy oddaniu starej nawigacji - jak nie ma starej to podobno jeszcze jakaś dopłata jest - przynajmniej tak mnie poinformowali w AS

Dokładnie tak jest. Przerabiałem to. :decayed:

Zawsze możesz wziąć wariant gotówki i się sądzić o te 15kzł.

W sumie naprawa szyby mnie kosztowała 230zł :wink: Więc nic nie tracisz... a możesz przytulić parę groszy.

Ja miałem co innego bo miałem wariant kosztorysowy :facepalm::rant::dziura:

---------- Post dopisany at 14:40 ---------- Poprzedni post napisany at 14:38 ----------

a powiedzcie mi do a4 2013 RNS-E będzie już napewno LEDOWY?? - bo myslalem do tej pory ze LEDOWE są samoróbki...:whistling:

A to czasem nie jest standart w Seat EXEO ?

Jeszcze wyjdzie tak że Ci ten RNS zapłaci za zakup połowy auta ten to zawsze robi interesa :wink:

Oczywiście że to standard. nie ma już zwykłego LCD. :wink:

Pisałem wcześniej że dostaniesz jakby co LEDa.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.