Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja Ci mogę pożyczyć jak chcesz. Mam elektroniczny

Opróżnij skrzynkę bo masz pełną i nie mogę Ci odpowiedzieć na poprzednie info..

---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ----------

Posiadanie RNS-E, gdy się nie ma garażu, domu mija się z celem..

Niestety.

Jest jeszcze parking strzeżony prawda?

Ja 6 lat trzymałem auto na strzeżonym.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Fantomas - mowie o głosnej syrenie w srodku samochodu + głosnej na zewnatrz - tak zeby ew. zlodziej dostał szoku i spierdzielil....

co mi da powiadomienie gsm o 3 w nocy? gosc rozbija szybe - przechyla sie i po 10sekundach juz odchodzi z rnsem - zdazysz obudzic sie od telefonu i krzyknac przez okno - wybiec????

Mam GPSa w samochodzie i co z tego ze wiem ze stoi na parkingu?? - musialbym wsadzic gpsa do rnsa jeszcze :)

Opublikowano

na sku,, nie ma rady jak mają zaj... to i tak dopna swego

Opublikowano

Jak wygląda temat jak wypłaca mi odszkodowanie a później np. Rns się znajdzie?

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Posiadanie RNS-E, gdy się nie ma garażu, domu mija się z celem..

Niestety.

Jest jeszcze parking strzeżony prawda?

Ja 6 lat trzymałem auto na strzeżonym.

Zgadza się o parkingu strzeżonym zapomniałem.

Opublikowano
:hi: w ten piękny dzień, uderzam na krk, pozdro
Opublikowano

:hi:

Jak wygląda temat jak wypłaca mi odszkodowanie a później np. Rns się znajdzie?

A podawałeś nr seryjne? Znałeś je?

Jeśli nie, to się nie znajdzie :wink:, no chyba że chcesz, ale to na bank będziesz musiał oddać odszkodowanie.

---------- Post dopisany at 08:34 ---------- Poprzedni post napisany at 08:28 ----------

na sku,, nie ma rady jak mają zaj... to i tak dopna swego

dokładnie! dla chcącego nic trudnego :kwasny:

nawet parkingi strzeżone nie do końca są ok, bo zakres ich odpowiedzialności jest w większości przypadków żaden.

Garaż?... mam garaż w takim "kompleksie" garażowym, teren ogrodzony, z bramą na pilota, oświetlony. Nie dalej jak ze dwa tygodnie temu ojebali 9 garaży obok siebie. Brali co droższe... z jakiejś Toyoty wycieli nawet katalizator. :slina: Auta co ciekawe żadnego nie zajumali.

Więc podejrzewam że jakbym zostawił auto w garażu to nie tylko nie było by RNSa, ale połowy auta.

Także ramzesie dobrze prawisz :thumbup1:

Opublikowano

Fanta, dzięki za mini spota ;-)

PS: Zostaw tą glebę już w spokoju - jest malina ;-)

Opublikowano
Fanta, dzięki za mini spota ;-)

PS: Zostaw tą glebę już w spokoju - jest malina ;-)

również podziękował :wink: przez Ciebie zmienię koło :slina:

Opublikowano
Ja mam na tyle fele z ET20 guma 225/40/18 i jest praktycznie na gładko z rantem

mam chyba tak samo :whistling:

---------- Post dopisany at 08:52 ---------- Poprzedni post napisany at 08:50 ----------

Jak wygląda temat jak wypłaca mi odszkodowanie a później np. Rns się znajdzie?

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

jeszcze się nikomu nie znalazł :kwasny:
Opublikowano
Fanta, dzięki za mini spota ;-)

PS: Zostaw tą glebę już w spokoju - jest malina ;-)

również podziękował :wink: przez Ciebie zmienię koło :slina:

Zobacz sobie ceny opon to Ci przejdzie ;-)

Opublikowano
Fanta, dzięki za mini spota ;-)

PS: Zostaw tą glebę już w spokoju - jest malina ;-)

również podziękował :wink: przez Ciebie zmienię koło :slina:

Zobacz sobie ceny opon to Ci przejdzie ;-)

kto biednemu zabroni poczuć się raz bogatym :kox:

Opublikowano

Sprzedaj opony najpierw i inne graty to się znajdzie na 19-stki ;-)

Opublikowano
Sprzedaj opony najpierw i inne graty to się znajdzie na 19-stki ;-)

cały czas próbuje sprzedać i chętnych brak :wink: nie no ten sezon oblatam na 18

Opublikowano

Zawsze możesz przymierzyć moje czy wogóle wejdą. Chociaż widziałem raz B6 na tych prosiakach to szału nie robiło.

Opublikowano

witam wszystkich:hi:

Opublikowano

jakos mam przeczucie ze znajde go na gieldzie na balickiej w sobote :)

tylko wlasnie czy go szukac...wszystko zalezy ile jutro mi wyplaca....

Opublikowano

Chociaż by się postarali i rzucili to na giełdę gdzieś do innego miasta :facepalm:

Opublikowano
jakos mam przeczucie ze znajde go na gieldzie na balickiej w sobote :)

tylko wlasnie czy go szukac...wszystko zalezy ile jutro mi wyplaca....

głupi musieliby być żeby go na giełdzie wystawić... szybciej to giełda gliwice, mysłowice..

jak zajumali w krk to małe prawdopodobieństwo, że go tu wystawią..

OGR jakby co to rezamy wieczorem?? :naughty:

Wąski jest możliwość zamówić ori dywanik kierowcy?

Opublikowano
jakos mam przeczucie ze znajde go na gieldzie na balickiej w sobote :)

tylko wlasnie czy go szukac...wszystko zalezy ile jutro mi wyplaca....

Gdzie masz ubezpieczone?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.