Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

:siema: wszystkim

Panowie, doradzcie....

chce przerobic lampy na bixy i ogolnie mam chrom na samochodzie... czy malowac je w srodku jak jest w ori bix, czy zostawic chrom, zeby ladnie sie komponowalo z chromem na samochodzie ? jak na razie przychylam sie aby zostawic ten ori chrom w srodku. Moze jakies wasze opinie ?

ja bym chrom zostawił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

po co psuć orginał jak ładny jest ale kwestia gustu to właścicielowi ma się podobać

---------- Post dopisany at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany at 20:34 ----------

to jak podpowie coś ktoś z tym rozrządem jedni mówią że co 60tyś inni zaś że coś 80tyś?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co psuć orginał jak ładny jest ale kwestia gustu to właścicielowi ma się podobać

---------- Post dopisany at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany at 20:34 ----------

to jak podpowie coś ktoś z tym rozrządem jedni mówią że co 60tyś inni zaś że coś 80tyś?????

kiedys pytalem w ASO i powiedzieli mi, ze jak rozrzad robiony na zamiennikach to 60 tys, jak na oryginale to 90 tys lub w obu przypadkach 5 lat, pytalem wtedy o 1.9 TDI AWX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli zostało mi 10 tysy lipa może objeżdżę ten sezon bo chce zrobić rozrząd wraz z wałkami ale to tylko jak nie sprzedam auta jak zostanie u mnie to już do śmierci.

Dzięki norbi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozrzad pierwszy po 120kkm a nastepne co 90kkm - przynajmniej to zalecenia producenta

---------- Post dopisany at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ----------

Nex a co Cie tak wzieło na AUDI znowu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KERCZI nie, na audi B7 na wypasie szczerze za bardzo mnie nie stać, B6 bym chciał w passacie ale na full opcji dostępnej i w stanie salonowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaaaaaaaa teraz zakumałem ze chcesz B6 ale passata....ach ten blond....jest ładne b6 do sprzedania...za 35 Kprywatne auto...w bogatej opcji

Oferta - Volkswagen Passat - Auto z sierpnia 2006r., modelowo 2007r. Czyste, zadbane, serwisowane. Aktualnie po dużym przeglądzie z wymiana układu rozrządu, ham

---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ----------

Greg j ak masz chromy to lampy zostaw w chromie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry Panowie :hi:

Mam małą proźbe czy może ktoś rzucić okiem na auto w Krakowie, czy jest coś wartę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Panowie czy możecie mi doradzić jakieś fajne dywaniki welurowe do B6. W ASO mi powiedzieli 280 zł za ori komplet, ale może lepiej zaoszczędzić troche kasy i kupić np. Dywaniki PETEX??

Do C6 kupiłem kiedyś na alledrogo dywaniki szyte pod zamówienie, ale koleś miał jakieś koślawe formy i tak dziwnie są wycięte :(

Wysyłane z mojego GT-N8010 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Panowie czy możecie mi doradzić jakieś fajne dywaniki welurowe do B6. W ASO mi powiedzieli 280 zł za ori komplet, ale może lepiej zaoszczędzić troche kasy i kupić np. Dywaniki PETEX??

Do C6 kupiłem kiedyś na alledrogo dywaniki szyte pod zamówienie, ale koleś miał jakieś koślawe formy i tak dziwnie są wycięte :(

Wysyłane z mojego GT-N8010 za pomocą Tapatalk 2

Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

od nich są pierwsza klasa mam je na aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ja znowu lece w trase wtorek częstochowa - tomaszów mazowiecki - warszawa jak ktoś coś chce to pisać pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wyglądają ciekawie

allegro.pl/niemieckie-dywaniki-welurowe-audi-a4-b6-b7-01-08-i3149952476.html

Widział je może ktoś na żywo??

Wysyłane z mojego GT-N8010 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera zapomniałem o zlocie w Borku, mogliśmy się dziś przejechać furmankami:facepalm:

Integracyjne rozpoczęcie sezonu 2013 - Borek | Facebook

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej ORI - na komplecie jest 100zł roznicy a wykonanie chyba bez porownania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz chrom na aucie zostaw chrom, inaczej dawałbym w czarny jak u mnie :wink: ale ja mam wszystko czarne

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ----------

tez poprosze o namiar na fajne dywaniki :naughty: Wąski

---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ----------

chociaż Dante ma zrobione czarne środki i super to wygląda zobacz sobie wątek Seby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...