Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

no i pogoda się zdupcyła... akurat zaczęło lać jak byłem z psem na spacerze :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

no i pogoda się zdupcyła... akurat zaczęło lać jak byłem z psem na spacerze :facepalm:

taaaa ja wyciągnąłem moto z garażu i zdążyłem przejechać parę ulic dalej :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i pogoda się zdupcyła... akurat zaczęło lać jak byłem z psem na spacerze :facepalm:

taaaa ja wyciągnąłem moto z garażu i zdążyłem przejechać parę ulic dalej :facepalm:

a teraz znowu słoneczko świeci :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludziska, nie ma ktos moze pozyczyc najzwyklejszych lamp do B6? nawet za lekka oplata.... chce swoje wyslac na przerobke do Grzeska na bix'y, a nie moge unieruchomic samochodu.... :kwasny::confused4:

a nie może ci wysłać zrobionych i ty mu potem wyślesz swoje DANTE chyba tak robił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo.

Pany tak oglądam sprężyny sportowe i ktoś może doradzić np takie jak to sie bedzie miało do amorków s-line i czy siądzie bardziej niż sprężyna s-line

Sportowe sprężyny obniżające Audi A4 8E 2005- FK (3119239912) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 15:10 ---------- Poprzedni post napisany at 15:06 ----------

ha i leje ,niech leje od 20 tej do rana bo do pracy ide a jak wiadomo im wiecej deszczu tym mniej hołoty szwęda sie po mieście i mniej pracy :wink:

FK miękkie, odpuść sobie :/

---------- Post dopisany at 20:02 ---------- Poprzedni post napisany at 20:01 ----------

Ale przytarłem rantem felgi o krawężnik :-((( Farba zlazła :/ Na następny sezon puszcze je w pomarańcz i wsadzę 225/35, może nie będą obcierać ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i lato wpadło :)

Tomek jak cos to mam juz ELMa...

Boseron zrob na poczatek to co Ci powiedzialem, bo nie ma sily ze nagle sprezyny siedza wyzej...te same...zapytaj Fantomasa co trza zrobic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGR, krawężniki to wróg i powinieneś ich unikać :decayed:. Tak mnie podkurwiliście z tym glebieniem że chyba w pon wyjmę sprężyny z tyłu i wy***ie nakrętkę i gumę :grin:, wtedy pół opony się schowa za błotnik :naughty:, no a przód może max 0.5cm bym spuścił jeszcze :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fantowski, wyjąłeś z tyłu nakrętkę z regulacją i gumę jedną? dolną czy górną?? teraz przód nie jest przypadkiem wyżej??

przecież na pochyłości stoję :facepalm: na równym jest tak jak wcześniej... niczego nie ruszałem i raczej ruszać nie będę... jedynie może przód skręcę do max 1cm

Wywal tą gumę, ja jej u siebie nie mam :decayed:

to stąd ta Twoja większa gleba niż u mnie :wink: zagadka rozwiązana :kox:

A to u Ciebie nie da się już go niżej skręcić ?

tyłu już nie da się bardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego gumy nie wywaliles?

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego gumy nie wywaliles?

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

tak jest ok... tyłu nie ruszam... :wink:

ŚLEPY TEŻ MOŻE SĘDZIOWAĆ !!! :

NEs5hVV.jpg

---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

OGR, krawężniki to wróg i powinieneś ich unikać :decayed:. Tak mnie podkurwiliście z tym glebieniem że chyba w pon wyjmę sprężyny z tyłu i wy***ie nakrętkę i gumę :grin:, wtedy pół opony się schowa za błotnik :naughty:, no a przód może max 0.5cm bym spuścił jeszcze :kox:

co z tego nawet jak opuścisz w dół... to widłowóz i jak by nie było to efektu nie odda:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba twój paździerz :grin:

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ----------

swojego bym nawet za 25klocków nie oddał :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...