Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dante do spania , ja uciekam lulu :wink:

Ja dzisiaj w pracy do 18 :D

Wysłane z mojego GT-I9300

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja na pasie startowym z modelami RC jak coś to zapraszam

Opublikowano
Ja na pasie startowym z modelami RC jak coś to zapraszam

ja chetnie, ale mam radiowo sterowaną łódke i jak to teraz ugryzc?! jest tam jakas kaluza?

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

widziałem go jakieś 1,5 miesiąca temu i kosztował 6900 :wink: może podjedziemy tam?? :naughty:

Opublikowano

to w Kraku jest :)

Opublikowano
:hi:

Gdzie w Krakowie można kupić aparat foto tak żeby nie przepłacić i żeby ktoś podpowiedział co wybrać bo zielony jestem w temacie.

Kiedyś tutaj:

FOTO CYFRA

FOTO - BETA - aparaty cyfrowe Kraków, sklep fotograficzny, GPS - nawigacja, laptopy

Aktualnie nie jestem zbyt na bieżąco.

---------- Post dopisany at 14:21 ---------- Poprzedni post napisany at 14:13 ----------

widziałem go jakieś 1,5 miesiąca temu i kosztował 6900 :wink: może podjedziemy tam?? :naughty:

We czwartek po spocie :wink:

Fajne autko ale trochę roboty z nim by było...

Opublikowano

Panowie, doradzcie....

chce przerobic lampy na bixy i ogolnie mam chrom na samochodzie... czy malowac je w srodku jak jest w ori bix, czy zostawic chrom, zeby ladnie sie komponowalo z chromem na samochodzie ? jak na razie przychylam sie aby zostawic ten ori chrom w srodku. Moze jakies wasze opinie ?

Opublikowano

Zostaw lepiej.

Opublikowano

no wlansie tez mi sie tak wydaje, ale wole zasiegnac opinii innych :wink: licze na was :decayed:

Opublikowano

siema wszystkim :hi:

Opublikowano
Ja na pasie startowym z modelami RC jak coś to zapraszam

ja chetnie, ale mam radiowo sterowaną łódke i jak to teraz ugryzc?! jest tam jakas kaluza?

Jasne i to nie jedna

Opublikowano

Będę dziś wystawiał na otomoto moją bestię, może ktoś zainteresowany :naughty::naughty:

Opublikowano

Powitać

nex co ty mówisz sprzedajesz paska????

---------- Post dopisany at 20:07 ---------- Poprzedni post napisany at 20:06 ----------

Panowie co ile wymienia się rozrząd w 2,0 TDI

Opublikowano

Jak by się znalazł kupiec to może bym sprzedał i kupił wypasa w B6 :decayed:

Opublikowano

Raczej niemożliwe :-) chyba że chcesz dołożyć

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

KERCZI... no przecież logiczne że muszę dołożyć z 10-15 koła. Ja swojego będę cenił 25 i taniej nie oddam bo wiem co mam. Stan salonowy, zresztą wystawię i zobaczymy.. nie mam ciśnienia

Opublikowano

ja też tak podchodzę do sprzedaży swojej wiem co mam zdjęcia uszkodzeń po grudniowym dzwonku (znikome szkody) też żal mi sprzedawać ale kasa potrzebna nie na gwałt ale potrzebna.:kwasny:

Opublikowano

:siema: wszystkim

Panowie, doradzcie....

chce przerobic lampy na bixy i ogolnie mam chrom na samochodzie... czy malowac je w srodku jak jest w ori bix, czy zostawic chrom, zeby ladnie sie komponowalo z chromem na samochodzie ? jak na razie przychylam sie aby zostawic ten ori chrom w srodku. Moze jakies wasze opinie ?

ja bym chrom zostawił

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.