Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zgleb go jeszcze bardziej, tak żeby ślimak na drodze był przeszkodą, bądź HARDCOREM!! :kox:

:decayed:

Opublikowano
dobry wszystkim tym razem z Zamościa :hi:

przywieź jakiś bimber :naughty:

Opublikowano

fantowski, wyjąłeś z tyłu nakrętkę z regulacją i gumę jedną? dolną czy górną?? teraz przód nie jest przypadkiem wyżej??

Opublikowano
fantowski, wyjąłeś z tyłu nakrętkę z regulacją i gumę jedną? dolną czy górną?? teraz przód nie jest przypadkiem wyżej??

przecież na pochyłości stoję :facepalm: na równym jest tak jak wcześniej... niczego nie ruszałem i raczej ruszać nie będę... jedynie może przód skręcę do max 1cm

Opublikowano

no tył wygląda na bardziej schowany niż na wcześniejszych foto :whistling:

Opublikowano
Kurwaaaaaaaaaa 4pkt i 100zl - mam już 24pkt, jak jest limit? 25?

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Jak to powiedział Jim Carrey w filmie Kłamca, kłamca: Przestań łamać prawo !

Powiem tak, nie chce zarznąć silnika jeżdząc ciagle na 1 i 2. Moje auta mają jeszcze kilka biegów oprócz tych dwóch...jak wracałem z Sosnowca i jechałem 50 to autobusy mi blindowały co ja odpier*****m...

p.s. Yogurt - niestety to o czym pisałeś:

Art. 99 ust. 4 i nast ustawy o kierujących pojazdami (mówi o kursie reedukacyjnym i odebraniu prawa jazdy po ponownym przekroczeniu 24pkt w ciągu 5lat) wchodzi w życie dopiero 4 stycznia 2016r !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:(

mial wejsc od stycznia tego roku... cos zmienili :(

Pewne rzeczy weszły, pewne przesunęli na kolejne lata.

Kerczi, dziwię Ci się że nie zapisałeś się już wcześniej na ten kurs redukujący punty, tym bardziej ze już pisałeś wcześniej o punktach i ktoś doradzał żeby to zrobić za wczas. Chyba że masz samą kat B to w sumie taniej jest w razie czego iść na egzamin i zdać zamiast na kurs o ile jesteś pewny że zdasz od kopa.

Opublikowano
Sławek (Nsa4) a ty gdzie się podziewasz?

:bry:

Witam wszystkich , Pablo chwilowo poza KR, nie długo się zjawię

Opublikowano

Powiem wam że wziąłbym tą nc+ i zrezygnował z UPC ale ja mam okna na północny wschód a z tego co czytałem to antenę trzeba ustawić na 6st południe-południezachód czyli czasza byłaby wprost na mieszkanie i nie sądzę żeby coś z tego było :kwasny:

Opublikowano
Powiem wam że wziąłbym tą nc+ i zrezygnował z UPC ale ja mam okna na północny wschód a z tego co czytałem to antenę trzeba ustawić na 6st południe-południezachód czyli czasza byłaby wprost na mieszkanie i nie sądzę żeby coś z tego było :kwasny:

Wydaje mi się że niema to znaczenia, mam ten sam problem mieszkam na parterze a talerz mam na dachu we własciwą stronę już od 4 lat, wszystko zależy od wspólnoty mieszkańców itd ja mam kable klatką puszczone,no chyba że mieszkasz w domku:) ale i na to jest sposób

---------- Post dopisany at 16:49 ---------- Poprzedni post napisany at 16:48 ----------

a i okna mam na zachód:(

Opublikowano
fantowski, wyjąłeś z tyłu nakrętkę z regulacją i gumę jedną? dolną czy górną?? teraz przód nie jest przypadkiem wyżej??

przecież na pochyłości stoję :facepalm: na równym jest tak jak wcześniej... niczego nie ruszałem i raczej ruszać nie będę... jedynie może przód skręcę do max 1cm

Wywal tą gumę, ja jej u siebie nie mam :decayed:

Opublikowano
Powiem wam że wziąłbym tą nc+ i zrezygnował z UPC ale ja mam okna na północny wschód a z tego co czytałem to antenę trzeba ustawić na 6st południe-południezachód czyli czasza byłaby wprost na mieszkanie i nie sądzę żeby coś z tego było :kwasny:

gupi :))

Opublikowano
Powiem wam że wziąłbym tą nc+ i zrezygnował z UPC ale ja mam okna na północny wschód a z tego co czytałem to antenę trzeba ustawić na 6st południe-południezachód czyli czasza byłaby wprost na mieszkanie i nie sądzę żeby coś z tego było :kwasny:

gupi :))

cycu ty

---------- Post dopisany at 17:47 ---------- Poprzedni post napisany at 17:40 ----------

I za co ci dała te 10pkt TYGRYSKU :naughty:iwona-pavlovic-sesja

iwona-pavlovic-2.jpg

Opublikowano

Jak to za co? Za za szybka jazdę...

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

gruszka tancerz?? :naughty:

Opublikowano

no tak patrzę na tą jego lewą nogę i się tylko domyślam czemu jej nie może zgiąć

jedni noszą w lewej inni w prawej nogawce :naughty:

Opublikowano
fantowski, wyjąłeś z tyłu nakrętkę z regulacją i gumę jedną? dolną czy górną?? teraz przód nie jest przypadkiem wyżej??

przecież na pochyłości stoję :facepalm: na równym jest tak jak wcześniej... niczego nie ruszałem i raczej ruszać nie będę... jedynie może przód skręcę do max 1cm

Wywal tą gumę, ja jej u siebie nie mam :decayed:

to stąd ta Twoja większa gleba niż u mnie :wink: zagadka rozwiązana :kox:

Opublikowano

bry wszystkim :hi:

fanta, samochod mega wyglada :decayed::kox: musze go zobaczyc na zywo jeszcze :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.