Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Fanta przyhamuj z modami bo pająką (om) serduszka padną jak sie będą d*p.czyć jak koty na wiosnę :grin:

to nie pająki.. :wink: ogarnijcie się wszyscy.. :facepalm:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Siemka z Rana :hi:

Słoneczko jest git :) audica się własnie myje co by wstydu na spocie nie było ze taka bruda :decayed::grin::grin::grin:

Opublikowano

Powitać :hi:

W końcu jakaś pogoda :)

Ja juz od wczoraj na letnich jeżdżę :D, w końcu :audi: po zimie odkurzone i umyte

Wysłane z mojego GT-I9300

Opublikowano
Siemka z Rana :hi:

Słoneczko jest git :) audica się własnie myje co by wstydu na spocie nie było ze taka bruda :decayed::grin::grin::grin:

czyli standardzik :naughty:

Opublikowano
  • Autor

dokładnie Boseronku standardzik :kox:

Opublikowano

Cuber zaszokowałbyś wszystkich i choć raz przyjechał mocno ujebanym samochodem :decayed:

Opublikowano

Dante potrzebowałbym ściągacza :whistling::wink: proszę

Wezmę Ci go na spota dzisiaj :thumbup:

Wysłane z mojego GT-I9300

Opublikowano

Dante potrzebowałbym ściągacza :whistling::wink: proszę

Wezmę Ci go na spota dzisiaj :thumbup:

Wysłane z mojego GT-I9300

fajniutko, dziękuję Ci :wink: postaram się wrócić z BB na spota.. byłbym pewnie na 21..

Opublikowano
dokładnie Boseronku standardzik :kox:
dam Ci duży rabat u mnie :wink:
Opublikowano

Kurwaaaaaaaaaa 4pkt i 100zl - mam już 24pkt, jak jest limit? 25?

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

gdzie kiedy i za co :facepalm:

Opublikowano

:hi:

Ja chyba też się dziś pojawię, ale stanę na niższym poziomie, bo przyjadę brudnym samochodem :tongue4:

Opublikowano
Kurwaaaaaaaaaa 4pkt i 100zl - mam już 24pkt, jak jest limit? 25?

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

24 pkt :(

Wysłane z mojego GT-I9300

Opublikowano

Ale 24pkt to jeszcze nie zabierają?

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Ale 24pkt to jeszcze nie zabierają?

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

nie - musisz przekroczyc 24pkt, zeby Ci zabrali

Opublikowano

Pablo nie zapomnij na spota filmów :wink:

Kerczi :kwasny: jeszcze jeden punkt i po prawku... załóż na nogi japonki :decayed: i rej w blende

Opublikowano

juz nie jest tak, ze zabieraja prawko. Od tego roku przekraczasz 24 pkt i kieruja Cie na kurs (500 pln i caly dzien). Nastepnie zaczynasz od 0 i jesli w ciagu 5 lat znowu nastukasz 24 pkt obieraja Ci prawko.

"Co jeszcze się zmieni? W dalszym ciągu utrzymana zostanie liczba 24 punktów karnych, po których przekroczeniu kierującemu zostanie odebrane prawo jazdy. Ustawodawca postanowił jednak, że pierwsze takie przekroczenie będzie wiązało się z przejściem obowiązkowego kursu reedukacyjnego, po którym kierowca będzie pod szczególnym nadzorem. Jeśli w ciągu kolejnych 5 lat ponownie zgromadzi on więcej, niż 24 punkty karne, definitywnie straci uprawnienia do kierowania pojazdem."

Tylko 10 pkt karnych podczas jednej kontroli od 2013 roku

Opublikowano
juz nie jest tak, ze zabieraja prawko. Od tego roku przekraczasz 24 pkt i kieruja Cie na kurs (500 pln i caly dzien). Nastepnie zaczynasz od 0 i jesli w ciagu 5 lat znowu nastukasz 24 pkt obieraja Ci prawko.

"Co jeszcze się zmieni? W dalszym ciągu utrzymana zostanie liczba 24 punktów karnych, po których przekroczeniu kierującemu zostanie odebrane prawo jazdy. Ustawodawca postanowił jednak, że pierwsze takie przekroczenie będzie wiązało się z przejściem obowiązkowego kursu reedukacyjnego, po którym kierowca będzie pod szczególnym nadzorem. Jeśli w ciągu kolejnych 5 lat ponownie zgromadzi on więcej, niż 24 punkty karne, definitywnie straci uprawnienia do kierowania pojazdem."

Tylko 10 pkt karnych podczas jednej kontroli od 2013 roku

ale zeby sie zapisac na kurs, to musisz oddac prawko :wink:

Opublikowano

A coś więcej? To na pewno weszło w życie?

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

KERCZI, co Ty wyprawiasz :decayed:, idzie lato i w MPK będzie je**ć z pod pach więc może być problem :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.