Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
taka ranga meczy w LM a sedziowie dalej uznają bramki z spalonych :facepalm:

ale jest KOX 90 min Borussia 1-2 by teraz było 3-2 :decayed:

dawno nie oglądałem takiego meczu... wet za wet i ostrzał bramki malagi, poezja :kox:

chciało by się takie drużyny w polsce :slina:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ale tutaj chodzi o jego wnetrze jako czlowieka :grin:

dokładnie :D

Opublikowano

WĄSKI 100lat, zdrowia, spełnienia marzeń, zdrowia, samych klasyków w garażu, zdrowia, kasiory no i jeszcze zdrowia, no i żebyś się nie zmieniał :-)

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

WĄSKI WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MÓJ MISTRZU :decayed: ZDROWIA SZCZĘŚCIA POMYŚLNOŚCI I JESZCZE RAZ PIENIĘDZY :wink:

Get low :decayed: fantowski, zauważyłem Cie w ostatniej chwili :hi:

http://img560.imageshack.us/img560/9330/20130409181054.jpg

Uploaded with ImageShack.us

no zauważyłem Cię jak przejeżdżałeś i myślałem, że nie widziałeś.... ja to jednak mam koze :kwasny: Twoja jest na większej glebie i Twoje koło o wiele lepiej prezentuje się :wink: (zakryj rej na fo)

ile jedzie pociąg do Wadowic :whistling:

heh tak źle to jeszcze nie jest żebym pociągiem do Wadowic jeździł :kox:

co Ty tam masz na szybie? Low and Slow? :grin::grin:

coś Ci się kutwa nie podoba?:baseball: Ty się lepiej zajmij polerką a nie pitol :decayed:

Opublikowano

Dobry :) Robert Wszystkiego Najlepszego !!!

Opublikowano

Waski nalepszego!!

Kerczi dzieki

Opublikowano

:bry:

Stówka Wąski :wink:

Opublikowano

Wąski, zdrowia!!!! Reszta sama przyjdzie ;)

Opublikowano

100 lat Wąski! Zdrowia, szczęścia oraz pomyślności!

Opublikowano
Get low :decayed: fantowski, zauważyłem Cie w ostatniej chwili :hi:

http://img560.imageshack.us/img560/9330/20130409181054.jpg

Uploaded with ImageShack.us

no zauważyłem Cię jak przejeżdżałeś i myślałem, że nie widziałeś.... ja to jednak mam koze :kwasny: Twoja jest na większej glebie i Twoje koło o wiele lepiej prezentuje się :wink: (zakryj rej na fo)

Miałem Ci pisać że Twój coś wysoko siedzi ale nie wiem ile tam jeszcze masz miejsca :/ U mnie chyba nawet tak nie siądzie póki albo nie zroluję nadkoli, albo nie zmienię felg.

---------- Post dopisany at 09:11 ---------- Poprzedni post napisany at 09:10 ----------

100 lat :-) W tym tygodniu widzę to można by pić dzień w dzień i nie schodzić z fazy ;-)

Opublikowano

Ogru kutwa koze mam :kwasny: przód skręcę na bank a tył już jest skręcony na maksa więc jest coś nie halo :confused4::cry:

Opublikowano

dziękuję wszystkim za ciepłe słowa i życzenia :wink:

Opublikowano
Ogru kutwa koze mam :kwasny: przód skręcę na bank a tył już jest skręcony na maksa więc jest coś nie halo :confused4::cry:

Ja mam problem w drugą stronę, ja mam tył podniesiony na maksa :decayed:

---------- Post dopisany at 09:33 ---------- Poprzedni post napisany at 09:32 ----------

Najlepszego Wąski :)

Opublikowano
Ogru kutwa koze mam :kwasny: przód skręcę na bank a tył już jest skręcony na maksa więc jest coś nie halo :confused4::cry:

Ja mam problem w drugą stronę, ja mam tył podniesiony na maksa :decayed:

---------- Post dopisany at 09:33 ---------- Poprzedni post napisany at 09:32 ----------

Najlepszego Wąski :)

to jak masz problem to zamień się :wink:

Opublikowano
Ogru kutwa koze mam :kwasny: przód skręcę na bank a tył już jest skręcony na maksa więc jest coś nie halo :confused4::cry:

Jak dam radę przyjechać to obczaję to w czwartek. Ściągaj osłony to jeszcze zejdziesz ;-) Chyba że felgi blokują tak jak Ci pisałem. Masz więcej zdjęć z bliska ?

Opublikowano
Ogru kutwa koze mam :kwasny: przód skręcę na bank a tył już jest skręcony na maksa więc jest coś nie halo :confused4::cry:

Jak dam radę przyjechać to obczaję to w czwartek. Ściągaj osłony to jeszcze zejdziesz ;-) Chyba że felgi blokują tak jak Ci pisałem. Masz więcej zdjęć z bliska ?

dzisiaj obczaje co i jak bo jade zbieżność robić...:kwasny:

Panowie kolega szuka Citroena VTS 1.6 8V lub 16V rok 2001 i młodszy (poliftingowy)

Opublikowano

Miałem Ci pisać że Twój coś wysoko siedzi ale nie wiem ile tam jeszcze masz miejsca :/

no to mu doj**ałeś :grin::grin::grin:

fantowski, jest dobrze, nie przesadzaj, a jak chcesz jeszcze obniżyć tył to ściąg nakrętkę do regulacji gwintu, a jak będzie Ci mało to ściąg gumę w którą wchodzi regulacja, ale wtedy wiadomo że musisz pojechać z przodem na dół żeby to jakoś wyglądało. Będziesz prawdziwy SLOW :decayed:

WĄSKI, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO

Opublikowano

W Ą S K I

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!

:hi:

Opublikowano

Wąski najlepszego wszystkiego , żeby sie kręciło ....:thumbup1:

a swoją drogą co Wyście sa z jednego miotu wszyscy :naughty: i nic nie poczułem no :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.