Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na taxi to mocno sredni pomysl :/

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Też prawda, jego audi 100 C4 2.3E to już 800tys ma przejechane ale jeszcze się toczy na kółkach :grin:

Opublikowano

niech sobie kupi octavie/vectre/ ew. lagune

Opublikowano
niech sobie kupi octavie/vectre/ ew. lagune

i tylko na podtlenku LPG :wink:

Opublikowano

skoda tak laguny bym nie proponował bo to francuz elektronicznie bardzo awaryjny

Opublikowano
no to jak tanio to nie rozumiem dlaczego KERCZI napisałeś, że nie oddał byś auta za takie pieniądze. Wiesz w ogóle kto by mi to robił?? Widziałeś auto fantowskiego jak ma pomalowane wszystkie dokładki zderzaków, zderzak tylni i zapłacił 3x mniej niż wziął by kto inny?? To właśnie ten lakiernik podał mi taka cenę za pełną polerkę z zabezpieczeniem lakieru. Robił mi kilka robót lakierniczych i robota zawsze profi, a koszt nieporównywalnie mniejszy niż u innych.

Co to za lakiernik i jakie ma ceny ?

Opublikowano
:banan::banan:
Opublikowano

taniech chłopa z chłopem

Opublikowano

Get low :decayed: fantowski, zauważyłem Cie w ostatniej chwili :hi:

20130409181054.jpg

Opublikowano

Obydwie suki mają glebę :kox:

Opublikowano

Bartek co to masz za felgę??

Wysyłane z mojego GT-N8010 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

100 lat PABLO! Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy co by starczyło na spełnienie innych marzeń:decayed:

Opublikowano
Bartek co to masz za felgę??

Wysyłane z mojego GT-N8010 za pomocą Tapatalk 2

18x8j no name

na razie nie mam kasy na nic lepszego

Opublikowano
Panowie wybieracie się w niedzielę na zlot "tuningowy" do Borku?? Ponoć ludzie z Audi Śląsk mają się pojawić

Krumak, a gdzie konkretnie i o której to ma być?

Opublikowano
Panowie wybieracie się w niedzielę na zlot "tuningowy" do Borku?? Ponoć ludzie z Audi Śląsk mają się pojawić

Krumak, a gdzie konkretnie i o której to ma być?

plakatfinal.jpg

Opublikowano
Panowie wybieracie się w niedzielę na zlot "tuningowy" do Borku?? Ponoć ludzie z Audi Śląsk mają się pojawić

Krumak, a gdzie konkretnie i o której to ma być?

Centrum Aktywnego Wypoczynku w Borku koło Bochni (dobry dojazd z A4) - 14.04.2013 - start od 12

Znająz życie to w większości będzie to wiejski "tjuning"

---------- Post dopisany at 19:05 ---------- Poprzedni post napisany at 19:03 ----------

Bartek co to masz za felgę??

Wysyłane z mojego GT-N8010 za pomocą Tapatalk 2

18x8j no name

na razie nie mam kasy na nic lepszego

Wizualnie felga kozak :thumbup1: Uporałeś się już z BNS-em??

Opublikowano
Panowie wybieracie się w niedzielę na zlot "tuningowy" do Borku?? Ponoć ludzie z Audi Śląsk mają się pojawić

Krumak, a gdzie konkretnie i o której to ma być?

Centrum Aktywnego Wypoczynku w Borku koło Bochni (dobry dojazd z A4) - 14.04.2013 - start od 12

Znająz życie to w większości będzie to wiejski "tjuning"

---------- Post dopisany at 19:05 ---------- Poprzedni post napisany at 19:03 ----------

Bartek co to masz za felgę??

Wysyłane z mojego GT-N8010 za pomocą Tapatalk 2

18x8j no name

na razie nie mam kasy na nic lepszego

Wizualnie gelga kozak :thumbup1: Uporałeś się już z BNS-em??

zawiozłem go dzisiaj do naprawy, chłopaki mi jakiegoś chłopaka polecili :) ma mi dać znać do przyszłego tygodnia co z nim :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.