Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ile masz tych punktów już?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jeszcze tylko pochwal się za co

---------- Post dopisany at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ----------

:git: :git: :git:

Opublikowano
Masz fotke przedniego rantu wystajacego poza obrys czy jednak wlazlo?

wlazło:wink: i rant jest na równo z nadkolem

czyli w b6 z przodu jest szerzej. Czyli moje do b6 jak znalazł ;-) Musimy kiedys przymierzyc bo wlasnie sie zastanawiam nad sprzedażą ich.

Opublikowano
Masz fotke przedniego rantu wystajacego poza obrys czy jednak wlazlo?

wlazło:wink: i rant jest na równo z nadkolem

czyli w b6 z przodu jest szerzej. Czyli moje do b6 jak znalazł ;-) Musimy kiedys przymierzyc bo wlasnie sie zastanawiam nad sprzedażą ich.

mozemy mozemy :) spocik, lewarki i jazda ;)

Opublikowano

Fanta zakladaj prosiaki od aOgra i sioe zamiencie

Opublikowano

Fajne furmanki są na pasażu w M1 (męski tydzień M1) siedziałem w nowym golfie VII i muszą przyznać że wykończenie robi wrażenie, kierownica ścięta na dole i dużo dobrych akcentów :)

S klasa, nowe Mini coopery, nowa Octavia faktycznie urosła z tyłu miejsca sporo jak siedziałem, kierownica tylko strasznie plastikowa ale reszta dobre wrażenie robi, nowa Beta 528i w sedanie w M pakiecie i titanium gray też nieźle się prezentuje szkoda że audi nie było nigdzie.

Opublikowano
Fanta zakladaj prosiaki od aOgra i sioe zamiencie

mi jego też będą wystawały. ET35 i 8.5" to przy glebie niestety w B5 tylko w RS nie wystaje ;-)

Opublikowano
pierd*lone pały....

koło Plazy 4pkt i 100zł...

policja powinna płacić podatek za bezczelnosc

Karol łącze się w bólu za prędkość czy za tablice ?

Opublikowano
ykk Wszystkiego Najlepszego z okazji 16 urodzin! :decayed:

http://i48.tinypic.com/2ewpcgi.jpg

Najlepszego :D

Wysłane z mojego GT-I9300

Dzieki :smiley:

Za rok tez beda 16 :grin:

Opublikowano

za predkosc, 73 na 50 :/ o tablicy nawet pół słowa nie było...ale może założe póki co tablice, bo słyszałem ze 3pkt podobno są za ukrywanie tablicy (co prawda nie wiem czy to real czy fake)...ale już nie mam buforu na takie sprawdzanie.

p.s. są jeszcze te kursy do sciagania pkt?

Opublikowano
pierd*lone pały....

koło Plazy 4pkt i 100zł...

policja powinna płacić podatek za bezczelnosc

Lipa straszna :doh: ile już masz w sumie?:kwasny:

Opublikowano

dobry wieczór Panowie

Kerczi dajesz po pupie...... :kwasny:

Fanta jest kot :kox:

Opublikowano

no nie dajesz po pupie, tylko bys powiedział kolegom ze 088 są chronione, tym bardziej ze sam taką masz....:)

Dante mam 20 jak się okazuje :/

Opublikowano

Karol ja bym na twoim miejscu wybrał ten temat:

Psychologiczne aspekty zachowania się kierującego pojazdem w ruchu drogowym - psycholog

ale najbardziej pasowałoby gdyby to prowadził ortopeda

bo ewidentnie masz za ciężką nogę :wink:

Opublikowano

Dobry wieczór,

czy wybiera sie ktoś może na:

quattrolegende 2013

ja planuje tam być w czwartek i piątek (tj. 30 i 31 maj), to jest długi weekend, fajnie by było pooglądać te cuda w większym gronie :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

no nie dajesz po pupie, tylko bys powiedział kolegom ze 088 są chronione, tym bardziej ze sam taką masz....:)

Dante mam 20 jak się okazuje :/

To już sytuacja podbramkowa :kwasny:

Pasuje iść na ten kurs co Ramzes pisał

Wysłane z mojego GT-I9300

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.