Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie do sprzedania laptop biznesowy DELL VOSTRO

13,3" - matryca LED półmat

procesor i5

4GB ramu

500GB dysk

podswietlana kalwiatura (odporna na zalanie)

accelerometr - w momencie gdy laptop zacznie spadac - parkuje glowice w dysku i po upadku dane nie zostana stracone

eSATA

3x USB

VGA

LAN

nagrywarka DVD

czytnik kart pamieci

BLUETOOTH

WIFI N

kamerka internetowa 1.3M

powiekszona bateria

uzywany ok. roku

CENA: 1700 do lekkiej negocjacji

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
panowie potrzebuje kupić alkomat... podpowie poleci ktoś jakiś?? :wink:

Ha ha ha

Podjedź na Mogilską, tam na pewno Ci doradzą, a może nawet jakiś Ci odstąpią :decayed:

Opublikowano
panowie potrzebuje kupić alkomat... podpowie poleci ktoś jakiś?? :wink:

A do jakich celów??? Siebie sprawdzić??? Czy kogoś?

Opublikowano
:hi:kolejny dobry polski film

UKŁAD ZAMKNIĘTY - ZWIASTUN - YouTube

Właśnie przyjechałem po sensie i powiem Wam że warto oglądnąć. Niesamowita historia i aż strach pomyśleć że Ci ludzie dalej pracują po takiej aferze w prokuraturze :shock3:

Wysłane z mojego GT-I9300

Opublikowano

:hi:

Wysyłane z mojego GT-N8010 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Krumak dwie strony wcześniej Ruks wrzucał to porównanie.... :wink:

Opublikowano

boseron po twojej imprezie coś elita ucichła :polew:

Opublikowano

ja mam wrażenie że dziś jest niedziela, może dlatego ze jutro pracuje :kwasny:, fakt zmęczenie daje znać o sobie.

Opublikowano
Krumak dwie strony wcześniej Ruks wrzucał to porównanie.... :wink:

ale to czerwone S4 to niezły paździoch jaką trzeba być fleją żeby w takim aucie taki syf mieć :facepalm:i chyba jeszcze coś zjebanane było bo we wszystkich lampach discopolo leciało jak jechał

Opublikowano

umyłem auto i śnieg prószy, przynajmniej w Skawinie.... Branoc wsiem, jako, żem w pracy to idę spać

Opublikowano

w Hucie tez juz pada :(

Opublikowano
Krumak dwie strony wcześniej Ruks wrzucał to porównanie.... :wink:

ale to czerwone S4 to niezły paździoch jaką trzeba być fleją żeby w takim aucie taki syf mieć :facepalm:i chyba jeszcze coś zjebanane było bo we wszystkich lampach discopolo leciało jak jechał

zauważyłem, a co oni wkładają do tej s4 ze w drugim przejeździe dorównuje rsce , program na szybko czy jak ? :eusathink:

Opublikowano

dokładnie, zapinają jakis program przez złącze diagnostyczne...v-tech cos podobnego robił/robi

---------- Post dopisany at 23:45 ---------- Poprzedni post napisany at 23:45 ----------

do klekotów tez to podobno jest, że potem dorownuje RSce

Opublikowano

ciekawe czy taki program na szybko będzie optymalny mysle że nie..... to coś ala box jak dla mnie

---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ----------

Kerczi po jutrze :wink:

Opublikowano

:hi:dzień dobry

Opublikowano
ciekawe czy taki program na szybko będzie optymalny mysle że nie..... to coś ala box jak dla mnie

---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ----------

Kerczi po jutrze :wink:

tak mi to właśnie wygląda na box i wydaje mi się że ma możliwość wyboru typu programu bo miał tak wyglądające pokrętło

Opublikowano

dobry :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
ciekawe czy taki program na szybko będzie optymalny mysle że nie..... to coś ala box jak dla mnie

---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ----------

Kerczi po jutrze :wink:

tak mi to właśnie wygląda na box i wydaje mi się że ma możliwość wyboru typu programu bo miał tak wyglądające pokrętło

Chyba wolałbym S4 - lżejszy silnik i kompresor :decayed:

---------- Post dopisany at 07:34 ---------- Poprzedni post napisany at 07:16 ----------

Jakby ktoś chciał małego zapierdalacza :wink:

SUZUKI SWIFT MOTO-SPORT 125KM-----SPRAWDŹ !!!! (3147505121) - motoAllegro

---------- Post dopisany at 08:30 ---------- Poprzedni post napisany at 07:34 ----------

Fast & Furious 6 R/C Parody - YouTube

Opublikowano
  • Autor

Siemka w Niedzielny poranek :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.