Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

polecam sklep ceny znośne

OEM+ największy tuning sklep Kraków, centrum tuningu samochodów | Meguiar's Kraków, PlastiDip, www.oemtuning.pl | Tuning, sklep, akcesoria tuningowe, hurtownia tuningowa, modyfikacja samochodów, dealer KW, H&R, Eibach, MTS-Technik, TA Technix, A

brałem od nich plastDipa :wink:

a ja kilka kompletów dywaników :naughty:

---------- Post dopisany at 14:47 ---------- Poprzedni post napisany at 14:46 ----------

Fanta zabawki czekają :decayed:

---------- Post dopisany at 14:49 ---------- Poprzedni post napisany at 14:47 ----------

http://s15.postimg.org/pkk7ia1pz/0_0_product_Gfx_78b2f733f5ae94820a1ad83b943489a5.jpg Pablo chcesz :whistling:

suuuuuper :kox: jutro jestem u Ciebie

---------- Post dopisany at 15:25 ---------- Poprzedni post napisany at 15:24 ----------

brałem od nich plastDipa :wink:

Do czego go użyłeś?

do mojego grilla :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a jakby fele potraktowac plastidipem ? tak na próbe, zawsze można zerwać tą gume....

---------- Post dopisany at 14:26 ---------- Poprzedni post napisany at 14:25 ----------

Pany kto by dziś ciupnał w fifkę przy flaszce :naughty:

---------- Post dopisany at 14:28 ---------- Poprzedni post napisany at 14:26 ----------

Ja

Cuber

Dante narazie trzy osoby chętne :naughty:

Opublikowano

siema :hi:

Opublikowano

Panowie prośba... kto mi może zestroić CB z anteną bo zamieniłem sobie midlanda na presidenta ?? :whistling:

znowu pada... deszcz... :kwasny:

Opublikowano
Panowie prośba... kto mi może zestroić CB z anteną bo zamieniłem sobie midlanda na presidenta ?? :whistling:

znowu pada... deszcz... :kwasny:

na Brodowicza :wink: Piotrek
Opublikowano
  • Autor

Niech se pada deszcz :) lepsze to niz śnieg hahaha :decayed:

Opublikowano
Panowie prośba... kto mi może zestroić CB z anteną bo zamieniłem sobie midlanda na presidenta ?? :whistling:

znowu pada... deszcz... :kwasny:

mam miernik, ale do krk się na razie nie wybieram

Opublikowano

boseron dopisz mnie.

---------- Post dopisany at 16:32 ---------- Poprzedni post napisany at 16:31 ----------

Weź na spota, przyda mi się, u mnie 95% to studentki w pracy więc się ubierze :grin::grin::grin:

Opublikowano

Pablo Ty i bez tego jestes the best :decayed:

Opublikowano

boseron jak chcecie kierowce to wiesz :grin:

Opublikowano
Panowie prośba... kto mi może zestroić CB z anteną bo zamieniłem sobie midlanda na presidenta ?? :whistling:

znowu pada... deszcz... :kwasny:

Mogę zerknąć ale musiałbyś wpaść do mnie do roboty, np jutro

Opublikowano

moze komus sie przyda:

Wymiana Opon

Opublikowano

Uciekać!! nie ruszać!!

---------- Post dopisany at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany at 18:46 ----------

ale urwał!! ale nas poobijali!!

Opublikowano
Uciekać!! nie ruszać!!

---------- Post dopisany at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany at 18:46 ----------

ale urwał!! ale nas poobijali!!

założyli letnie żeby się pokazać pod kościołem ze święconką :naughty:

Opublikowano

nowy hit neo, małolaty będą chodzić pół roku jak wcześniej z tekstem "ale urwał" teraz będzie "uciekać!! nie ruszać!" :grin::grin:

Opublikowano
73313_571077046246941_2056039284_n.jpg
Opublikowano
Dzięki za spocicho!:kox:

Ty opowiadałeś dzisiaj o tej myjni parowej ,możesz jakiś kontakt dać

Tak.

Max Clean, ul. Dauna 110. Wjazd od nowosądeckiej lub białoruskiej

Tel. 886 198 584. Dobrze jest wcześniej zadzwonić i umówić się.

https://www.facebook.com/pages/Max-Clean/113359625471677

Dzięki za kontak,a tak btw to :hi: .Pablo wiesz coś o mojej sprawie??

Opublikowano

chciał mieć TT w salonie :polew:

Opublikowano

bry :hi:

wreszcie mam neta :decayed:

Wąski, masz wiecej takich naklejek ? :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.