Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hahaha :wink:

---------- Post dopisany at 12:22 ---------- Poprzedni post napisany at 12:22 ----------

to nie jest mój przykład :grin::grin:, taka przestroga

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pewnie nie ma dostępu na forum bo tak to by go postawiła pod ścianę i dostałby pasem po d*pie :grin:

Opublikowano
hahaha :wink:

---------- Post dopisany at 12:22 ---------- Poprzedni post napisany at 12:22 ----------

to nie jest mój przykład :grin::grin:, taka przestroga

tiaaa....:grin:

Opublikowano

Lubie po prostu dokładać do samochodów, ot takie hobby :)

---------- Post dopisany at 13:28 ---------- Poprzedni post napisany at 13:26 ----------

poza tym tamten jest drozszy bo ma mniejszy przebieg :)

Opublikowano

Lubie po prostu dokładać do samochodów, ot takie hobby :)

---------- Post dopisany at 13:28 ---------- Poprzedni post napisany at 13:26 ----------

poza tym tamten jest drozszy bo ma mniejszy przebieg :)

tańszy jest bez opłat, a droższy po opłatach :wink:

Opublikowano

dzień dobry wszystkim, troche wczoraj porządziliśmy , fifka jak zawsze wyśmienita :wink: ale żeby tak do 7 rano :naughty:

Opublikowano

Siema Panowie!:hi:

---------- Post dopisany at 14:24 ---------- Poprzedni post napisany at 14:23 ----------

dzień dobry wszystkim, troche wczoraj porządziliśmy , fifka jak zawsze wyśmienita :wink: ale żeby tak do 7 rano :naughty:

jak można, to na za tydzień bym się pisał na granie :wink:

Obczajcie: Kobieta odśnieża szybe - Sadistic.pl Po obejrzeniu nasuwają mi się dwa pytania: Primo - dlaczego nie swojego samochodu?! Secundo - czym, k***a, czym???!!! Boże, strzeż od takich ludzi...

Opublikowano
:siema: z rańca :wink:

:hi: różowa pytko :decayed:

:heat: to mnie porobiło wczoraj..

Norbi graty różowa pytko :naughty:

puchacz a czemu ty nie chcesz startować na różowego?:decayed:

dzięki różowe pytki :wink:

Opublikowano

panowie potrzebuje kupić alkomat... podpowie poleci ktoś jakiś?? :wink:

Opublikowano

Facet podjeżdża do prostytutki w wiadomo jakim celu. Pyta się jej:

- Ile za ruchanie?

- A ile masz?

- 20 zł.

- Za mało.

- Dam jeszcze telefon.

Prostytutka po krótkim namyśle zgadza się. Po skończonym numerku klient daje jej 20 zł:

- A telefon? - pyta się dziewczyna

- Pisz: 503...

Opublikowano
Opublikowano

siema :hi:

Opublikowano
panowie potrzebuje kupić alkomat... podpowie poleci ktoś jakiś?? :wink:

alvaro wie doskonale jaki dla krakusów jest najlepszy :naughty:

Opublikowano

Powitać :hi:

Wysłane z mojego GT-I9300

Opublikowano

Lubie po prostu dokładać do samochodów, ot takie hobby :)

---------- Post dopisany at 13:28 ---------- Poprzedni post napisany at 13:26 ----------

poza tym tamten jest drozszy bo ma mniejszy przebieg :)

wyglądało że to , to samo czyli co zbieg okoliczności ? (wygląd i przebieg)

Opublikowano

FANTOMAS czytaj forum :wink:, to to samo auto tylko niższa cena jest bez opłat, a wyższa po opłatach

Opublikowano
:hi: bryyy
Opublikowano
panowie potrzebuje kupić alkomat... podpowie poleci ktoś jakiś?? :wink:

Ha ha ha

Opublikowano

Oszczędność czasu.....

wanna.jpg

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.