Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Żyje żyje , b6 ma się dobrze , Zonka ściga do pracy, powoli szukam czegoś mocniejszego,

Narazie jeżdżę 460 konnym

Dafem

To masz o 10 KM więcej niż ja...

w Stralisie :wink:

Czy to 105 XF Super Space Cab?

---------- Post dopisany at 13:57 ---------- Poprzedni post napisany at 13:42 ----------

panowie porypały mi sie wycieraczki punkt zero wybrały sobie srodek szyby. pracują normalnie ale prace koncza na srodku :facepalm: ktoś w b7 miał juz ten problem ? to co piszą na forum nie do końca jest dla mnie zrozumiałe :facepalm:

Mod do wersji DTM :grin::grin:

Opublikowano

siema :hi:

Opublikowano

odbierałem dzisiaj paska od Janusza z Ul.Mokrej , na windzie było RS2 moze to ta sama co była ostatnio na spocie :eusathink: auto piekne :kox:, :hi:

Opublikowano
odbierałem dzisiaj paska od Janusza z Ul.Mokrej , na windzie było RS2 moze to ta sama co była ostatnio na spocie :eusathink: auto piekne :kox:, :hi:

wczoraj u niego byłem i widziałem twoją furmanke.... fotele to bys mógł przeprac :wink:, napisz na pw ile cie skasował z ciekawości, a rs2 jak było takie niebieskie to pewnie to to samo, bo za wiele to ich nie ma.

Opublikowano

rs2 niebieski ktoś wrzucał fotke ze spota to miałem porównanie

Opublikowano

Ok, czyli nikt nie chce się pozbyć części które potrzebuje :)

A czy jest może w Krakowie lub w okolicach jakiś sklep z używanymi częściami ?

Opublikowano

bry:hi:

299188_627552043937275_14884615_n.jpg

Opublikowano
rs2 niebieski ktoś wrzucał fotke ze spota to miałem porównanie

Ktoś :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Ok, czyli nikt nie chce się pozbyć części które potrzebuje :)

A czy jest może w Krakowie lub w okolicach jakiś sklep z używanymi częściami ?

zapytaj kolegi Waski :)

Siemka wieczorową porą :):hi:

Opublikowano

Fpiz*u z takim meczem.... Tak jakby Realu z galata nie mogli puścić, tylko polaczkow.... Ekhhh:kwasny:

Opublikowano
  • Autor
Fpiz*u z takim meczem.... Tak jakby Realu z galata nie mogli puścić, tylko polaczkow.... Ekhhh:kwasny:

chyba specialnie bo wczoraj tez dali ciała z wyborem meczu :facepalm:

Opublikowano

To był podobno wybór telewidzów:kox:

Opublikowano

Siema Szefowie!

W końcu mam neta :decayed: Ja już miałem letnie założone (3szt. w W.sobotę) niestety ostatnia szpilka j**ana, była za bardzo objechana i nie puściła, a że było późno w nocy gdy przekładałem musiałem wrócić do zimowówek, a teraz do 13.04 nie zmienie opon, więc może jebać sniegiem ile wlezie byle się wystrzlało za dwa lata z góry :decayed:

Opublikowano

gdzie jest, k***a, to globalne ocieplenie do ch**a?!

Opublikowano

zostało w afryce ;-)

Opublikowano

Niech małpy oddadzą trochę ciepła:) siema wszystkim!

Opublikowano

dzień dobry :hi:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

oszołomy w serwisie robią mi z wycieraczkami jak sie nie wyrobią to albo sobie odpuszcze dzisiejszego spota albo będę musiał przyjechać cudownym fiatem doblo :facepalm:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.