Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

niektórzy to nie powinni jeździć po drogach :facepalm: jak oni prawko zdali to ja nie wiem..

przez takie ci..y na drodze robią się korki. Dziś rekordowy czas przejazdu... 8km w 53min :facepalm: ze średnim spalaniem 13,7l :facepalm:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
panowie porypały mi sie wycieraczki punkt zero wybrały sobie srodek szyby. pracują normalnie ale prace koncza na srodku :facepalm: ktoś w b7 miał juz ten problem ? to co piszą na forum nie do końca jest dla mnie zrozumiałe :facepalm:

Boseron to przerabiał w B6 zapytaj :wink:

---------- Post dopisany at 08:44 ---------- Poprzedni post napisany at 08:44 ----------

:hi:
niektórzy to nie powinni jeździć po drogach :facepalm: jak oni prawko zdali to ja nie wiem..

przez takie ci..y na drodze robią się korki. Dziś rekordowy czas przejazdu... 8km w 53min :facepalm: ze średnim spalaniem 13,7l :facepalm:

:kwasny: dramat

---------- Post dopisany at 08:45 ---------- Poprzedni post napisany at 08:44 ----------

Boseron

Fanta, nie chcesz mojego wnetrza S-LINE??? :> :eusathink:

tak i podlokiec :)

nie stać mnie :kox:

:grin::grin::grin: kogo jak nie Ciebie :wink:

---------- Post dopisany at 08:51 ---------- Poprzedni post napisany at 08:45 ----------

FANTA następny krok

[h=3]B6 Division :naughty:[/h]

Opublikowano

FANTA następny krok

B6 Division :naughty:

może :whistling::wink:

Opublikowano

FANTA następny krok

B6 Division :naughty:

może :whistling::wink:

to co? mam Ci odlozyc eSLaINy???

Opublikowano

FANTA następny krok

B6 Division :naughty:

może :whistling::wink:

to co? mam Ci odlozyc eSLaINy???

chcesz mi zrobić prezent?:naughty:

Opublikowano

Panowie, kumplowi z firmy zona wczoraj rozwalila lusterko lewe w B6. Podrzuci ktos moze numer dolnej czesci obudowy? i ktos tutaj niedawno pisal dobra cene na wklady w Krakowie.

Opublikowano

Zimo wypier..

Opublikowano
Panowie, kumplowi z firmy zona wczoraj rozwalila lusterko lewe w B6. Podrzuci ktos moze numer dolnej czesci obudowy? i ktos tutaj niedawno pisal dobra cene na wklady w Krakowie.

ul. Mala Gora

maja zamienniki w bdb cenach

Opublikowano

Karambol teraz na nowohuckiej widziałem na koszykarskiej, 4-5 aut

Opublikowano
Karambol teraz na nowohuckiej widziałem na koszykarskiej, 4-5 aut

chyba za mocnego słowa użyłeś :whistling::naughty: 4-5 i karambol?:wink:

Opublikowano
  • Autor
Karambol teraz na nowohuckiej widziałem na koszykarskiej, 4-5 aut

Pablo to nie karambol a stłuczka mała w której uczestniczyły chyba 3 auta które najechały na siebie :wink:

Opublikowano

Korek się zrobił za tandete od nich, dobrze że w drugą stronę:decayed:

---------- Post dopisany at 10:18 ---------- Poprzedni post napisany at 10:16 ----------

Fanti to mini karambol :grin:

Opublikowano

Ale mamy zimę tej wiosny ;-) Wczoraj wyważyłem 19-stki ale jeszcze się wstrzymałem ;-)

Opublikowano
Panowie, kumplowi z firmy zona wczoraj rozwalila lusterko lewe w B6. Podrzuci ktos moze numer dolnej czesci obudowy? i ktos tutaj niedawno pisal dobra cene na wklady w Krakowie.

ul. Mala Gora

maja zamienniki w bdb cenach

jakie elektryczne ?
Opublikowano

zimo :facepalm:

Opublikowano
Boseron jak nie chcesz zmieniac, to nie ma problemu, kupie sobie haki i przeloze u siebie...

---------- Post dopisany at 23:52 ---------- Poprzedni post napisany at 23:51 ----------

Fanta, nie chcesz mojego wnetrza S-LINE??? :> :eusathink:

tzn? stołki i boczki?

tak i podlokiec :)

Napisz na PW ile chcesz za fotele i kanapę

Opublikowano

cześć !

Dobrze że zima taka długa... to jest czas auto pooglądać z bliska :)

No i od razu pewne koszty się pojawiaja ....

Może ktoś z Was ma takie na "górnej połce w garażu" i chce sie pozbyć do B7?

1. podłokietnik : czarna skóra (lub pokrywa tego schowka w podłokietniku - stan musi być BDB)

2. mata wyciszająca ( tzw Wygłuszenie ?) pod maske silnika ( pierdzielone kuny mi w święta wyjadły......taka długa zima że zaczęły chyba gniazdo robić !)

3. wkłady lusterek, podgrzewane - zwykłe ! ( miałem fotochromy ale mi właśnie ukradli i jak widze ceny... to rozumiem że kolejne tez mi ukradnie złodziej piep...y)

no i jeszcze : "kabelek" łączący kierownice MULTIFUNKCJA z listwą.

( kierownicę mam do sprzedania ale bez tego "łącznika" - impossible :)

Opublikowano

dzwoni Palikot do Biedronia :

- gdzie jesteś ?

- na Grodzkiej

- a... myślałem że w Kaliszu

:grin:

Opublikowano
Panowie, kumplowi z firmy zona wczoraj rozwalila lusterko lewe w B6. Podrzuci ktos moze numer dolnej czesci obudowy? i ktos tutaj niedawno pisal dobra cene na wklady w Krakowie.

ul. Mala Gora

maja zamienniki w bdb cenach

Mógłbyś podać co to za sklep ? Chciałbym sprawdzić sobie ich asortyment i ceny.

Przy okazji, potrzebuje jak by ktoś miał na sprzedaż:

- lewy przedni zwykły reflektor do B6 04'

- prawe lusterko elektryczne - ewentualnie sam mechanizm składania lusterka

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.