Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
PABLO, wątpię aby ktoś był dziś w stanie jeździć samochodem :decayed:

Ja nic nie piłem :whistling:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:hi: święta i po świętach :kwasny:

i stało się moja bunia ma nowego właściciela :wink: czas na coś mocniejszego :naughty:i nigdy więcej ON :kwasny:

Opublikowano

Oj jak ja słyszę... Ze Ty sprzedałes Bunie...

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
:hi: święta i po świętach :kwasny:

i stało się moja bunia ma nowego właściciela :wink: czas na coś mocniejszego :naughty:i nigdy więcej ON :kwasny:

Wąski w co celujesz ? jaka moc Cie interesuje , zostajesz przy kółkach na grilu ?

zauważyłem ze cyfra połączyła sie n ką i dziś zorientowałem się ze mam nsport :banan:

Opublikowano

Prima aprilis panowie :naughty:

:decayed:

Opublikowano

Pablo, gdzie poznałeś taką fajną niunię z avatara ? ;-)

Opublikowano
Pablo, gdzie poznałeś taką fajną niunię z avatara ? ;-)

w Kościele w święta :decayed: pewnie

Opublikowano

To chyba nie w tym kościele byłem ;-)

Opublikowano

Panowie dziś zrodził mi sie pomysł , od zawsze chciałem zmienić B7 na coś większego i myślałęm o A6 ale tak właśnie oglądam A8 D3 i dlaczego by nie:whistling:

np Audi A8 3,7 V8 QUATTRO + GAZ sekwencja FULL OPCJA (3116966515) - motoAllegro

AUDI A8 4.2+LPG BEZWYPADKOWY TV W-WA (3139705613) - motoAllegro

ktoś sie orientuje jakie silniki są godne uwagi bo wybór jest duży..... czy 3.0 TDI lub 4.0 TDI a moze 3.7 albo 4.2 zagazowane by sie lepiej sprawowały :whistling:

Opublikowano

Boseron weź się rozpedz :-)

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

nie mówie o tych najmocniejszych silnikach bo to odpada na starcie, jakiś kompromis między ON oszczędnym( w cudzysłowiu) bo przy tej wadze pewnie swoje musza wypić, a benzynowymi jednostkami z LPG bo tylko takie zasilanie wchodzi w gre wiedząc ile to potrafi wsysnąć litrów :decayed:

---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ----------

Karol pytam z ciekawości zawsze mi sie te modele podobały a teraz są już w zasięgu mojej kieszeni....

dlaczego uważasz że to głupi pomysł..... dlatego pytam właśnie , z tego co słyszałem są to bardzo udane konstrukcyjnie modele i mało awaryjne

Opublikowano

Ostatnio kumpel kupił S6 2001 rok bodajrze. Właśnie w gazie. Mówił że jak zasiedli w 5 osób i zalał 20L to im na 30km pałowania starczyło ;-) W trasie mówił że poniżej 18L nie zszedł. Ale gang silnika zabójczy ;-)

Drugi znajomy ma Allroad C6 3.0TDi i tam po Krakowie mu żłopie 11-12L. A jak wciśnie to i więcej.

Waga auta i pojemność robią swoje ale faktycznie 3.0TDi fajnie ciągnie ;-)

Opublikowano
Pablo, gdzie poznałeś taką fajną niunię z avatara ? ;-)

Fajna co:decayed:

Wczoraj poznałem czarnulkę :decayed:

Opublikowano

3.0 tdi fajny motor ale chyba bym wolał np 2.4 w benzynie w A6 zagazowane super znosi instalacje ten silnik a przy tym jest praktycznie bezawaryjny bo prosty w konstrukcji a tez fajnie idzie

Opublikowano
Panowie dziś zrodził mi sie pomysł , od zawsze chciałem zmienić B7 na coś większego i myślałęm o A6 ale tak właśnie oglądam A8 D3 i dlaczego by nie:whistling:

np Audi A8 3,7 V8 QUATTRO + GAZ sekwencja FULL OPCJA (3116966515) - motoAllegro

AUDI A8 4.2+LPG BEZWYPADKOWY TV W-WA (3139705613) - motoAllegro

ktoś sie orientuje jakie silniki są godne uwagi bo wybór jest duży..... czy 3.0 TDI lub 4.0 TDI a moze 3.7 albo 4.2 zagazowane by sie lepiej sprawowały :whistling:

boseron pogadaj z nowakiem coś tam ma pojęcie o D3 :arrow2:http://a4-klub.pl/pozostale-audi-77/a8-d3-20-a-227281/

Opublikowano

Witam, witam, jak po Świętach ? :)

Opublikowano
Witam, witam, jak po Świętach ? :)

marcin ty stary wyjadaczu, żyjesz :shock3::kox:

Masz dalej tą B6?:slina::grin:

Przyjedź na spota bo WIEKI Cię nie było :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.