Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

PABLO, przecież Ty tak samo jak oni schował byś się za furą :grin::grin:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
PABLO, przecież Ty tak samo jak oni schował byś się za furą :grin::grin:

To ty chyba mnie jeszcze dobrze nie znasz :naughty:

---------- Post dopisany at 17:45 ---------- Poprzedni post napisany at 17:45 ----------

579702_274337749368166_968050973_n.jpg

Produkcja jajek wielkanocnych nadal w toku :decayed:

Opublikowano

A no zapomniałem że wozisz w bagażniku granatnik i zapodał byś torpedę :decayed:

Opublikowano
A no zapomniałem że wozisz w bagażniku granatnik i zapodał byś torpedę :decayed:

Tak bym zrobił.

149275_443954639019956_905507038_n.jpg

:decayed:

---------- Post dopisany at 18:01 ---------- Poprzedni post napisany at 17:51 ----------

Policja Poznań 27-03-2013 - Porsche Cayman S i Carrera 911 - YouTube

To jeszcze większa przesiadka jak u mnie z malucha na 2.6 V6 :grin:

Opublikowano

fanti fajna stgnatura :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
fanti fajna stgnatura :polew: :polew: :polew:

Na to jeden sposób, wyrezać patent jak np. w lambo że jednym przyciskiem podnosisz i obniżasz furacza :naughty:

Opublikowano
fanti fajna stgnatura :polew: :polew: :polew:

wykonana w całości dzisiaj przeze mnie :wink::tongue4:

Opublikowano
fanti fajna stgnatura :polew: :polew: :polew:

wykonana w całości dzisiaj przeze mnie :wink::tongue4:

ładnie ci to wyszło ale mogłeś popracować nad felgami :naughty:

Opublikowano

fantowski, ja już myślę nad air ridem :grin:

---------- Post dopisany at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany at 18:10 ----------

trzeba być twardym, nie miętkim

Opublikowano
fantowski, ja już myślę nad air ridem :grin:

a ja nie myślę :kox: w ogóle pooglądałem b7 buły i mam :slina:

cały wątek:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b7-75/b7-brb-se-audi-bula-pakiet-sline-usa-air-ride-new-wheels-kleeman-ts-6-a-248176/

Opublikowano

Panowie kiedy rozpoczęcie sezonu VAG w Krakowie? ma ktoś cynka? :decayed:

Opublikowano

Pany, jest tu jakiś znawca VAG-COM'a ? :facepalm:

Dostaje już kur**cy powoli, nie dość że straciłem całą jedną sekcje hamulców ( hamuje mi tylko lewy przód i prawy tył ) i wspomaganie to jeszcze nie mogę za wiele zdziałać z VAG-COM'em.

Wyczytałem gdzieś o tym, że odpowietrza się pompę ABS za pomocą VC. Wszystko jest pięknie opisane, ale jak wchodzę w Basic Settings to kanały 001, 002 są not supported :| Czasami tylko mignie tak jak by już załapało, ale zaraz zmienia się spowrotem na not supported.

To samo mam jak chce zrobić nastawy podstawowe nawiewów, not supported.

Problem mam z autem czy z VC ?

Używałem jeszcze oprócz VC takiego urządzenia diagnostycznego jak autel maxidas ds708 i sytuacja się powtarza :facepalm:

Opublikowano

z uwagi na fakt, że wczoraj pod wpływem śniegu połamałem starą osłonę pod silnikiem szukam nowej i zastanawiam się czy wybrać plastik (zamiennik) AUDI A4 B6 01-05 osłona pod silnik i skrzynię bieg (3083579980) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

czy zainwestować i dać coś w tym stylu

Osłona silnika aluminiowa alu Audi A4 B6 B7 Exeo (3137095175) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

generalnie jeśli chodzi o te alu to pasowałoby chyba porobić jakieś otwory wentylacyjne...

jakie macie zdanie?

Opublikowano
z uwagi na fakt, że wczoraj pod wpływem śniegu połamałem starą osłonę pod silnikiem szukam nowej i zastanawiam się czy wybrać plastik (zamiennik) AUDI A4 B6 01-05 osłona pod silnik i skrzynię bieg (3083579980) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

czy zainwestować i dać coś w tym stylu

Osłona silnika aluminiowa alu Audi A4 B6 B7 Exeo (3137095175) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

generalnie jeśli chodzi o te alu to pasowałoby chyba porobić jakieś otwory wentylacyjne...

jakie macie zdanie?

Przy tym plastiku to mi bardziej wyglada na jakies odplywy niz wentylacje.

Opublikowano

Gdzieś mi tu na forum wpadło w oko osłony z blachy 3mm....... Bodajże za 200 PLN

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.