Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
to kto sie pisze na karty ?

kiedy?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
to kto sie pisze na karty ?

kiedy?

już po kartach. dziękuje dobranoc

Opublikowano
:grin:
Opublikowano
to kto sie pisze na karty ?

kiedy?

:grin::grin::grin:

dzień dobry kawa czy herbata

Opublikowano
to kto sie pisze na karty ?

kiedy?

:grin::grin::grin:

dzień dobry kawa czy herbata

doooobraaaa.. nabijajcie się dalej... jestem tak wyjebany po szkoleniu, że nie ogarniam połowy rzeczy.. wyjechałem z pracy, to nie pamiętam którędy dojechałem do domu...:kwasny:

Opublikowano

dzięki Pany za ściganko :wink:

było zacnie, musimy powtórzyć :banan:

Opublikowano
dzięki Pany za ściganko :wink:

było zacnie, musimy powtórzyć :banan:

Wszyscy cali? :D

Opublikowano

527688_493667200692909_2013349536_n.jpg

:whistling:

Opublikowano

boseron biore :decayed:

Opublikowano
boseron biore :decayed:

ale dałeś się zrobić :facepalm:

Opublikowano
Powitać z wieczora.Pablo już wszystko mam zaktualizowane o tym co się ciebie dzisiaj pytałem

Wysłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2

No i git :wink4:

Opublikowano
boseron biore :decayed:

ale dałeś się zrobić :facepalm:

cicho tam będzie super :naughty:

---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:56 ----------

jeszcze tylko na drzwi :decayed:

Opublikowano
boseron biore :decayed:

ale dałeś się zrobić :facepalm:

fanta :baseball:, ramzes jest Twoja :thumbup1:

dzięki Pany za karty było jak zawsze nice :wink:

Opublikowano
boseron biore :decayed:

ale dałeś się zrobić :facepalm:

cicho tam będzie super :naughty:

no przecież żartuje :decayed: fajnie że wciągasz się w powoli w modyfikacje.. :tongue4:

na drzwi to weźmiesz sobie moje jak ja chwycę S4 :naughty:

to co następne masz w planach?? :decayed:

---------- Post dopisany at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ----------

fanta :baseball:

boseron krótka piłka... bierzesz komplet mojego zawieszenia ?

Opublikowano
boseron biore :decayed:

ale dałeś się zrobić :facepalm:

cicho tam będzie super :naughty:

no przecież żartuje :decayed: fajnie że wciągasz się w powoli w modyfikacje.. :tongue4:

na drzwi to weźmiesz sobie moje jak ja chwycę S4 :naughty:

to co następne masz w planach?? :decayed:

do sedana i avanta są takie same?

---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ----------

musze zrobić coś czego wy nie macie :naughty:

Opublikowano

musze zrobić coś czego wy nie macie :naughty:

grill na biało albo w róż :grin: szyby ściemnij na srebro. dach na biało :grin:

Opublikowano

ramzes ma dobrą fure do modyfikacji, we właściwym kolorze :wink:

Opublikowano

musze zrobić coś czego wy nie macie :naughty:

grill na biało albo w róż :grin: szyby ściemnij na srebro. dach na biało :grin:

i zielone dekielki na koła :polew:

Opublikowano

a powiem Wam żę jak robiłem grilla w czerń to lakiernik zapytał czy nie chce go w czerwień zrobić i jeszcze jakieś małe detale w czerwieni np ranty w felgach.... ciekawe jak by to wyglądało

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.