Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pomalował bym gril ale wszyscy to macie :facepalm:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ramzes ma dobrą fure do modyfikacji, we właściwym kolorze :wink:

wiedział jaki kolor kupić :wink: także ramzes ja już listewek S4 szukam :decayed:

Opublikowano

9f20bc23c0fe.jpg

---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ----------

boseron mówisz i masz

---------- Post dopisany at 23:08 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ----------

ramzes ma dobrą fure do modyfikacji, we właściwym kolorze :wink:

wiedział jaki kolor kupić :wink: także ramzes ja już listewek S4 szukam :decayed:

szukaj :wink:

Opublikowano

ja jeszcze tylko obniże przód, wymienie kierownice , naprawie laser w rns-e i fele w grafit i optycznie tyle, mechanicznie korekta programu i wsio narazie , jakby ktoś chciał sie pozbyć relingów to przytule czarne chętnie

---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ----------

9f20bc23c0fe.jpg

teraz widać kot :slina:

---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 23:10 ----------

musze sobie taką blende sprawić, Kerczi będe niestety drugi :kwasny:

Opublikowano

Pablo miało byc na Krakowskich bez klubowych oddzywek :whistling:

no ale : Que Seraaa Seraaaaa CRACOVIA Mistrzostwo Ma :)

Fakt zapomniałem :grin:

Opublikowano

jeszcze szyby muszę przyciemnić

Opublikowano
jeszcze szyby muszę przyciemnić

to lecisz na światowida :wink:

Opublikowano

słyszałem a jakie ceny?

---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ----------

pomimo waszej krytyki zawieszenie zostawiam jest wygodne :decayed:

Opublikowano
słyszałem a jakie ceny?

przystępne :wink:

Opublikowano

i kto mi powie że chromowane lustra nie pasują do czarnych obwódek szyb

bild2009617919202808___audirs4b7avantblackedition8639919.jpg

i właśnie taki kolor felg , to grafit chyba :slina::kox:

Opublikowano

I po kartach. Gruszka następnym razem damy Ci fory:wink:

Opublikowano
i kto mi powie że chromowane lustra nie pasują do czarnych obwódek szyb

http://www.exoticsonroad.com/hdd1/pictures_2009_6/17/bild2009617919202808___audirs4b7avantblackedition8639919.jpg

i właśnie taki kolor felg , to grafit chyba :slina::kox:

obłędne :slina:

Opublikowano
I po kartach. Gruszka następnym razem damy Ci fory:wink:

załądujemy mu worek ziemniaków na tył :decayed:

Opublikowano
I po kartach. Gruszka następnym razem damy Ci fory:wink:

mówił Ci Kerczi co wyszukałem? :whistling:

Opublikowano
bild2009617919202809___audirs4b7avantblackedition9785575.jpg
Opublikowano

Fajna tylko wydech z d*py.

Opublikowano

ide w kime bo jutro na 7 do pracy :kwasny:

Panowie Wesołych Świąt Wszystkim życze !!! odpoczywajcie w gronie Rodziny .

Opublikowano
ide w kime bo jutro na 7 do pracy :kwasny:

Panowie Wesołych Świąt Wszystkim życze !!! odpoczywajcie w gronie Rodziny .

Wyśpij się i wzajemnie boseron!

Opublikowano

wesołych boseron

Opublikowano
ja jeszcze tylko obniże przód, wymienie kierownice , naprawie laser w rns-e i fele w grafit i optycznie tyle, mechanicznie korekta programu i wsio narazie , jakby ktoś chciał sie pozbyć relingów to przytule czarne chętnie

---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ----------

http://s9.postimg.org/4zf4onxen/9f20bc23c0fe.jpg

teraz widać kot :slina:

---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 23:10 ----------

musze sobie taką blende sprawić, Kerczi będe niestety drugi :kwasny:

Blenda fajna w tej czerwieni ale kuleczka :audi: w chromie lepiej by wyglądały :D

Wysłane z mojego GT-I9300

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.