Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ja jeszcze tylko obniże przód, wymienie kierownice , naprawie laser w rns-e i fele w grafit i optycznie tyle, mechanicznie korekta programu i wsio narazie , jakby ktoś chciał sie pozbyć relingów to przytule czarne chętnie

A zrobiłeś w RNS-E żeby się nie włączał za głośno? Ja dalej mam z tym problem :kwasny:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ja jeszcze tylko obniże przód, wymienie kierownice , naprawie laser w rns-e i fele w grafit i optycznie tyle, mechanicznie korekta programu i wsio narazie , jakby ktoś chciał sie pozbyć relingów to przytule czarne chętnie

A zrobiłeś w RNS-E żeby się nie włączał za głośno? Ja dalej mam z tym problem :kwasny:

W pasku MFD ma możliwość ustawienia startu na odpowiednia głośność.

Opublikowano

zawsze się zastanawiałem jakim cudem on nie obciera błotników z przodu czy z tyłu ? Wiem że to jest AIR ale tak czy inaczej koła wystają poza :/ U mnie na lato będzie chyba podobnie, nawet na bank ale jak kurna to może nie obcierać ? A może inaczej - jak to może nie upierdzielać blachy i rantu felgi ;-) ?

Zrobić spory negat żeby koło się chowało bardziej w momencie ugięcia zawiasu ale niestety wtedy dosyć diametralnie zmienia się prowadzenie auta.

---------- Post dopisany at 11:51 ---------- Poprzedni post napisany at 11:50 ----------

ja jeszcze tylko obniże przód, wymienie kierownice , naprawie laser w rns-e i fele w grafit i optycznie tyle, mechanicznie korekta programu i wsio narazie , jakby ktoś chciał sie pozbyć relingów to przytule czarne chętnie

A zrobiłeś w RNS-E żeby się nie włączał za głośno? Ja dalej mam z tym problem :kwasny:

W pasku MFD ma możliwość ustawienia startu na odpowiednia głośność.

RNS-D miało to w MENU, RNS-E niestety nie, ponoć jakoś się da ale jeszcze mi się nie udało tego zrobić, straszne rozbieżności co do sposobów i żaden nie działa póki co

Opublikowano

najlepiej to dobrać odpowiednie ET, żeby fela chowała się minimalnie pod błotnik :wink:

Opublikowano

Boseron daj znać jak będziesz zdecydowany na wymianę kierownicy to może starą od Ciebie odkupię.

Panowie dużo jest roboty przy wymianie obudowy lusterka zewnętrznego?? Korcą mnie obudowy w chromie z S4 :naughty:

Przy okazji życzę Wam Zdrowych, Wesołych Świąt i rychłej wiosny :decayed:

Opublikowano

demontaż obudowy lusterka to chyba 10 sek roboty?? podważasz śrubokrętem i powinna zejść, no chyba że B6 ma skomplikowany demontaż :decayed:

Opublikowano

Witajcie,

Jako że dostałem od kolegi TOMNIK zestaw modułów LED do oświetlenia w samochodzie na testy, to niejako jestem Mu "winien" opinie wykonania pracy, a i może komuś się taka informacja przyda. W poprzedniej B7 - miałem kupione ledy za które wydałem prawie 300zł (komplet z oswietleniem przestrzeni nog i przestrzeni wokół auta) i po jakims czasie konczylo się tak samo czyli dyskoteką/stroboskopem/brakiem oswietlenia to też podszedłem do tematu z dużym dystansem, ale ostatecznie efekt finalny powalił mnie na kolana. Kolega TOMNIK przesłał mi do testów moduły ledowe wykonane przez Niego samego. Są to gotowe moduły bez koniecznosci lutowania i innej drutologii. Dioda wygląda na bardzo solidną i do tego jest montowana (przprawszam za nazewnictwo, ale w tym temacie jestem laikiem) na płytce, co zresztą jest widoczne na zdjęciu. Dostałem w komplecie lampki podsufitki (wraz z mapówkami), oswetlenie tablicy, postojówki. Jasność niesamowita, jakość wykonania świetna, ledy dodają "nowoczesnosci" w naszym autku. Jak zawsze musi być jakiś minus, ale myślę że jest to jeszcze do poprawienia chyba że z przyczyn technicznych nie da się tego przeskoczyć. Mianowicie: odpalając samochód wyskakuje błąd oświetlenia tablicy rejestracyjnej, ale po sekundzie znika, być może jest to kwestia zastosowania może jakiś innych układów; nie wiem będę o tym rozmawiał z kolegą TOMNIK. Aha i byłbym zapomniał - 2 lata gwarancji na moduły !!! Tak czy inaczej nie uprawiając wazeliniarstwa - gdyby ktoś poszukiwał to z pełną odpowiedzialnością mogę polecić takie rozwiązanie. Poniżej fotki, przepraszam za jakość zdjęć:

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.JPG

6.JPG

7.JPG

8.JPG

9.JPG

POLECAM !!!

Opublikowano
Witajcie,

Jako że dostałem od kolegi TOMNIK zestaw modułów LED do oświetlenia w samochodzie na testy, to niejako jestem Mu "winien" opinie wykonania pracy, a i może komuś się taka informacja przyda. W poprzedniej B7 - miałem kupione ledy za które wydałem prawie 300zł (komplet z oswietleniem przestrzeni nog i przestrzeni wokół auta) i po jakims czasie konczylo się tak samo czyli dyskoteką/stroboskopem/brakiem oswietlenia to też podszedłem do tematu z dużym dystansem, ale ostatecznie efekt finalny powalił mnie na kolana. Kolega TOMNIK przesłał mi do testów moduły ledowe wykonane przez Niego samego. Są to gotowe moduły bez koniecznosci lutowania i innej drutologii. Dioda wygląda na bardzo solidną i do tego jest montowana (przprawszam za nazewnictwo, ale w tym temacie jestem laikiem) na płytce, co zresztą jest widoczne na zdjęciu. Dostałem w komplecie lampki podsufitki (wraz z mapówkami), oswetlenie tablicy, postojówki. Jasność niesamowita, jakość wykonania świetna, ledy dodają "nowoczesnosci" w naszym autku. Jak zawsze musi być jakiś minus, ale myślę że jest to jeszcze do poprawienia chyba że z przyczyn technicznych nie da się tego przeskoczyć. Mianowicie: odpalając samochód wyskakuje błąd oświetlenia tablicy rejestracyjnej, ale po sekundzie znika, być może jest to kwestia zastosowania może jakiś innych układów; nie wiem będę o tym rozmawiał z kolegą TOMNIK. Aha i byłbym zapomniał - 2 lata gwarancji na moduły !!! Tak czy inaczej nie uprawiając wazeliniarstwa - gdyby ktoś poszukiwał to z pełną odpowiedzialnością mogę polecić takie rozwiązanie. Poniżej fotki, przepraszam za jakość zdjęć:

...

POLECAM !!!

Ładnie, a robi tez wersje z ciepla barwa ledow? bo przy tym kolorze to strasznie zimno ;)

Opublikowano

tak robi, żółte to nie jest jako ciepłe, ale 4500K jak dla mnie zimne nie jest, przynajmniej na bezowej tapicerce, 6000K, 8000K też można dostać. KERCZI wisisz mi pifko :decayed::decayed:

Opublikowano
Witajcie,

Jako że dostałem od kolegi TOMNIK zestaw modułów LED do oświetlenia w samochodzie na testy, to niejako jestem Mu "winien" opinie wykonania pracy, a i może komuś się taka informacja przyda. W poprzedniej B7 - miałem kupione ledy za które wydałem prawie 300zł (komplet z oswietleniem przestrzeni nog i przestrzeni wokół auta) i po jakims czasie konczylo się tak samo czyli dyskoteką/stroboskopem/brakiem oswietlenia to też podszedłem do tematu z dużym dystansem, ale ostatecznie efekt finalny powalił mnie na kolana. Kolega TOMNIK przesłał mi do testów moduły ledowe wykonane przez Niego samego. Są to gotowe moduły bez koniecznosci lutowania i innej drutologii. Dioda wygląda na bardzo solidną i do tego jest montowana (przprawszam za nazewnictwo, ale w tym temacie jestem laikiem) na płytce, co zresztą jest widoczne na zdjęciu. Dostałem w komplecie lampki podsufitki (wraz z mapówkami), oswetlenie tablicy, postojówki. Jasność niesamowita, jakość wykonania świetna, ledy dodają "nowoczesnosci" w naszym autku. Jak zawsze musi być jakiś minus, ale myślę że jest to jeszcze do poprawienia chyba że z przyczyn technicznych nie da się tego przeskoczyć. Mianowicie: odpalając samochód wyskakuje błąd oświetlenia tablicy rejestracyjnej, ale po sekundzie znika, być może jest to kwestia zastosowania może jakiś innych układów; nie wiem będę o tym rozmawiał z kolegą TOMNIK. Aha i byłbym zapomniał - 2 lata gwarancji na moduły !!! Tak czy inaczej nie uprawiając wazeliniarstwa - gdyby ktoś poszukiwał to z pełną odpowiedzialnością mogę polecić takie rozwiązanie. Poniżej fotki, przepraszam za jakość zdjęć:

http://www.k2-tech.pl/a4klub/led/1.jpg

http://www.k2-tech.pl/a4klub/led/2.jpg

http://www.k2-tech.pl/a4klub/led/3.jpg

http://www.k2-tech.pl/a4klub/led/4.jpg

http://www.k2-tech.pl/a4klub/led/5.JPG

http://www.k2-tech.pl/a4klub/led/6.JPG

http://www.k2-tech.pl/a4klub/led/7.JPG

http://www.k2-tech.pl/a4klub/led/8.JPG

http://www.k2-tech.pl/a4klub/led/9.JPG

POLECAM !!!

Ladnie, a robi tez wersje z ciepla barwa ledow? bo przy tym kolorze to strasznie zimno ;)

Wysyłane z mojego Sony Tablet S za pomocą Tapatalk 2

robi :) Problem tylko taki ze to jest ciepła barwa ;)

---------- Post dopisany at 12:27 ---------- Poprzedni post napisany at 12:27 ----------

tak robi. 4500K, 6000K, 8000K. KERCZI wisisz mi pifko :decayed::decayed:

no wisze wisze ;) i to duże :)

---------- Post dopisany at 12:29 ---------- Poprzedni post napisany at 12:27 ----------

KERCZI, ile już jesteś po ślubie?? 2-gi rok?

oszalał chłop....01.09.2012 - pół roku :)

Opublikowano

Kerczi, a te co założyłeś to 6k czy 8k?

---------- Post dopisany at 12:33 ---------- Poprzedni post napisany at 12:30 ----------

Witajcie,

Jako że dostałem od kolegi TOMNIK zestaw modułów LED do oświetlenia w samochodzie na testy, to niejako jestem Mu "winien" opinie wykonania pracy, a i może komuś się taka informacja przyda. W poprzedniej B7 - miałem kupione ledy za które wydałem prawie 300zł (komplet z oswietleniem przestrzeni nog i przestrzeni wokół auta) i po jakims czasie konczylo się tak samo czyli dyskoteką/stroboskopem/brakiem oswietlenia to też podszedłem do tematu z dużym dystansem, ale ostatecznie efekt finalny powalił mnie na kolana. Kolega TOMNIK przesłał mi do testów moduły ledowe wykonane przez Niego samego. Są to gotowe moduły bez koniecznosci lutowania i innej drutologii. Dioda wygląda na bardzo solidną i do tego jest montowana (przprawszam za nazewnictwo, ale w tym temacie jestem laikiem) na płytce, co zresztą jest widoczne na zdjęciu. Dostałem w komplecie lampki podsufitki (wraz z mapówkami), oswetlenie tablicy, postojówki. Jasność niesamowita, jakość wykonania świetna, ledy dodają "nowoczesnosci" w naszym autku. Jak zawsze musi być jakiś minus, ale myślę że jest to jeszcze do poprawienia chyba że z przyczyn technicznych nie da się tego przeskoczyć. Mianowicie: odpalając samochód wyskakuje błąd oświetlenia tablicy rejestracyjnej, ale po sekundzie znika, być może jest to kwestia zastosowania może jakiś innych układów; nie wiem będę o tym rozmawiał z kolegą TOMNIK. Aha i byłbym zapomniał - 2 lata gwarancji na moduły !!! Tak czy inaczej nie uprawiając wazeliniarstwa - gdyby ktoś poszukiwał to z pełną odpowiedzialnością mogę polecić takie rozwiązanie. Poniżej fotki, przepraszam za jakość zdjęć:

http://www.k2-tech.pl/a4klub/led/1.jpg

http://www.k2-tech.pl/a4klub/led/2.jpg

http://www.k2-tech.pl/a4klub/led/3.jpg

http://www.k2-tech.pl/a4klub/led/4.jpg

http://www.k2-tech.pl/a4klub/led/5.JPG

http://www.k2-tech.pl/a4klub/led/6.JPG

http://www.k2-tech.pl/a4klub/led/7.JPG

http://www.k2-tech.pl/a4klub/led/8.JPG

http://www.k2-tech.pl/a4klub/led/9.JPG

POLECAM !!!

Ladnie, a robi tez wersje z ciepla barwa ledow? bo przy tym kolorze to strasznie zimno ;)

Wysyłane z mojego Sony Tablet S za pomocą Tapatalk 2

robi :) Problem tylko taki ze to jest ciepła barwa ;)

o f*ck ;) czyli 4500k? ciekawe jakby wyszlo cos kolo 3200k

Opublikowano

na razie ma dostępne 4.5 6 i 8 K

---------- Post dopisany at 12:34 ---------- Poprzedni post napisany at 12:33 ----------

themon tu masz 4.5K u mnie na beżu

Przed:

Zdjęcia - Pokazywarka.pl

Po:

Zdjęcia - Pokazywarka.pl

Opublikowano

Themon jakie auto kupujesz??? RSa??

Opublikowano
Themon jakie auto kupujesz??? RSa??

tak, rs6 ;)

Opublikowano
Themon jakie auto kupujesz??? RSa??

tak, rs6 ;)

graty :thumbup1:

---------- Post dopisany at 12:50 ---------- Poprzedni post napisany at 12:46 ----------

Panowie, jakiś czas temu ktoś przerysował - otarł mi listwę zderzaka przód górną, miałem to malować bo porysowane do podkładu aż wyło białe. Dziś z głupia poszedłem i spolerowałem to kilka razy pastą TEMPO i kurfa nie do wiary nie ma śladu :kox::kox:, tzn z bliska minimalnie zawsze widać, ale normalnie patrząc na auto nie widać nic, więc nie będę się spuszczał i malował. Nie przypuszczałem że aż tak zejdzie od pasty

Opublikowano

:shock3: :shock3:

Ciekawy kolor....

7978311381_64af4586ba_c.jpg

Opublikowano
Witajcie,

Jako że dostałem od kolegi TOMNIK zestaw modułów LED do oświetlenia w samochodzie na testy, to niejako jestem Mu "winien" opinie wykonania pracy, a i może komuś się taka informacja przyda. W poprzedniej B7 - miałem kupione ledy za które wydałem prawie 300zł (komplet z oswietleniem przestrzeni nog i przestrzeni wokół auta) i po jakims czasie konczylo się tak samo czyli dyskoteką/stroboskopem/brakiem oswietlenia to też podszedłem do tematu z dużym dystansem, ale ostatecznie efekt finalny powalił mnie na kolana. Kolega TOMNIK przesłał mi do testów moduły ledowe wykonane przez Niego samego. Są to gotowe moduły bez koniecznosci lutowania i innej drutologii. Dioda wygląda na bardzo solidną i do tego jest montowana (przprawszam za nazewnictwo, ale w tym temacie jestem laikiem) na płytce, co zresztą jest widoczne na zdjęciu. Dostałem w komplecie lampki podsufitki (wraz z mapówkami), oswetlenie tablicy, postojówki. Jasność niesamowita, jakość wykonania świetna, ledy dodają "nowoczesnosci" w naszym autku. Jak zawsze musi być jakiś minus, ale myślę że jest to jeszcze do poprawienia chyba że z przyczyn technicznych nie da się tego przeskoczyć. Mianowicie: odpalając samochód wyskakuje błąd oświetlenia tablicy rejestracyjnej, ale po sekundzie znika, być może jest to kwestia zastosowania może jakiś innych układów; nie wiem będę o tym rozmawiał z kolegą TOMNIK. Aha i byłbym zapomniał - 2 lata gwarancji na moduły !!! Tak czy inaczej nie uprawiając wazeliniarstwa - gdyby ktoś poszukiwał to z pełną odpowiedzialnością mogę polecić takie rozwiązanie. Poniżej fotki, przepraszam za jakość zdjęć:

http://www.k2-tech.pl/a4klub/led/1.jpg

http://www.k2-tech.pl/a4klub/led/2.jpg

http://www.k2-tech.pl/a4klub/led/3.jpg

http://www.k2-tech.pl/a4klub/led/4.jpg

http://www.k2-tech.pl/a4klub/led/5.JPG

http://www.k2-tech.pl/a4klub/led/6.JPG

http://www.k2-tech.pl/a4klub/led/7.JPG

http://www.k2-tech.pl/a4klub/led/8.JPG

http://www.k2-tech.pl/a4klub/led/9.JPG

POLECAM !!!

lennox, zmienisz teraz swoje zdanie?? :wink:

Opublikowano

Ja w tym tygodniu kupiłem RNS 510 do Eosa - dotykowa navi ORI VW i jest to ustawienie glosnosci poczatkowej, generalnie to RNS-E jest cieniutki przy tej navi, az dziw ze Audi ma taka kiepska navi w porownaniu do VW.

Opublikowano

Ledy robią wrażenie :wink:

Wesołych świąt panowie :)

Cholera dopiero wstałem nie ma jak odespać cały tydzień i zlot w BT, trzeba iść szybko z koszykiem do kościoła :decayed:

gregfr co się tak dobijałeś, miałem telefon wyciszony :decayed:

:facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano

Powitać :hi:

Zdrowych i Wesołych Świąt :)

Co do ledów u Karola widziałem na żywo w BT. Wtedy tylko środek miał założony ale efekt miażdży konstrukcje :thumbup:

Wysłane z mojego GT-I9300

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.