Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ale tu dzis cisza :wink: wszyscy siedza z rodzina :wink:

mnie chyba pogoda zaczela przekonywac do powrotu na zime, zwlaszca ze za 2 dni robie trase 1100 km...:kwasny::wallbash:

zakładaj zimę... szkoda by było porysować Twojego avancika ... a dobra pogoda ma być od 10 kwietnia:kwasny:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

---------- Post dopisany at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany at 13:30 ----------

[/color]

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/552955_10151363057628583_817901909_n.jpg

Tomek poprawiłem :wink4:

dzięki ;)

Opublikowano
ale tu dzis cisza :wink: wszyscy siedza z rodzina :wink:

mnie chyba pogoda zaczela przekonywac do powrotu na zime, zwlaszca ze za 2 dni robie trase 1100 km...:kwasny::wallbash:

zakładaj zimę... szkoda by było porysować Twojego avancika ... a dobra pogoda ma być od 10 kwietnia:kwasny:

chyba nie mam wyjscia i jutro wpadnie zima... a tak mi sie nie chce...:kwasny: ale kamikadze to nie jestem :grin:

a jezeli chodzi o globalne ocieplenie to owszem jest,ale to jest na przestrzeni kilku tysiecy lat, a wy chyba mowicie tutaj o efekcie cieplarnianym, ktory rzekomo wynika z zanieczyszczen, a to dla mnie to jedna niewyobrazalnie wielka sciema aby wyciagac kase od zwyklego zjadacza chleba... :kwasny:

Opublikowano

Są zmiany klimatyczne na plus i minus, jak dla mnie ocieplenie to bzdura....

Opublikowano

a ja po ciężkim dniu obżarstwa teraz trzeba popracować troche :kwasny: do rana , o dziwo spokój na mieście przynajmniej na ta chwile ,zobaczymy jak będzie wraz ze wzrostem wypitych procentów :wink:

Opublikowano

Wlasnie sie dziwilem ze Bosi cos pisze o tej godzinie...ale jak do roboty to nie ma zartow;) greg wkladaj zime bo chyba nie bedzie ciekaiwe:/ mi juz ten snieg obrzydl chociaz lubie zime, ale dzis to juz przesada przesady:/

Opublikowano

Ja teraz zrobiłem 80 km po Krk, przepaliłem dziada :kox:

Az mi się nie chce wierzyć że kwiecień na karku a pogoda jak w środku zimy..

Opublikowano
:hi:, szczerze Wam powiem że wczoraj po hucie tył na każdym zakręcie driftował mi po drodze, dobrze że przód wymieniłem bo była by kaplica :grin:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Bry. Wszyscy obzarci?

Opublikowano

Może jakiś spontan dziś wieczorem pod plazą:whistling:

Opublikowano

:hi:

Może jakiś spontan dziś wieczorem pod plazą:whistling:

spodobało CI się upalanko wczoraj w nocy? :P Ja postanowiłem wczoraj poupalać trochę zardzewiałe sanki późnym wieczorem bo śniegu po kolana :facepalm: no i wypadało trochę spalić tych wszystkich ciast ciasteczek, śledzi, sałatek itp. :facepalm:

Opublikowano

siema wszystkim :hi:

Opublikowano

PABLO, wątpię aby ktoś był dziś w stanie jeździć samochodem :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ja tam nic nie piłem ;-)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.