Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

PAny za tydzień 13 tego u mnie fifka kto sie pisze zapraszam :wink:

Fantowski graty koloru :thumbup1:

na ten piątek też moge sie pisać , co prawda wyskakuje na miasto z kuzynką z Holandii ale zawsze może Was poznać :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:grin:
Opublikowano

Boseron na kiedy sie umawiamy na haki do Witka??

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ----------

Pablo dzieki za pomoc przy telefonie :)

Opublikowano
PAny za tydzień 13 tego u mnie fifka kto sie pisze zapraszam :wink:

można? :wink:

Opublikowano
  • Autor

Boseron tylko nie Sobota :facepalm:

Opublikowano

ja to muszę przystopować chyba z modzeniem... :kox:

w tym miesiącu :grin:

Opublikowano
Boseron tylko nie Sobota :facepalm:

w piątek pracuje na noc :kwasny: jedynie 19 tego w piątek można by było

Kerczi czwartek mam wolne od 9 rano do 13 mozesz sie umawiac ewentualnie na wieczór , a sami tego nie przełożymy:eusathink: , potrzebna winda np na skotnickiej ,śrubokręt i wsio :wink: żadna filozofia

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

nie chce z Was nikt założyć parktronica na tył do b7 , mam wszystkie potrzebne elementy cały zestaw oddam tanio bo mi leży :wink:

Opublikowano
Boseron tylko nie Sobota :facepalm:

w piątek pracuje na noc :kwasny: jedynie 19 tego w piątek można by było

Kerczi czwartek mam wolne od 9 rano do 13 mozesz sie umawiac ewentualnie na wieczór , a sami tego nie przełożymy:eusathink: , potrzebna winda np na skotnickiej ,śrubokręt i wsio :wink: żadna filozofia

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

nie chce z Was nikt założyć parktronica na tył do b7 , mam wszystkie potrzebne elementy cały zestaw oddam tanio bo mi leży :wink:

no w sumie mozemy sami to przelozyc ;) to na czwartek sie umawiamy rano :)

---------- Post dopisany at 23:48 ---------- Poprzedni post napisany at 23:45 ----------

Fanta, nie chcesz mojego wnetrza S-LINE??? :> :eusathink:

Opublikowano

ok, Córke zawożę do przedszkola na 9.00 i potem mam looz do 13 tej :wink: dobrze że chociaż Ty masz parcie na przekładanie bo mi sie nie chce ,ale zrobimy to Kolego :wink:

pojedziemy tu koło mnie gdzie samemu można dłubać, chwila roboty :wink:

---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ----------

widze ze Cie wzieło na recarusy :naughty:

Opublikowano

Fanta, nie chcesz mojego wnetrza S-LINE??? :> :eusathink:

tzn? stołki i boczki?

Opublikowano

Boseron jak nie chcesz zmieniac, to nie ma problemu, kupie sobie haki i przeloze u siebie...

---------- Post dopisany at 23:52 ---------- Poprzedni post napisany at 23:51 ----------

Fanta, nie chcesz mojego wnetrza S-LINE??? :> :eusathink:

tzn? stołki i boczki?

tak i podlokiec :)

Opublikowano
Boseron jak nie chcesz zmieniac, to nie ma problemu, kupie sobie haki i przeloze u siebie...

---------- Post dopisany at 23:52 ---------- Poprzedni post napisany at 23:51 ----------

Fanta, nie chcesz mojego wnetrza S-LINE??? :> :eusathink:

tzn? stołki i boczki?

tak i podlokiec :)

nie stać mnie :kox:

Opublikowano

fanti ! różyczko! :decayed:

dopiero zauważyłem :facepalm::grin:

gratki :thumbup1:

Opublikowano

Witam Panów z wieczora :hi:

W Krakowie mało śniegu, a mówili że taki paraliż w TV :naughty:

Potrzebuję dobrego lakiernika gdzieś w okolicy mam parę części do moto do pomalowania jeżeli ktoś ma namiar będę bardzo wdzięczny :hi:

Druga rzecz to przy podróżach do domu i z powrotem wpadł mi do głowy szatański plan zamontowania tempomatu do mojej niuni. Przerabiał to ktoś w B5, mam AHU, bez fisa, czytałem na forum, że to kwestia podpięcia 2 kabelków do ECU i zaadaptowania przez VAGa, jeżeli ktoś to robił prosiłbym o kontakt.

Pozdrawiam:whistling:

Opublikowano
Boseron jak nie chcesz zmieniac, to nie ma problemu, kupie sobie haki i przeloze u siebie...

---------- Post dopisany at 23:52 ---------- Poprzedni post napisany at 23:51 ----------

a co Ty taki nerwowy po świętach ...... czytaj ze zrozumieniem :wink: dzwoń w czwartek rano albo najlpeiej przyjezdzaj i bez takich mi tu :whip2:

Opublikowano

Ale Bosi tu nic a nic nie ma z nerwów :-) podrzucilem Ci tylko alternatywę bo moze chcesz zostawić tak jak jest

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 02:34 ---------- Poprzedni post napisany at 01:13 ----------

Kuwa... Dawno śnieg nie padał :-(

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Dobry dzień :hi: ale najebało śniegu :kwasny:

Wysłane z mojego GT-I9300

---------- Post dopisany at 06:28 ---------- Poprzedni post napisany at 06:24 ----------

PAny za tydzień 13 tego u mnie fifka kto sie pisze zapraszam :wink:

Fantowski graty koloru :thumbup1:

na ten piątek też moge sie pisać , co prawda wyskakuje na miasto z kuzynką z Holandii ale zawsze może Was poznać :naughty:

W ten piątek mam wolne jakby coś

:green:

Wysłane z mojego GT-I9300

Opublikowano
:hi: i znowu naje**ło śniegu :decayed:
Opublikowano

nie do wiary z tym śniegiem ,

kto na letnich no kto ? :naughty:

---------- Post dopisany at 07:21 ---------- Poprzedni post napisany at 07:20 ----------

dzień Dobry Szlachta :wink:

Karol spox liczy sie design i dobrze o tym wiemy obaj :wink:

Opublikowano

:hi:

niektórzy to nie powinni jeździć po drogach :facepalm: jak oni prawko zdali to ja nie wiem..

boseron obniżyłbyś tą kozę :kox:

69469_187345124745789_430421465_n.jpg

:grin::grin::grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.