Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bry:hi:

529339_500294890031787_1167427571_n.jpg

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Pablo nie masz czasem NOKII 6700 classic? Szukam takiego telefonu ale srebrnego... albo przynajmniej nowej obudowy i klawiry

Dowiem się czy mamy gdzieś na którymś punkcie.

---------- Post dopisany at 11:15 ---------- Poprzedni post napisany at 11:09 ----------

nie wiem o czym Ty mówisz... jakim opierdzielaniu sie :whistling:

Ty nie pierdziel tylko dziękuj za namowę o nowy kolor KLUBOWICZU :naughty:

Graty wariacie :kox:

---------- Post dopisany at 11:40 ---------- Poprzedni post napisany at 11:15 ----------

KERCZI w M1 pod Praktikerem mają taką jak chcesz bez locka ale z logo orange, srebrna w dobrym stanie, 499zł na półce za 450zł mogła by pójść to tak na szybko się dowiedziałem.

Opublikowano
Pablo nie masz czasem NOKII 6700 classic? Szukam takiego telefonu ale srebrnego... albo przynajmniej nowej obudowy i klawiry

Dowiem się czy mamy gdzieś na którymś punkcie.

---------- Post dopisany at 11:15 ---------- Poprzedni post napisany at 11:09 ----------

nie wiem o czym Ty mówisz... jakim opierdzielaniu sie :whistling:

Ty nie pierdziel tylko dziękuj za namowę o nowy kolor KLUBOWICZU :naughty:

Graty wariacie :kox:

---------- Post dopisany at 11:40 ---------- Poprzedni post napisany at 11:15 ----------

KERCZI w M1 pod Praktikerem mają taką jak chcesz bez locka ale z logo orange, srebrna w dobrym stanie, 499zł na półce za 450zł mogła by pójść to tak na szybko się dowiedziałem.

dzięki dzięki Tobie i generalnie dla całego Zarządu :wink:

Opublikowano

Siema Pany!

Uwierzycie że ten sam policjant, który mnie męczył w czwartek, wczoraj gdy się mijaliśmy na drodze, zawrócił za mną, dogonił mnie na sygnałach i w drugi dzień świat spędziłem z nim godzinę czasu, na pokazywanie jakie opcje mam mój samochód, wjebał mi 50zł pouczenia i folie z tyłu lamp poszłyyy w piz*u i ledy smd z postojówek też w piz*u i cały misterny plan też w piz*u wylądował :grin:

Opublikowano
Siema Pany!

Uwierzycie że ten sam policjant, który mnie męczył w czwartek, wczoraj gdy się mijaliśmy na drodze, zawrócił za mną, dogonił mnie na sygnałach i w drugi dzień świat spędziłem z nim godzinę czasu, na pokazywanie jakie opcje mam mój samochód, wjebał mi 50zł pouczenia i folie z tyłu lamp poszłyyy w piz*u i ledy smd z postojówek też w piz*u i cały misterny plan też w piz*u wylądował :grin:

trzeba było go zabrać na obiad :grin:

Opublikowano
  • Autor

Fantowski gratuluję różowych majtek :) ( koloru znaczy sie ) :decayed:

ps. Piję Finlandie jak coś :):wink:

Siemka alll :) jak po świetach "bożego narodzenia" hehheh ?

Opublikowano
Fantowski gratuluję różowych majtek :) ( koloru znaczy sie ) :decayed:

ps. Piję Finlandie jak coś :):wink:

Siemka alll :) jak po świetach "bożego narodzenia" hehheh ?

przy pierwszej lepszej fifce można coś chlapnąć :naughty:

Opublikowano

Powitać :hi:

święta i po świętach, dobrze że dziś jeszcze mam wolne:decayed:

:kox:

Opublikowano

ps. Piję Finlandie jak coś :):wink:

Czysta bezsmakowa :naughty:

Opublikowano

FANTOWSKI nie poznaję kolegi :naughty:

Opublikowano
FANTOWSKI nie poznaję kolegi :naughty:

:banan3::naughty:

Opublikowano
:hi::hi: :kox::kox::kox: rano u mnie -10 a teraz +4
Opublikowano
:hi::hi: :kox::kox::kox: rano u mnie -10 a teraz +4

się żalisz czy się chwalisz ?? :whistling:

Opublikowano

Fantowski to pojechałeś RÓŻem...

a skoro teraz Twój ulubiony kolor to róż...to RÓŻ dupe po flaszke ;)

Opublikowano
  • Autor

a skoro teraz Twój ulubiony kolor to róż...to RÓŻ dupe po flaszke ;)

:grin:

Opublikowano
:polew::kox:
Opublikowano

:hi:

Siemka alll :) jak po świetach "bożego narodzenia" hehheh ?

:wink:

Opublikowano
Fantowski to pojechałeś RÓŻem...

a skoro teraz Twój ulubiony kolor to róż...to RÓŻ dupe po flaszke ;)

:grin:
Opublikowano

Działa wam allegro? Osoby w Krk.

Opublikowano

Działa .Chyba zablokowali Tobie. :wink::wink::decayed: Za dużo kupowałeś :wink:

Sprawdzałem na neo, z proxy i na 3g - działa.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.