Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fanta zakładaj alu, zawsze to lepsze wzmocnienie, przed drobnymi przeszkodami Cie uchroni a jak bedzie duża przeszkoda to czy plastik czy alu i tak urwiesz miske z tym że alu myśle że lepiej to wytrzyma, nawierć otwory żeby sie lepiej chłodziło i lepsze odprowadzenie wody miało i tyle.

a najlepiej podnieś gwint :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
z uwagi na fakt, że wczoraj pod wpływem śniegu połamałem starą osłonę pod silnikiem szukam nowej i zastanawiam się czy wybrać plastik (zamiennik) AUDI A4 B6 01-05 osłona pod silnik i skrzynię bieg (3083579980) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

czy zainwestować i dać coś w tym stylu

Osłona silnika aluminiowa alu Audi A4 B6 B7 Exeo (3137095175) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

generalnie jeśli chodzi o te alu to pasowałoby chyba porobić jakieś otwory wentylacyjne...

jakie macie zdanie?

Fajny pomysł taka alu ale chyba 2 mm to trochę mało. Taką z ryflowanej blachy miałem pod sejem i w Limanowej na bazie CPN zwinęła się na wystającym kamieniu razem z miską i blokiem silnika :kwasny: A otwory można spokojnie powiercić

tak też myślałem :wink:

Opublikowano

Marlboro___Hello_Kitty_Edition_by_lalikps.jpg

:grin:

Opublikowano

jeb*** pogoda :grin::grin:, jak tam warunki bo dziś wyruszam na NH :decayed:

Opublikowano

i znowu musiałem dźwigać przód auta :grin:, ile to jeszcze potrwa :huh:

Opublikowano

15cm śniegu w B-B :facepalm:

Opublikowano

a ja latam dalej na lecie :grin:

bry:hi:

Opublikowano

jechałem rano z Dąbrowy Górniczej i wszędzie pada

Opublikowano

Kur.a jeba.a pogoda

Opublikowano

tutaj w src tyle śniegu, że nie ruszam auta bo nie wyjadę... :kwasny:

Opublikowano
Kur.a jeba.a pogoda

No fajna rano było śnieżyca :grin::grin:

Ręce już opadają:doh::facepalm:

---------- Post dopisany at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany at 13:30 ----------

552955_10151363057628583_817901909_n.jpg

Tomek poprawiłem :wink4:

Opublikowano

Bry :hi:

mam już dość tego śniegu... :banghead:

Wysłane z mojego GT-I9300

Opublikowano

za chwile bedziemy mieli pol roku zimy, 2 msc jesieni 2 msc wiosny i 2 msc lata :kwasny:

Opublikowano

Ja się pytam gdzie to globalne ocieplenie

Opublikowano
Ja się pytam gdzie to globalne ocieplenie

Widać zwłaszcza w tym roku :grin:

Opublikowano
Ja się pytam gdzie to globalne ocieplenie

Po prostu skutecznie walczą.

Opublikowano

ale tu dzis cisza :wink: wszyscy siedza z rodzina :wink:

mnie chyba pogoda zaczela przekonywac do powrotu na zime, zwlaszca ze za 2 dni robie trase 1100 km...:kwasny::wallbash:

Opublikowano
299141_501698869893248_1760440255_n.jpg
Opublikowano
ale tu dzis cisza :wink: wszyscy siedza z rodzina :wink:

mnie chyba pogoda zaczela przekonywac do powrotu na zime, zwlaszca ze za 2 dni robie trase 1100 km...:kwasny::wallbash:

Ja jutro pod Wawę lęcę na operacje córki.... Ciekawe, czy droga odśnieżona będzie.. :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.