Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Panowie wybieracie się w niedzielę na zlot "tuningowy" do Borku?? Ponoć ludzie z Audi Śląsk mają się pojawić

Krumak, a gdzie konkretnie i o której to ma być?

http://img145.imageshack.us/img145/4607/plakatfinal.jpg

To kto się na to wybiera?:decayed: bo się zaczynam intensywnie zastanawiać czy się nie wybrać:wink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak coś to w Bochni jest kumaty gość, gdyby ten Twój majster nie dał rady to dam Ci namiar.

Opublikowano
Panowie wybieracie się w niedzielę na zlot "tuningowy" do Borku?? Ponoć ludzie z Audi Śląsk mają się pojawić

Krumak, a gdzie konkretnie i o której to ma być?

http://img145.imageshack.us/img145/4607/plakatfinal.jpg

To kto się na to wybiera?:decayed: bo się zaczynam intensywnie zastanawiać czy się nie wybrać:wink:

Ja może pojadę, mam rzut kamieniem, a paru znajomych wystawi tam swoje paździerze

Opublikowano

panowie czy ktoś coś wie na temat jakiegoś pana Marka z Wieliczki który specjalizuje sie w audi !!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano
Panowie wybieracie się w niedzielę na zlot "tuningowy" do Borku?? Ponoć ludzie z Audi Śląsk mają się pojawić

Krumak, a gdzie konkretnie i o której to ma być?

http://img145.imageshack.us/img145/4607/plakatfinal.jpg

To kto się na to wybiera?:decayed: bo się zaczynam intensywnie zastanawiać czy się nie wybrać:wink:

Ja może pojadę, mam rzut kamieniem, a paru znajomych wystawi tam swoje paździerze

Może się zapiszę na "najładniejsze wnętrze" :grin: chociaż w sumie, może bym miał szanse:eusathink:

Opublikowano
Panowie wybieracie się w niedzielę na zlot "tuningowy" do Borku?? Ponoć ludzie z Audi Śląsk mają się pojawić

Krumak, a gdzie konkretnie i o której to ma być?

http://img145.imageshack.us/img145/4607/plakatfinal.jpg

To kto się na to wybiera?:decayed: bo się zaczynam intensywnie zastanawiać czy się nie wybrać:wink:

Ja może pojadę, mam rzut kamieniem, a paru znajomych wystawi tam swoje paździerze

Może się zapiszę na "najładniejsze wnętrze" :grin: chociaż w sumie, może bym miał szanse:eusathink:

Szczerze... wątpię

Opublikowano

ale tutaj chodzi o jego wnetrze jako czlowieka :grin:

Opublikowano
ale tutaj chodzi o jego wnetrze jako czlowieka :grin:

Aha... ale to chyba nie ten event :grin:

Opublikowano
Panowie wybieracie się w niedzielę na zlot "tuningowy" do Borku?? Ponoć ludzie z Audi Śląsk mają się pojawić

Krumak, a gdzie konkretnie i o której to ma być?

http://img145.imageshack.us/img145/4607/plakatfinal.jpg

To kto się na to wybiera?:decayed: bo się zaczynam intensywnie zastanawiać czy się nie wybrać:wink:

Ja się wybieram z chłopakami z vagmalopolska.pl :)

Opublikowano

Wpadnijmy wszyscy swoimi A4 i zdominujemy wiejski event

Opublikowano
Pablo życze Ci najnowszego S4 zarówno samochodu jak i telefonu i....... więcej Ci do szczęscia nie potrzeba znając Ciebie :decayed::wink:

Dobrze ujęte, również życzę eS czwórek i dużo zdrowia :decayed:

---------- Post dopisany at 20:09 ---------- Poprzedni post napisany at 20:01 ----------

Get low :decayed: fantowski, zauważyłem Cie w ostatniej chwili :hi:

http://img560.imageshack.us/img560/9330/20130409181054.jpg

Uploaded with ImageShack.us

co Ty tam masz na szybie? Low and Slow? :grin::grin:

Ja tam jednak wolę jednak Higher & Faster :grin::grin:

Opublikowano
Get low :decayed: fantowski, zauważyłem Cie w ostatniej chwili :hi:

http://img560.imageshack.us/img560/9330/20130409181054.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Dżekson, wydawało mi się czy kiedyś miałeś lampy z tyłu zrobione folią na czerwono? :decayed:

Opublikowano

@nex za korektę lakieru z zabezpieczeniem 1000 to tanio a 1500 to cena którą się powinno zapłacić za robotę solidną a nie przejechanie Fareclą i przykrycie hologramów "mleczkiem"

jeżeli ktoś woła 250 za polerkę z zabezpieczeniem to nie robi tego dobrymi specyfikami i solidnie, 2 mycia i efekt taki jak przed polerką :whistling:

Opublikowano
Get low :decayed: fantowski, zauważyłem Cie w ostatniej chwili :hi:

http://img560.imageshack.us/img560/9330/20130409181054.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Dżekson, wydawało mi się czy kiedyś miałeś lampy z tyłu zrobione folią na czerwono? :decayed:

Miałem ale mi się znudziły :P

PS. wydech to nie specjalnie, siatka mi się w końcówce poluzowala :)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
panowie czy ktoś coś wie na temat jakiegoś pana Marka z Wieliczki który specjalizuje sie w audi !!!!!!!!!!!!!!
Karol go zna z tego co pamiętam :wink:

---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ----------

Get low :decayed: fantowski, zauważyłem Cie w ostatniej chwili :hi:

ile jedzie pociąg do Wadowic :whistling:

Opublikowano

ile jedzie pociąg do Wadowic :whistling:

niecałe 2h z Dworca Głównego :whistling:

Opublikowano

najlepszego Pablo! :gicior:

Opublikowano
  • Autor

taka ranga meczy w LM a sedziowie dalej uznają bramki z spalonych :facepalm:

ale jest KOX 90 min Borussia 1-2 by teraz było 3-2 :decayed:

Opublikowano

masakra:shock3:

szkoda ze tydzien temu tak nie grali....

:banan:POLONIA DORTMUND:banan:

:decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.