Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Wysłać kobietę do mechanik albo po części do auta to albo jej pół auta wymienią albo za części zapłaci 3x tyle co norma :facepalm: Te pierścienie centrujące do felg o które pytałem po 15 PLN jej policzyli.

Kolejna rzecz co może ktoś podpowie to gdzie oddać w KRK tarcze do przetoczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

dzieki za spota :hi:

A ja taki ładny dzionek spędziłem na uczelni :facepalm: a na mieście tyle fajnych widoczków :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za spocika obecnym :hi:

ps. NEX jak daje ktoś 24 tyś to ja bym nawet 5 sekund się nie zastanawiał i sprzedawał od kopa samochód , chyba ze to tylko takie Twoje gadania na temat sprzedaży ...... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spota :hi:

sklejże :)

nie nie , od tego to u nas jest Fantomas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**wa koleś chce z bielska jutro przyjechać po paska... JESTEM W KROPCE!!!!!! :kox::kox:

pogoń kupisz se szelki :wink:

nosz kur..a gdzie wy jesteście czekam tu i nikogo nie ma jest ten spot dzisiaj

stercze tu na najwyższym poziomie w galerii krakowskiej i nikogo ni hu hu :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/603912_314443332017372_1561847178_n.jpg

wie ktoś gdzie takie coś kupić? czy tylko na zamówienie gdzieś u kogoś kto ma duuużooo wolnego czasu i odpowiednich materiałów?

Matkę Boską sobie lepiej powieś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spota:hi:

:decayed::grin:

Wróciłem właśnie z Brzeska i jak do tej pory najładniejsza 5ka jaką oglądaliśmy a były już 4 sztuki, środek salonowy, maskę by można było przemalować od odprysków ale gość tego nie ruszał żeby nie było że auto malowane, auto sprawdzone w stacji diagnostycznej i nie ma się do czego przypier..

Silnik taki cichy że bym nie powiedział że to klekot:shock3: Nic nie stukało, dziury bardzo dobrze tłumiło, ogólnie dobra i zdrowa sztuka, jedynie od kamyka przednia szyba ma w jednym miejscu pęknięcie i będzie trzeba ją wymienić.

Trzeba się z tym przespać jeśli jutro nikt nie kupi to może w sobotę dojdzie do finału.

Może brat po 4 audicach wróci do BMW :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za spocik panowie ;-) Radim, fajne te Twoje fele ;-) Jak Ci się znudzą to możemy się wymienić ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Matkę Boską sobie lepiej powieś :wink:

:grin:

---------- Post dopisany at 07:39 ---------- Poprzedni post napisany at 07:38 ----------

chyba najgorszy zestaw silnik+skrzynia jaki można kupić w autach osobowych :facepalm::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...