Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pablo oprócz haka to ważniejszy jest wydech do wywalenia

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Bardzo chętnie bym ją oglądną PABLO, to bardzo fajnie że się udało wam kupić .Testowales już nią że swoją A4:D:D

Wysłane z mojego GT-S5830i

Nie ma bata na moją kozę 2.6 V6 ;P :decayed:

Spoko zgadamy się w tygodniu albo postaram się nią na spota przyjechać :grin:

---------- Post dopisany at 01:54 ---------- Poprzedni post napisany at 01:53 ----------

Pablo oprócz haka to ważniejszy jest wydech do wywalenia

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Wydech też bo taki założył cały z puszką, końcówki mu znajdę fajne coś podobnego jak u mnie bo wystają te kominy :decayed:

Z Witkiem pogadam i ogarniemy temat :)

Opublikowano

no z wydechem to ktos poszalał :decayed:

i z jakim silnikiem? 2.5d?

Opublikowano
no z wydechem to ktos poszalał :decayed:

i z jakim silnikiem? 2.5d?

Tak 525D 163KM, ten sam co 530D tylko mniejsza pojemność, program może w lecie się zrobi.

Opublikowano
http://mariuszn.com/tmp/00/005755_20130420_203357.jpg

http://mariuszn.com/tmp/01/010014_20130420_193717.jpg

Po objeżdżeniu pół Polski za betami, dziś w końcu kupiona poliftowa z 2002r bawarka taka jaką szukaliśmy z kremową skórą i dość bogatym wyposażeniem a co najważniejsze w bardzo dobrym stanem technicznym :)

Hak do wywalenia na piewszy rzut :decayed:

FANTOMAS dzięki za miernik lakieru:notworthy:

no problemos a rury zostaw żeby było wiadomo że chopok z czyżyn i ma wydech łęgstyle

Opublikowano

Eee nie, trza go wy***ać za jakiś czas :decayed:

Opublikowano

wstawać! :hi:

---------- Post dopisany at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany at 07:40 ----------

jakiś mini spot dzisiaj? :decayed: bujnał bym się na krk, fajna pogoda

Opublikowano
wstawać! :hi:

---------- Post dopisany at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany at 07:40 ----------

jakiś mini spot dzisiaj? :decayed: bujnał bym się na krk, fajna pogoda

też bym się pisał :wink:

Opublikowano
539752_455383527869190_1352882239_n.jpg
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

to jak Pany, ktoś jeszcze chętny na spocik np pod Krokusem na świeżym powietrzu??

Opublikowano
  • Autor

Czołem :hi:

Opublikowano
Czołem :hi:

o glebę :zemdlal:

było :drunk:

Opublikowano

jadę do nh, jak będziecie robić jakiś mini spot dajcie znać 501-601-316

Pozdro

Opublikowano

Siema wszystkim!!!

Opublikowano

Kerczi coś Ty tira zrobił :naughty:

Pany moja A4 jest na sprzedaż jak coś ktoś to brać i latać nią dalej, zdecydowałem że chce A6. cena.... 37 na zimie, na lecie 39(cena dla Krakusów bo chciałbym żeby tu została- na ogólnym drożej) , wiem mam świadomość że to nie mało ale na allegro wystawiam jeszcze drożej , nie zejdzie będe zbijał cene :whistling:a poza tym drugiej takiej nie ma :naughty:

Opublikowano

Panowie to jeszcze takie cuś :)

KOMPUTER STACJONARNY DO DOMU,DO BIURA TANIO KRAKÓW (3192816814) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 18:55 ----------

Kerczi coś Ty tira zrobił :naughty:

Pany moja A4 jest na sprzedaż jak coś ktoś to brać i latać nią dalej, zdecydowałem że chce A6. cena.... 37 na zimie, na lecie 39 , wiem mam świadomość że to nie mało ale na allegro wystawiam jeszcze drożej , nie zejdzie będe zbijał cene :whistling:a poza tym drugiej takiej nie ma :naughty:

Boseron za 34 mam kupca jutro z gotowka...

---------- Post dopisany at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany at 18:56 ----------

pamiętaj że pierwszych kupców trzeba szanować :)

Opublikowano

Widziałem przed chwilą BM-ke brata PABLA i powiem Wam że :kox::kox::kox::kox::kox::kox:, wewnątrz praktycznie stan idealny, zewnątrz też za***ista, wszystko w oryginale. Robi k**ewską robotę na żywo :kox:. za***isty zakup :thumbup1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.