Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem przed chwilą BM-ke brata PABLA i powiem Wam że :kox::kox::kox::kox::kox::kox:, wewnątrz praktycznie stan idealny, zewnątrz też za***ista, wszystko w oryginale. Robi k**ewską robotę na żywo :kox:. za***isty zakup :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie Ci którzy mają gwint, czy mogę sprężynę bez tej tulejki założyć bezpośrednio na gumę tą ori co jest na aucie?

111gq.png

Chodzi o to że ori sprężyna na dole jest okrągła a ta z mts płaska pod nakrętkę. Czy nie będzie to w niczym przeszkadzać.

Chce po prostu obniżyć jeszcze auto, po wyrzuceniu tej całej tulei z nakrętką poszedł by z cm w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerczi dołożyłem do niej troche......wiesz ile i wiesz co było robione..... dla Ciebie jakas zniżka by sie jeszcze znalazła :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerczi dołożyłem do niej troche......wiesz ile i wiesz co było robione..... dla Ciebie jakas zniżka by sie jeszcze znalazła :wink:

miała zostać w klubie :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Ci którzy mają gwint, czy mogę sprężynę bez tej tulejki założyć bezpośrednio na gumę tą ori co jest na aucie?

http://img19.imageshack.us/img19/4587/111gq.png

Chodzi o to że ori sprężyna na dole jest okrągła a ta z mts płaska pod nakrętkę. Czy nie będzie to w niczym przeszkadzać.

Chce po prostu obniżyć jeszcze auto, po wyrzuceniu tej całej tulei z nakrętką poszedł by z cm w dół.

Ja mam u siebie zupełnie inaczej.

A co do spota to ledwo wróciłem z trasy. 19-stki I gwint to świetna s4 sprawa w trasie :) Auto nic a nic nie buja na zakretach :-)

Naciapane z sedesu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerczi dołożyłem do niej troche......wiesz ile i wiesz co było robione..... dla Ciebie jakas zniżka by sie jeszcze znalazła :wink:

chcesz pogadac o tym kto i ile dolozyl?? :)

Niestety powiem Ci Boseron ze myslalem o tym samym, ale nie kupisz ladnej A6 w podobnych pieniadzach...trzeba dac min. 55k za A6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać:hi: widzę że sprzedaż w klubie kwitnie nex,boseron, no i mi też takie myśli się przewijają już od roku ale problem mam tak jak nex żal po prostu pogonić auta które znasz na wylot i wiesz czym jezdzisz gdyby mój sprzęt to był avant 3,0 tdi było by super.

---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ----------

jest piękna ale ten grill S4 by na niej siedział wyśmienicie jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać:hi: widzę że sprzedaż w klubie kwitnie nex,boseron, no i mi też takie myśli się przewijają już od roku ale problem mam tak jak nex żal po prostu pogonić auta które znasz na wylot i wiesz czym jezdzisz gdyby mój sprzęt to był avant 3,0 tdi było by super.

---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ----------

jest piękna ale ten grill S4 by na niej siedział wyśmienicie jak dla mnie.

mowisz i masz....

http://a4-klub.pl/audi-a4-b7-147/sprzedam-audi-a4-b7-3-0tdi-q-avant-pelny-s-line-wew-zew-s4-look-270190/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjjj Panowie kusicie, kusicie

Wysyłane z mojego GT-N8010 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać:hi: widzę że sprzedaż w klubie kwitnie nex,boseron, no i mi też takie myśli się przewijają już od roku ale problem mam tak jak nex żal po prostu pogonić auta które znasz na wylot i wiesz czym jezdzisz gdyby mój sprzęt to był avant 3,0 tdi było by super.

---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ----------

jest piękna ale ten grill S4 by na niej siedział wyśmienicie jak dla mnie.

mowisz i masz....

http://a4-klub.pl/audi-a4-b7-147/sprzedam-audi-a4-b7-3-0tdi-q-avant-pelny-s-line-wew-zew-s4-look-270190/

KERCZI myślisz że jej nie obczaiłem gdybym pogonił swoją i miał na dokładkę (nie oszukujmy się) już bym stał u ciebie pod drzwiami z kasą w zębach i umowa w dłoni!:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha cena dla Krakusów jest niższa troche niż na ogólnym :wink: taka promocja :naughty:

Fantowski miałą zostać w klubie to zwróć uwage że nie wystawiam jej narazie na portalach innych, bedzie kupiec z klubu to zostanie, nie.... wystawie na allegro, nie sprzedam za tyle ile chce dostać.... zostawiam na dłużej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha cena dla Krakusów jest niższa troche niż na ogólnym :wink: taka promocja :naughty:

Fantowski miałą zostać w klubie to zwróć uwage że nie wystawiam jej narazie na portalach innych, bedzie kupiec z klubu to zostanie, nie.... wystawie na allegro, nie sprzedam za tyle ile chce dostać.... zostawiam na dłużej :wink:

Widzę że myślimy podobnie w kwestii ceny tylko że ja jak nie wezmę swojej ceny to robię swapa pompy i jeżdżę do zgonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha cena dla Krakusów jest niższa troche niż na ogólnym :wink: taka promocja :naughty:

Fantowski miałą zostać w klubie to zwróć uwage że nie wystawiam jej narazie na portalach innych, bedzie kupiec z klubu to zostanie, nie.... wystawie na allegro, nie sprzedam za tyle ile chce dostać.... zostawiam na dłużej :wink:

powiem Ci szczerze, że za dużo kombinujesz... masz b dobre auto.. dobrze kupiłeś i chcesz sprzedać... po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fanti no B7 ma już jak dla mnie chore ceny:facepalm: lecą w dół strasznie jak tu nie sprzedać ja swoją już pomykam prawie 5 rok i nie chce sobie przypominac ile za nią dałem a ile mogę szarpnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanta ja mam Rodzine małe dziecko fotelik i powiem Ci ze a4 ma według mnie bardzo mało miejsca z tyłu, jest to dla mnie denerwujące a wszczególności widze jak moje dwie Kobiety sie z tyłu gniotą i to jest główny powód, Ty jeździsz sam przeważnie i nie ma kto Ci marudzić w samochodzie więc możesz tego nie rozumieć jeszcze.... :wink: jak to mówią z czasem priorytety sie zmieniają ,

p.s. a może tylko tak jak Nex sprawdzam rynek :naughty: hehe żartuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...