Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co tu taki spokój.Nie poznaję Was :decayed:

Pewnie pracują :gwizdanie: Nabijacz postów :kox:

E tam pracują... Ja już zapomniałem co to praca :beach:

no tak dorobiłeś sie na koszulkach to się odpoczywa :polew:

:polew: :polew:

raczej :guma:

Ale zasłuzony odpoczynek :good: Bo koszulki 1 klasa :)
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co tu taki spokój.Nie poznaję Was :decayed:

Pewnie pracują :gwizdanie: Nabijacz postów :kox:

E tam pracują... Ja już zapomniałem co to praca :beach:

no tak dorobiłeś sie na koszulkach to się odpoczywa :polew:

:polew: :polew:

raczej :guma:

Ale zasłuzony odpoczynek :good: Bo koszulki 1 klasa :)

:drinks:

Opublikowano

Jarko coś ostatnio dużo :drunk:

Opublikowano
:hi: Wszystkich, Robert dzięki za kawkę, serwisik i miłą pogawędkę :decayed: najlepsze jest to że jak wracałem od Ciebie jakaś tigra zchaltowała mnie na drugą kawę :polew: :polew:
Opublikowano

:hi: Wszystkich, Robert dzięki za kawkę, serwisik i miłą pogawędkę :decayed: najlepsze jest to że jak wracałem od Ciebie jakaś tigra zchaltowała mnie na drugą kawę :polew: :polew:

czyli bardzo miło rozpoczęty dzień :)

Proszę :wink4:

Opublikowano

koledzy powiedzcie mi czy sokol jeszcze zajmuje sie HID-ami? bo przetwornice, ktore mam strasznie mi masakruja CB

Opublikowano

koledzy powiedzcie mi czy sokol jeszcze zajmuje sie HID-ami? bo przetwornice, ktore mam strasznie mi masakruja CB

najlepiej zapytać sokola

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: - dopiero wstałem ( Hugo w nocy coś sapał i spać się nie dało ) :polew:

Trzeniek - "dzieki za magnesy" - a co już doszły :mysli: - dziwne bo jeszcze nawet nie zrobione :polew:

Opublikowano

:hi: - dopiero wstałem ( Hugo w nocy coś sapał i spać się nie dało ) :polew:

Trzeniek - "dzieki za magnesy" - a co już doszły :mysli: - dziwne bo jeszcze nawet nie zrobione :polew:

Ostatnio są jakieś małe nie porozumienia :kox:

Mi dziękowałeś za jakies tabliczki a nie było mnie na spocie ostatnio :polew:

Opublikowano
  • Autor

koledzy powiedzcie mi czy sokol jeszcze zajmuje sie HID-ami? bo przetwornice, ktore mam strasznie mi masakruja CB

hmmm na moim Cbiku nic kompletnie nie szumiało baaa stare przetwornice wyrzuciłem bo szumiały i założyłem nie szumiace wiec dziwie sie ze ci zagłuszają :mysli:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2008, 13:36 _________________________________________________przetwornice mam od Sokoła :gwizdanie:

Opublikowano

:polew:

nie nie Pablo - miałeś prawo nie wiedzieć oco biega ( bo na grilu nie byłeś ) - myślę że każdy kto był przy okazji Ci wyjaśni - poprostu w pierwszych minutach pomyliłem nicki i potem do końca grila byłem prześladowany przez pośmiewców KR :decayed: ( i tak zostało do końca, że Ogr to Pablo ) :wink4:

Opublikowano

Pablo wyjaśniałem Ci na gg, wystarczyło włączyć a nie głowić się parę dni :naughty:

Miron - pośmiewcy Krakowcy ?? nieeee to niemożliwe :polew: :polew:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2008, 13:45 _________________________________________________Acha ja za magnesy Ci jeszcze nie dziękowałem, więc daj znać jak będą gotowe :polew:

Opublikowano

spokojnie panowie - najpierw odbiór - potem trzeba ocenić - potem ewentualnie możecie podziękować

Opublikowano

Pablo wyjaśniałem Ci na gg, wystarczyło włączyć a nie głowić się parę dni :naughty:

Nic mi nie wyjasniałes bo nic mi na gg nie przyszło :)

Opublikowano

Jarko coś ostatnio dużo :drunk:

Tego nigdy nie jest za dużo... :tongue4: ale faktycznie, ostatnio coś często :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Tego nigdy nie jest za dużo... :tongue4: ale faktycznie, ostatnio coś często :mysli:

a co Ja mam powiedziec ? :polew:

Opublikowano

Tego nigdy nie jest za dużo... :tongue4: ale faktycznie, ostatnio coś często :mysli:

a co Ja mam powiedziec ? :polew:

Że próbujesz mi dotrzymać kroku :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Że próbujesz mi dotrzymać kroku :wink4:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie::radocha: :radocha: :radocha:

Opublikowano

Że próbujesz mi dotrzymać kroku :wink4:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie::radocha: :radocha: :radocha:

:pilot:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.