Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Cuber weź zrób porządek w wątku boserona bo robi się syf:facepalm:

no gość napisał swoją obiektywną opinię na temat auta, miał prawo. Widać że szuka auta w stanie idealnym. Myślę że nie kłamał w tym co napisał i naprawdę oglądał auto (kilka rzeczy które podał sam widziałem) więc wyraził opinie na temat oglądanego auta na forum i tyle. Dziwi mnie tylko ten przebieg, czy Ty boseron o tym cofnięciu wiedziałeś??:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Pablo ale co mam usuwać z tego tematu ? Bo nie bardzo rozumiem ?

Jesli coś usunę to już w ogóle będzie podejrzane bo Boseron Krakus , Ja Krakus :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tam jest pelno ot cisna na calego!!

nie przesadzaj :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zero organizacji powinien byc ruch odciety, bramki za nimi ludzie, policja, ochrona straz miejska itd

Z tym że to jest impreza, która chyba nie do końca oficjalnie się odbywa stąd brak zabezpieczenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zero organizacji powinien byc ruch odciety, bramki za nimi ludzie, policja, ochrona straz miejska itd

Z tym że to jest impreza, która chyba nie do końca oficjalnie się odbywa stąd brak zabezpieczenia...

polska dziwny kraj tutaj nie ma bramek ani ochrony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo ale co mam usuwać z tego tematu ? Bo nie bardzo rozumiem ?

Jesli coś usunę to już w ogóle będzie podejrzane bo Boseron Krakus , Ja Krakus :whistling:

'

Chodziło mi Grzesiek byś tam napisał i zwrócił uwagę by niepotrzebne niektóre posty nie pisali i robili OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PL raczej duża większość osób nie miała możliwości widzieć takich aut na żywo, tym bardziej z bliska to się każdy pchał zrobić foto. Gdyby padało pewnie ludzi byłoby mniej :wink:

Jak dla mnie impreza do d*py, gdyby było rzeczywiście ogrodzone to spoko a tak to dziki tłum atakował i w sumie guzik można było obejrzeć czy zafocić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Panowie polecam tego gościa od perfum, sprowadza z UK ORYGINALNE perfumy, 6 lat działa w tej branży, kupiłem testera bez koreczka i pudełka szarego Hugo Boss'a 100ml za 135zł (sephora w M1 339zł) normalnie zapakowany za 179zł oraz na dzień mamy czerwonego Woman Boss 125ml za 155zł (sephora 319zł) sprawdzałem z takim samym z Sephory i 100% ori są to perfumy :)

Jak coś to odbiera się u gościa na mieszkaniu ul. Woronicza 36/41 przy al. 29 listopada

Polecam!

---------- Post dopisany at 14:08 ---------- Poprzedni post napisany at 13:59 ----------

Właśnie się dowiedziałem że okradli kuzynki mieszkanie na os. Na Stoku, wdarli się przez balkon bo na parterze mieszka i okradli mieszkanie i dokumenty z kluczykami do Alfy 159 i grzecznie odjechali autem... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Panowie polecam tego gościa od perfum, sprowadza z UK ORYGINALNE perfumy, 6 lat działa w tej branży, kupiłem testera bez koreczka i pudełka szarego Hugo Boss'a 100ml za 135zł (sephora w M1 339zł) normalnie zapakowany za 179zł oraz na dzień mamy czerwonego Woman Boss 125ml za 155zł (sephora 319zł) sprawdzałem z takim samym z Sephory i 100% ori są to perfumy :)

Jak coś to odbiera się u gościa na mieszkaniu ul. Woronicza 36/41 przy al. 29 listopada

Polecam!

Woronicza 36/41... :eusathink: o ile dobrze pamiętam to jakieś 2 lata temu też brałem u niego perfumy i byłem bardzo zadowolony.. :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rusza projekt : Black Matt Project

stage 1: czarny dach +gril + lusterka + tylny dyfuzor

stage 2: czarne fele

supported by Kerczi

poszukuje : czarny gril + ramka ( jak nie to malowanko)

: alu 17" (może być do malowania)

Nadal trwa ankieta : błysk czy mat ;

Tu zdjęcie ( propotyp) w macie :

https://picasaweb.google.com/113634380086481175315/DropBox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś studentkę germanistyki co by mi dziecko zaczęła od podstaw uczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STUDENTKA GERMANISTYKI ? - ..... do dziecka ... no no A żona co na to ?

BTW.. pamietasz co Rosiewicz spiewał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STUDENTKA GERMANISTYKI ? - ..... do dziecka ... no no A żona co na to ?

BTW.. pamietasz co Rosiewicz spiewał ?

Nie wiem co na to bo mnie w domu nie ma - jestem w A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Pany

Pablo dzieki za info w sprawie mojego tematu nawet nie zauważyłem bo dałem sobie spokój ze sprzedażą , ja podchodze do tego na miękko , light pełen, tak to jest auto na forum sprzedawać masakra:facepalm: , dobrze Miodzio mówił wszędzie tylko nie na forum bo Ci dupe obsmarują i masz !!!

Nex dla Twojej informacji tak wiedziałem że stan licznika odbiega nieco od rzeczywistośći z uwagi iż zmieniany był Fis na kolorowy i chwile autko jeździło bez licznika..... osobiście mam to gdzieś , ja kupiłem auto bez oglądania praktycznie od ręki bo ufam Temu Gościowi ( czytaj Kercziemu ) i gdybym miał go drugi raz kupić zrobiłbym to samo.

nie wiem w jakim celu ktoś nie kupując auta wytyka jego wady na forum,

gwarantuje Ci że też byś Nex sie wkurzył .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nex Boseron wiedział o cofniętym przebiegu bo tego nie ukrywalem tak jak i zresztą On z tego co wiem. Jest to cofnięcie o jakieś 30k spowodowane zmiana licznika z czerwonego FIS na kolor. Jeżeli chłop płacze ze są opryski z jednej strony, a z drugiej chce auto niepomalowane to o czym my mówimy? Każdy wie co auto przeszło od początku bo było na forum. Gość jakiś nie poważny bo skoro auto aż tak mu nie odpowiada to skąd pomysł negocjacji o 5k.? Co wtedy auto już ma stan znosny? Sprzedawalem ostatnio na forum b7 1.9tdi z 2007 roku z przebiegiem ori 144kkm i to co chłopy pisały to pomsta do nieba. Pierwszy gość który przyjechał odjechał autem. Już się przekonałem ze tutaj każdy ma mega wypas bezwypadkowy, z małym przebiegiem ale jak przychodzi do sprzedaży to szrot.... No ale jak krzycze za ładne b7 z 2007 roku Total bezwypadek 42k to płaczą ze za tyle mają wyjebane w kosmos b8. Tylko jeden komentarz FACEPALM

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema wszystkim :hi: boseron ja bym twoją koze wzioł od ręki nawet bym do serwisu nie jechał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie nie ma co wystawiać auta na forum..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Miał gość odwagę, aby tak obsmarować wóz Boserona. Taka to już nasza mentalność, że szukamy samochodu jak nowy i za 20% ceny salonowej.

Aż boję się pomyśleć co ten matoł napisałby o moim samochodzie :kwasny:

P.S. Przez Waś świry pojeb..o mnie z tym modzeniem i moja furka dostała w tym miesiącu 3,5 k PLN. Pora chyba wybrać się na odwyk :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...