Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bry:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany kolega szuka pewnego auta 4x4 tak do 30tysi ew. drożej ale wtedy z pełnym VATem - ma ktoś coś? kojarzy? A4, A6 lub coś niekoniecznie spod znaku :audi:. Jeśli koncern VW to byle nie 2.0, 2.0TDi, 2.5TDi, 3.0TDi - może być 1.9TDi lub benzyna (np.1.8T lub coś większego :decayed: )

Opublikowano

No to piękne wymagania ma kolega :-)

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Pany kolega szuka pewnego auta 4x4 tak do 30tysi ew. drożej ale wtedy z pełnym VATem - ma ktoś coś? kojarzy? A4, A6 lub coś niekoniecznie spod znaku :audi:. Jeśli koncern VW to byle nie 2.0, 2.0TDi, 2.5TDi, 3.0TDi - może być 1.9TDi lub benzyna (np.1.8T lub coś większego :decayed: )

Bora mu wyjdzie tanio do 2005 roku dobajrze ale to juz haldex.

Opublikowano

Boseron znajomy ma E60 w sedanie 2004 3,0 d pakiet M do sprzedania tylko kolor leśniczego :naughty:

Opublikowano
Boseron znajomy ma E60 w sedanie 2004 3,0 d pakiet M do sprzedania tylko kolor leśniczego :naughty:

Bierać ;-)

Opublikowano

Tranzol tez wolałbym w ciemno takiego Meska. A z suvow MLa

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Jak mietków nie lubię to E-klasa nawet starsza jest fajna a bagażnik to ma ogromny :naughty:

Opublikowano

znalazłem taką X3

mobile.de

To jest rozebrana "ciężarówka". Nie ma tyłu w ogóle, ale to może szczegół. :wink:

Opublikowano
  • Autor

Siemka alll

kurw.a jak mnie żebro boli :facepalm:

Opublikowano
No to piękne wymagania ma kolega :-)

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Jakie to tam wymagania - gość poprostu wie tylko że chce auto 4x4 i najlepiej AUDI bo parę dni moim jeździł, a ja go próbuje uchronić przed niepotrzebnymi problemami :decayed:

Ostatnio się napalił na ten cud techniki :facepalm:

Audi A6 34900.00 PLN. Będzin - otoMoto.pl

Opublikowano
Siemka alll

kurw.a jak mnie żebro boli :facepalm:

półpasiec? czy z uderzenia?:decayed:

Opublikowano
Ostatnio się napalił na ten cud techniki :facepalm:

Audi A6 34900.00 PLN. Będzin - otoMoto.pl

Dość niska cena:eusathink:

Opublikowano
Ostatnio się napalił na ten cud techniki :facepalm:

Audi A6 34900.00 PLN. Będzin - otoMoto.pl

Dość niska cena:eusathink:

A no niska i do tego pełny VAT ale... wg handlarza skrzynia już robiona, silnik nie tykany ma naciapane ponad 360kkm, auto ogólnie poobdzierane dookoła - typowa firmówka "wlać i jechać" a jak się coś zyyyebie to wtedy wymiana po kosztach :decayed:

Dla mnie kicha... :facepalm:

Opublikowano
Siemka alll

kurw.a jak mnie żebro boli :facepalm:

półpasiec? czy z uderzenia?:decayed:

ukochanej oddał :naughty:
Opublikowano

Szkoda ze tam nie byłeś taki do przodu

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 12:14 ---------- Poprzedni post napisany at 12:13 ----------

P. S. Widziałem przed chwilą RSA Gruszki i powiem Wam ze nie myślałem że b5 robi taka robotę

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Opublikowano
Ostatnio się napalił na ten cud techniki :facepalm:

Audi A6 34900.00 PLN. Będzin - otoMoto.pl

Dość niska cena:eusathink:

automat i cały w plaku :/

Opublikowano

Ciekawe jak taka "krowa" jedzie z tym silnikiem :eusathink:

Opublikowano
P. S. Widziałem przed chwilą RSA Gruszki i powiem Wam ze nie myślałem że b5 robi taka robotę

Na spocie był nim.

Opublikowano

Ciekawe jak taka "krowa" jedzie z tym silnikiem :eusathink:

Jeździ zaskakująco sprawnie :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.