Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Ja ostatnio byłem z Fantowskim, pablemua4, Gabrielem i wystarczy tych akcji.

Raz pojechałem po ponad rocznej przerwie i juz była trzepanka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąski rzuc foty tej e60 na pw, chos dzis byłem w radomiu i znalazłem cos dla siebie zadbanego i mocnego ale o tym w przyszłym tygodniu :wink:

Pany a co myslicie o volvo xc90 2.5 benzyna rocznik 04 miał ktos do czynienia ? kolega sprzedaje to i mnie namawia na kupno.ma to lpg.

Fajny wóz. Kumpel takiego na jesień sprzedał. Przestrzenny, wygodny, tyle że ceny części zamiennych wysokie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio byłem z Fantowskim, pablemua4, Gabrielem i wystarczy tych akcji.

Raz pojechałem po ponad rocznej przerwie i juz była trzepanka.

eee tam od razu trzepanka :wink: ale tak posranego to Cie pierwszy raz widziałem :decayed:

---------- Post dopisany at 08:11 ---------- Poprzedni post napisany at 08:08 ----------

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Paniska potrzebuje zakupić dystanse 15-20 mm gdzie mogę coś dostać w przystępnej cenie ?????

EXTREMO Walerego Sławka lub Zakopianka :wink:

---------- Post dopisany at 08:39 ---------- Poprzedni post napisany at 08:37 ----------

Wąski rzuc foty tej e60 na pw, chos dzis byłem w radomiu i znalazłem cos dla siebie zadbanego i mocnego ale o tym w przyszłym tygodniu :wink:

Pany a co myslicie o volvo xc90 2.5 benzyna rocznik 04 miał ktos do czynienia ? kolega sprzedaje to i mnie namawia na kupno.ma to lpg.

Kamila tata ma XC :wink: A foty muszę zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany a co myslicie o volvo xc90 2.5 benzyna rocznik 04 miał ktos do czynienia ? kolega sprzedaje to i mnie namawia na kupno.ma to lpg.

Mój starszy miał taką w firmie i była stałym bywalcem u Wadowskiego.:wink:

Nie wiem czy przez to jak tym jeżdżono, czy przez to że Wadowski miał z tego kasę, czy może przez to że to padaka. :kwasny:

A ceny części zamiennych, rzeczywiście, jak w Japońcach, zabijają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany a co myslicie o volvo xc90 2.5 benzyna rocznik 04 miał ktos do czynienia ? kolega sprzedaje to i mnie namawia na kupno.ma to lpg.

Mój starszy miał taką w firmie i była stałym bywalcem u Wadowskiego.:wink:

Nie wiem czy przez to jak tym jeżdżono, czy przez to że Wadowski miał z tego kasę, czy może przez to że to padaka. :kwasny:

A ceny części zamiennych, rzeczywiście, jak w Japońcach, zabijają.

moj Wujek tez mial takie tylko w dieslu.

Kur**wał strasznie...po wjechaniu w wiekszą dziurę musiał jezdzić przynajmniej na zbieżność..."fajna terenówka" :)

a za amora jakiegos centralnego odpowiedzialnego za poziomowanie zapłacił 2500zł

reszty grzechów nie pamiętam.

Poza tym całkiem fajny z zewnątrz wóz no i duzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz to dalej szukasz? Po wczorajszej rozmowie myslałem że tylko sprawdzisz VIN tej bejcy i po sprawie......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany a co myslicie o volvo xc90 2.5 benzyna rocznik 04 miał ktos do czynienia ? kolega sprzedaje to i mnie namawia na kupno.ma to lpg.

Mój starszy miał taką w firmie i była stałym bywalcem u Wadowskiego.:wink:

Nie wiem czy przez to jak tym jeżdżono, czy przez to że Wadowski miał z tego kasę, czy może przez to że to padaka. :kwasny:

A ceny części zamiennych, rzeczywiście, jak w Japońcach, zabijają.

moj Wujek tez mial takie tylko w dieslu.

Kur**wał strasznie...po wjechaniu w wiekszą dziurę musiał jezdzić przynajmniej na zbieżność..."fajna terenówka" :)

a za amora jakiegos centralnego odpowiedzialnego za poziomowanie zapłacił 2500zł

reszty grzechów nie pamiętam.

Poza tym całkiem fajny z zewnątrz wóz no i duzy.

U kumpla posypał się jeden z synchronizatorów w skrzyni i u Wadowskiego powiedzieli mu 18 000 zł :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam od razu trzepanka :wink: ale tak posranego to Cie pierwszy raz widziałem :decayed:

Ee bo mnie wku^^ia pieprzony pech, człowiek przestał jeździć na takie zloty ala szybcy i wściekli, raz się pojawił i już ryzyko że mi wezmą dowód bo przecież szybę mam pękniętą i będę wymieniać z ubezpieczenia.

:siema: ekipa

W weekend się chyba ochleję bo córa mojego brata robi 18kę :decayed:

---------- Post dopisany at 12:30 ---------- Poprzedni post napisany at 12:16 ----------

W tych pieniądzach zdecydowanie bym wolał kupić bogatą wersję w M pakiecie E60 530D XD albo nawet 535D

Albo A6 C6 na fajnej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo to Twój brat ma córkę ? :shock3: gdzie ta 18-stka jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo to Twój brat ma córkę ? :shock3: gdzie ta 18-stka jest ?

Masz ją u mnie na fejsie, Paulina :wink: Żonę też nie widziałeś że ma? :decayed:

W Skotnikach jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry ale upał , Panowie ktoś ma ochote jutro wyskoczyć na miasto ? dziś tez sie napije bo łeb mi napier..la , za dużo warażeń jak na jeden dzień ,

ktoś ogląda meczyk Wisły gdzies ?

Cuber postanowiłem ze biore ta X3 , ale w niedziele będe oglądał xc90 kolegi tak dla porównania choć te autka sa nie do porównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...