Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

smyczy nie było - moskal nie dzwonił, znaczy się smyczy jeszcze nie miał.. :confused4:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

powitać szlachte :hi:

Opublikowano

powitać szlachte :hi:

Ooooo wstałeś tak wcześnie ?? :polew:

Opublikowano

smyczy nie było - moskal nie dzwonił, znaczy się smyczy jeszcze nie miał.. :confused4:

dzis kurewa w końcu dostałem, na Kraków puszcze w jednej paczce , od Cubera dostałem taką liste spotowiczów :

Rob

waski

tukan

tytus

marcinj

waskipl

cuber

mlody

jarko

arson15

dla nich wysyłam w jednej paczce do Jarka. a tak na marginesie to waski i waskipl to dwie różne osobistości ????

Opublikowano

powitać szlachte :hi:

Ooooo wstałeś tak wcześnie ?? :polew:

rtocki mnie :rant: obudził :disgust:

Opublikowano

dla nich wysyłam w jednej paczce do Jarka. a tak na marginesie to waski i waskipl to dwie różne osobistości ????

To ta sama osoba :> Wąski = waskipl (dawniej)

Opublikowano

dla nich wysyłam w jednej paczce do Jarka. a tak na marginesie to waski i waskipl to dwie różne osobistości ????

To ta sama osoba :> Wąski = waskipl (dawniej)

Tak myslałem , to wychodzi na to ze Cuber nie zna swoich kolegów bo podał mi obu :polew:

Opublikowano

właśnie dlaczego ?

:hi:

jak to dla czego nie wiecie :mysli:[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2008, 11:22_________________________________________________

dla nich wysyłam w jednej paczce do Jarka. a tak na marginesie to waski i waskipl to dwie różne osobistości ????

To ta sama osoba :> Wąski = waskipl (dawniej)

Tak myslałem , to wychodzi na to ze Cuber nie zna swoich kolegów bo podał mi obu :polew:

ŻABCIA :bicz:

Waskipl = Wąski :polew:

Opublikowano

Moskal jakbyś miał coś więcej smyczek to ja bym wziął ze dwie, a jak nie to może ktoś z listy ma jedną na zbyciu :gwizdanie:

Opublikowano

Moskal jakbyś miał coś więcej smyczek to ja bym wziął ze dwie, a jak nie to może ktoś z listy ma jedną na zbyciu :gwizdanie:

wpłac mi na konto 15 pln a ja dorzuce do paczki dodatkowe dwie dla ciebie[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2008, 12:28_________________________________________________

smyczy nie było - moskal nie dzwonił, znaczy się smyczy jeszcze nie miał.. :confused4:

dzis kurewa w końcu dostałem, na Kraków puszcze w jednej paczce , od Cubera dostałem taką liste spotowiczów :

Rob

waski

tukan

tytus

marcinj

waskipl

cuber

mlody

jarko

arson15

dla nich wysyłam w jednej paczce do Jarka. a tak na marginesie to waski i waskipl to dwie różne osobistości ????

a tak wogóle to nie mam do zadnego z was (z tej listy) adresu , niech ktos z łaski swojej mi przysle bo nie wiem na kogo wysłac.

Opublikowano

Doszedł adres :?:

Opublikowano

doszedł , dzieki

Opublikowano

Tyle że nie Wszyscy z tej listy bywają na spotach. Napiszę Ci jeszcze jedno PW :)

Opublikowano

joł :hi:

chłopaki z mtk organizują hamownie http://detech.pl/ na 13 wrzesnia, tylko ośka

cena pomiaru: 50 zł

ja jade, jak ktos chetny niech da znac, to dopisze do listy

Opublikowano

Hej, Sokol wpisz mnie na listę. Z ciekawości zobaczę ile mój paździoch ma.

Opublikowano

Hej, Sokol wpisz mnie na listę. Z ciekawości zobaczę ile mój paździoch ma.

ok :good:

Opublikowano

nie spać - zwiedzać :polew:

Opublikowano

Ja ma dwie smycze na zbyciu :) jak coś

Opublikowano

Ja też jadę, rób nowy wątek i zbieraj chętnych :good:

Opublikowano

Ja też jadę, rób nowy wątek i zbieraj chętnych :good:

wątek jest gdzie indziej, bede was po prostu dopisywał

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.