Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
wymieniłem się z chłopkiem ktory chciał zalozyc sobie relingi....ale jako ze Boseron mial inna wizje auta to zapraszam Cie do ASO - ok. 200zł sztuka :)

tak tez myslalem :facepalm: on mial wizje auta rodzinnego :wink: teraz ma rodzinne x3

a nie wiesz czy mozna kupic w kolorze samochodu czy trzeba bedzie lakierowac?

znajac zycie trzeba bedzie lakierowac

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Obserwuje Was,

Grucha fight tylko wkladasz dwa wory ziemniaka ;-)

Opublikowano

Ja wsiądę wystarczy :decayed:

Opublikowano

20130810010.jpg

moje spalanie podczas jazdy po miescie dzis :whistling:

Opublikowano

TRZEBA LAKIEROWAĆ

Michail jak Ty nawet radio wylaczyles zeby miec mniejsze spalanie to o czym my gadamy?? :)

Opublikowano

panowie, ma ktos mozliwosc sprawdzenie vinu z renault?

Opublikowano
panowie, ma ktos mozliwosc sprawdzenie vinu z renault?

Mogę się w poniedziałek dowiedzieć. Mojego mechanika wspólas pracuje w renault...

Jak bym zapomniał to napisz jakieś PW w poniedziałek.

Opublikowano
TRZEBA LAKIEROWAĆ

Michail jak Ty nawet radio wylaczyles zeby miec mniejsze spalanie to o czym my gadamy?? :)

wylaczylem zeby nie bylo napisu u gory a najmniejsze jakie m ialem bylo 6.2

Opublikowano

:hi: pozdrawiam po urlopie :wink: strasznie tu u Was zimno :kwasny:

KERCZI GRUSZKA serdecznie serdecznie Wam dziękuję :buziak: za pomoc :notworthy::notworthy:

3 tyś zrobione Vivaro osobowym :wink: idealne autko na takie wakacyjne wypady.

---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ----------

Kartingowcy. Odrywam się od wszystkiego i jadę [WIDEO] :wink:

Opublikowano

Najpierw sprawdź czy hala stoi a potem dopiero dziekuj :-)

Będziesz rano na wodnej?

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Najpierw sprawdź czy hala stoi a potem dopiero dziekuj :-)

Będziesz rano na wodnej?

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

No :decayed:

Opublikowano
:hi: pozdrawiam po urlopie :wink: strasznie tu u Was zimno :kwasny:

KERCZI GRUSZKA serdecznie serdecznie Wam dziękuję :buziak: za pomoc :notworthy::notworthy:

3 tyś zrobione Vivaro osobowym :wink: idealne autko na takie wakacyjne wypady.

---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ----------

Kartingowcy. Odrywam się od wszystkiego i jadę [WIDEO] :wink:

ja też Ci dziękuje kolego..

Opublikowano
:hi: pozdrawiam po urlopie :wink: strasznie tu u Was zimno :kwasny:

KERCZI GRUSZKA serdecznie serdecznie Wam dziękuję :buziak: za pomoc :notworthy::notworthy:

3 tyś zrobione Vivaro osobowym :wink: idealne autko na takie wakacyjne wypady.

---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ----------

Kartingowcy. Odrywam się od wszystkiego i jadę [WIDEO] :wink:

ja też Ci dziękuje kolego..

Wróciłes juz? Lapka mam w firmie.

Naciapane z sedesu ...

Opublikowano

Mogłeś przyjechać 2 dni temu to byś nie mówił że jest zimno wręcz przeciwnie :decayed:

Opublikowano

Wróciłes juz? Lapka mam w firmie.

Naciapane z sedesu ...

tak już jestem od dwóch dni...

poszukaj mi tej śruby zabezpieczającej czy czasem Ci nie wypadła bo ja przeszukałem u siebie wszystko i nie ma a wydaje mi się, że była razem z tamtymi..

btw przeszła Ci kolejka na rolkę ? bo jak nie to bierz bo potrzebuje :wink:

Opublikowano

fantowski gdzie twoja fotka w sygnaturze ?

Opublikowano
fantowski gdzie twoja fotka w sygnaturze ?

Nie wiesz że :decayed:

Opublikowano

nawet nie gadaj !?

---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:35 ----------

Panowie wtorek - środa jestem w Lublinie jak ktoś coś potrzebuje to dawać znać

Opublikowano

eee nie :decayed::grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.