Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

cześć wszystkim !

Właśnie wróciłem z Budapesztu w BMW 2,0 na jednym baku ( 900 km przez Sahy) - kochany dieselek !

średnia prędkość 75 km , czas coś około 6 godz.

ktoś che moją benzynę? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć wszsytkim !

Właśnie wróciłemz Budapesztu w BMW 2,0 na jednym baku ( 900 km przez Sahy) - kochany dieselek !

średnia prędkość 75 km , czas coś około 6 godz.

ktoś che moją benzynę? :)

czesc :wink:

a wezmiesz w rozliczeniu mojego diesla ?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

combi ?

..... bo się zastanawiam :) ale AUDI już miałem , teraz coś innego szukam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

combi ?

..... bo się zastanawiam :) ale AUDI już miałem , teraz coś innego szukam !

b6 w sedanie :wink: za to, że nie kojarzysz mojego wozidła :whip2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki .... (gafa!) ale jeszcze w głowie mi szumi i "nadal jadę"

Właśnie avanta to napewnie nie przygarnę ... (rolki i narty mieszczę w bagażniku) a z "tatuś + wózek" nie chcę byś skojarzony przez te wszystkie "długonogie piekności" .

( bez obrazy)

p.s. Jak q...... wstawiacie te emotiki tutaj ? co to trzeba być informatykiem 3 klasy aby to zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ustawienia -> ustawienia ogolne -> Zaawansowany edytor WYSIWYG

---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ----------

wtedy Ci sie pojawiaja emoty i mozesz nawalac ile wlezie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rybitwy miejscówka super i atmosfera jak w USA ;-) kox, za tydzień też jestem, fajne pokazy motocykli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wróciłem z imprezy ala szybkich i wściekłych bo tak można ją nazwać, atmosfera bardzo zbliżona do tych z USA choć dużo jeszcze brakuje.

Po kolei, ekipa z A6 klubu z którymi co jakis czas spotuję w poniedziałki na Bora wpadli na pomysł by porozmawiać i zaproponować imprezę motoryzacyjną na większą skalę glownemu właścicielowi Powerkart, jest szansa by w końcu była w Małopolsce poważna i legalna impreza której od zawsze brakowało.

Jak na drugie spotkanie było duże zainteresowanie i wielka ilość osób przyjechała nad którą niestety w późniejszym czasie osoby nadzorujące porządek nie mogły zapanować stąd zrobił się burdel, flaszki po wodce, butelkach piwa porozbijane, syf po papierosach i śmieciach, czy odlewanie się na ścianę budynku.. Z tego powodu za tydzień nie odbędzie się impreza a za dwa tygodnie, jest plan by zrobić płatne wstępy (karty) z czego będzie wymienione na stronie na co zostaną przeznaczone pieniądze, prąd i porządek kosztuje, jeśli wszyscy chcą mieć taką widowiskową imprezę to muszą się z tym liczyć. Miejsce super, brakuje tylko dłuższej prostej bo auta się rozpędzały średnio do 3 biegu i juz musiały hamować, jeden w leonie opóźnił trochę drogę hamowania i wy***ał bokiem na krawężniku.

Muszą popracować nad bezpieczeństwem ponieważ ludzie stali dosłownie 3-4 metry od pędzących aut jak ścigali się na ćwiarę a nie trzeba mówić co gdyby któryś stracił panowanie i wpadł w publikę.

Jest dużo pomysłów jak to rozkręcić i prawdopodobnie pojawią się firmy i sponsorzy które będą chciały w tym brać udział.

Przed 24:00 przyjechało parę grubszych fur jak GT-R, Merol SLS, nowa M5 czy czarna 911 Turbo.

Jeśli to wszystko się rozkręci to na przyszłe lato zapowiada się bardzo ciekawie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wróciłem z imprezy ala szybkich i wściekłych bo tak można ją nazwać, atmosfera bardzo zbliżona do tych z USA choć dużo jeszcze brakuje.

...

CIACH

...

Jest dużo pomysłów jak to rozkręcić i prawdopodobnie pojawią się firmy i sponsorzy które będą chciały w tym brać udział.

Super było. Szczególnie wymiatały na czasówce czinkłaczento 700 na oponach od żuka i Punto z nauki jazdy. Zupełnie jak w szybcy i wściekli :facepalm:

A tak na poważnie, to jak wstęp będzie płatny, to dużo ludzi więcej już nie przyjedzie jak będą takie padaki.

Sponsor da kasę na czinkłaczento?

Niech się postarają o kible, więcej koszy i ochronę z prawdziwego zdarzenia to będzie miało ręce i nogi. Wczoraj jak widziałem jak coponiektórzy jeździli to ludzie to powinni stać od trasy co najmniej 150m. Impreza zapowiada się fajnie, ale z taką organizacją to będą imprezy do pierwszego trupa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wróciłem z imprezy ala szybkich i wściekłych bo tak można ją nazwać, atmosfera bardzo zbliżona do tych z USA choć dużo jeszcze brakuje.

...

CIACH

...

Jest dużo pomysłów jak to rozkręcić i prawdopodobnie pojawią się firmy i sponsorzy które będą chciały w tym brać udział.

Super było. Szczególnie wymiatały na czasówce czinkłaczento 700 na oponach od żuka i Punto z nauki jazdy. Zupełnie jak w szybcy i wściekli :facepalm:

A tak na poważnie, to jak wstęp będzie płatny, to dużo ludzi więcej już nie przyjedzie jak będą takie padaki.

Sponsor da kasę na czinkłaczento?

Niech się postarają o kible, więcej koszy i ochronę z prawdziwego zdarzenia to będzie miało ręce i nogi. Wczoraj jak widziałem jak coponiektórzy jeździli to ludzie to powinni stać od trasy co najmniej 150m. Impreza zapowiada się fajnie, ale z taką organizacją to będą imprezy do pierwszego trupa...

+1 :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lennox szybcy i wściekli zaczynają się po 23:00 a wcześniej to nawet maluchy mogą smigac na czasowce jak ktoś się zapisze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na takich imprezach nigdy nie będzie bezpiecznie,chyba że ludzie będą stali daleko od placu. Zawodników mozna zdyscyplinowac, kibiców niestety nie. zakazu picia nie wyegzekfuja, kibel były ale każdy wolał " na mur"... Kosze też były, a jakiż był problem zabrać że sobą puszkę czy butelkę i wrzucić koło bufetu... Tylko że ludziom niestety się nie chce, rozbije butelkę i myśli że jest fajny...

Natomiast petycja o budowe toru wyścigowego w krakowie słuszna ale czy my się kiedyś tego doczekamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: witam Panów,

Sorki że mnie wczoraj nie było, ale niestety ... dzieciaki nie bardzo chciały współpracować. Co do samego eventu to chętnie się pojawię na następnych. Co do odczuć to na razie widzę mieszane Pablo na + Lenox lekko in -

Przypominam sobie we Wro kilka lat temu historię jak pół województwa zjeżdżało na fabryki LG w Kobierzycach pod Wrocławiem, też impreza rosła w oczach aż w jednym z wyścigów chłopak na Moto podwinął się pod auto na jednym z zakrętów. Temat umarł śmiercią naturalną bo taka nagonka była że wszystkim się odechciało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka właśnie widziałem ładną b7 na ładnym kole

http://img.tapatalk.com/d/13/09/06/e7eneger.jpg

podobne do mojego... ale koza :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...