Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Znacie takiego gościa jak Czeniek? Szczeniek? Tszczuniek ?

Bo jego kolega AndyN sie pytał kiedy wpada na spota do wawy :kox::polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie ma tu takiego, ale jest za to Kapitan Bomba, też czasem lata do warszafki :polew:

Opublikowano

Nie ma tu takiego, ale jest za to Kapitan Bomba, też czasem lata do warszafki :polew:

Jak wróci tu do Was to niech opowie do jakiej wykwintnej knajpy go zabraliśmy.

Nie chciał wyjść, a jak już wyszedł to zobaczył ziomka w passacie na rejestracji KR, który spał w aucie :polew:

Ach te Krakowiaki :tongue4::polew:

Opublikowano

Aczkolwiek w sumie ta godzina, że wypada powiedzieć: DOBRANOC :tongue4:

W Krakowie o tej godzinie mówimy "impreze czas zacząć :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

:hi:

Panowie jutro zapraszam do MM2 na http://www.mediamarkt.pl/krakow_II/gazetka/

Każdy coś znajdzie ciekawego :wink4:

http://www.samsung.com/pl/consumer/detail/detail.do?group=mobilephones&type=mobilephones&subtype=bar&model_cd=SGH-I900ZKBPLS#

No to teraz Nokie mogą się schować przy tym :shocked:

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

:decayed:

Mimo to "telefonik" robi małe halo :)

Opublikowano

Właśnie czaję się na niego, ale cholera jak na złość jest na razie tylko w Plusie.

Telefonik jest naprawdę godny polecenia i to że jest to SAMSUNG nie ma za dużo wspólnego, bo soft jest WM 6.0 także nie ma tego dziwnego, samsungowego menu.

Opublikowano

Nokia to już nie ta sama Nokia co kiedyś.. :thumbdown: W Czerwcu zeszłego roku przyjechał do nas gość z Nokii, żeby zostawić najnowsze modele do zabawy, wszyscy się podjarali - oglądamy, a tu plastik gorszy niż w Sagemach, luzy na klapkach, ruszające się klawisze.. Pytamy się co jest ? A, że facet zawsze do nas przyjeżdżał mówi: "Do Polski jedzie trzeci sort, jak ich nie weźmiecie to damy je gdzie indziej albo pojadą na Ukrainę" :blink: więc wziął je i poszedł :wink4:

Opublikowano
  • Autor

dla mnie z NOKIĄ jest tak samo jak z Audi nie zamienie na nic innego :gwizdanie:

Opublikowano

dla mnie z NOKIĄ jest tak samo jak z Audi nie zamienie na nic innego :gwizdanie:

1000 % racji, jeśli telefon to tylko NOKIA a jeśli autko to .....a zresztą sami się domyślicie :kox: :kox:

Spadam po pracy na weekend do Krościenka, więc do zobaczenia na spocie jakby co :decayed:

Opublikowano

:hi:

Kepassa własnie od kilku dni ma takiego Samsunga :gwizdanie: dość dużo może o nim już powiedzieć :)

ale ciągle się gubi :polew:

a ja się pakuję na samolot :tongue4:

Opublikowano

Miłej zabawy, i kibicujcie tak jak należy :naughty:

Opublikowano

Jak zawsze :good: sprawdzam pogodę :wink4: dziękuję

Opublikowano

dla mnie z NOKIĄ jest tak samo jak z Audi nie zamienie na nic innego :gwizdanie:

:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Święte słowa, Nokia jak się już zepsuje to przynajmniej są części zamienne w normalnych cenach, Wyświetlacz do N95 8GB jest tańszy niż do samsunga e250....

Opublikowano

witam :hi:

Opublikowano

witam :hi:

siema :decayed:
Opublikowano
  • Autor

witam :hi:

siema Bomba :naughty:

Opublikowano

witam :hi:

Kiedy przyjeżdżasz na kebaby do w-wy ? :polew:

Opublikowano

witam :hi:

Kiedy przyjeżdżasz na kebaby do w-wy ? :polew:

jak po nich wyzdrowieje :tongue4: :>[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2008, 10:54_________________________________________________

witam :hi:

siema :decayed:

cześć :kox:

witam :hi:

siema Bomba :naughty:

cześć :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.