Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Cuber do ktorej pracujesz jutro,Bo moze podjade ogladnac furke bo bede przejazdem,jak moge :decayed: :gwizdanie: Jak sie wyrobie.A tak to Siema ewrybady :hi:

róźnie to bywa :cool1: do 18-stej średnio

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cuber do ktorej pracujesz jutro,Bo moze podjade ogladnac furke bo bede przejazdem,jak moge :decayed: :gwizdanie: Jak sie wyrobie.A tak to Siema ewrybady :hi:

róźnie to bywa :cool1: do 18-stej średnio

Aha no to moze podjade,jak sie wyrobie :)
Opublikowano

Powitac :hi:

od dzis tak zabezpieczamy swoje niunie http://images41.fotosik.pl/3/7f8cb36da82087aa.jpg

Niezłe :)[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2008, 19:42_________________________________________________Kolega jeżdził nowym RS4 B8 kopnietym jeszcze przez MTM na 700 km :gwizdanie:

Opublikowano

ja po przejażdzce z Poźkiem na krótkim odcinku w wawie miałem w porach :decayed: a co dopiero 2x tyle mocy :gwizdanie: :kox:

mnie by tam całkowicie wystarczyło 350km w TDI :cool1:

Opublikowano

Kolega jeżdził nowym RS4 B8 kopnietym jeszcze przez MTM na 700 km :gwizdanie:

troszkę mocy jest :shocked:

Opublikowano
  • Autor

700 kucyków w wolnym ssaczku ? chyba to uturbili czy co :gwizdanie:

Opublikowano

700 kucyków w wolnym ssaczku ? chyba to uturbili czy co :gwizdanie:

Napewno :kox: Nawet 2 x
Opublikowano

Dużo zdjęc zrobionych po :drunk: i jakośc :thumbdown:[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2008, 20:44_________________________________________________mecz znów jakiś na TVP2 [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2008, 20:45_________________________________________________a miałem oglądać swój ulubiony serial :polew:

Opublikowano

ładne, ładne... nawet bolidzik utrafiłeś :cool1:

:hi:

Opublikowano

ładne, ładne... nawet bolidzik utrafiłeś :cool1:

:hi:

miałem dobry aparat :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

kurde ale smuty :wallbash:

Opublikowano

Robert fajne fotki :good:

Opublikowano

Powitać po małej przerwie :hi:

Widzę ze paru nowych kolegów przybyło :)

Sokol wykresik kox, juz wiem czemu Cie dopiero na trójce objechałem :decayed:

Waski fotki :kox:

Opublikowano

Powitac :hi:

od dzis tak zabezpieczamy swoje niunie http://images41.fotosik.pl/3/7f8cb36da82087aa.jpg

Niezłe :)[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2008, 19:42_________________________________________________Kolega jeżdził nowym RS4 B8 kopnietym jeszcze przez MTM na 700 km :gwizdanie:

Z tego co wiem to jeszcze nie ma B8 RS4 i myślę ze mylisz ja z RS6 które ma 580 KM z silnika chyba 5.2 BITURBO, a MTM ostatnio właśnie takie RS6 przerobił na 700 KM chyba białe ale już nie pamiętam dokładnie

Opublikowano

Sokol wykresik kox, juz wiem czemu Cie dopiero na trójce objechałem :decayed

:wtf:

:decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.