Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Gruszka wziął się za malowanie, nawet Kryske okleil http://img.tapatalk.com/d/13/11/15/ydureju3.jpg

Zima

Co z moimi oponami do Kryśki.

I jesli chodzi o czesci do francuzow to powineines sie lepiej orientowac

Wiosna

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

potrzebuje kupic ramiona wycieraczek do b7 bo moja jedna nie dociska do konca i nie zbiera na nowych wycieraczkach

Opublikowano
  • Autor

Siemka ALL :hi::hi:

Opublikowano
potrzebuje kupic ramiona wycieraczek do b7 bo moja jedna nie dociska do konca i nie zbiera na nowych wycieraczkach

Musze Cie zmartwic, to nie ramie wycieraczki.

chlopaki jak wstawiali cwiartke to im sie zle podszybie zespawalo...

Opublikowano
potrzebuje kupic ramiona wycieraczek do b7 bo moja jedna nie dociska do konca i nie zbiera na nowych wycieraczkach

Musze Cie zmartwic, to nie ramie wycieraczki.

chlopaki jak wstawiali cwiartke to im sie zle podszybie zespawalo...

:polew::polew::polew:

Opublikowano
Siemka ALL :hi::hi:

Cuber kaj byłeś jak cię nie było ? Zaniedbujesz krakowskich :whistling:

---------- Post dopisany at 16:57 ---------- Poprzedni post napisany at 16:54 ----------

potrzebuje kupic ramiona wycieraczek do b7 bo moja jedna nie dociska do konca i nie zbiera na nowych wycieraczkach

Musze Cie zmartwic, to nie ramie wycieraczki.

chlopaki jak wstawiali cwiartke to im sie zle podszybie zespawalo...

Nie denerwuj chłopaka:wink:

Michał teraz mamy taką modę jak ktoś cię wku... na forum to walisz gościowi na tapicerkę :jerk:

Opublikowano
  • Autor

Cierpie ostatnio na totalny brak czasu :(

Opublikowano

To znaczy że ruch w interesie jest $$$$ :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ale wreszcie odebrałem dziś Audice :)

Opublikowano

To pakuj rodzinę i na weekend w góry. Jechałem dzisiaj przez BT i szykują juz na nas przyjazd kolorowe lampki na ulicach :polew:

Opublikowano
To pakuj rodzinę i na weekend w góry. Jechałem dzisiaj przez BT i szykują juz na nas przyjazd kolorowe lampki na ulicach :polew:

Moze Ty obok jakiegos domu "rozrywki" jechales :wink:

Opublikowano
To pakuj rodzinę i na weekend w góry. Jechałem dzisiaj przez BT i szykują juz na nas przyjazd kolorowe lampki na ulicach :polew:

Moze Ty obok jakiegos domu "rozrywki" jechales :wink:

A jest tam taki :naughty:

---------- Post dopisany at 20:02 ---------- Poprzedni post napisany at 17:26 ----------

No panowie 20:45 tvp1 integrujemy sie a ty Pablo wracaj do zdrowia

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Siema,

Mam do pchenicia 195/55/R16 Conti zima (nie pamietam ktory model) dot >09 . Bieznik 6-6.5mm . Kpl za 350 oddam .

Trochę niskie jak na A4 :kwasny: Pokaż foto jaki kształt bieżnika

Opublikowano
Ale wreszcie odebrałem dziś Audice :)

i mówisz docierka :evil:

a jutro :ad:

bo ileż można wytrzymać bez mikrofibry

Opublikowano

nic sie nie stało...

---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ----------

:facepalm:

Opublikowano

Polacy nic się nie stało :facepalm:

Opublikowano

Pablo dzieki za spot bmw, ale to nie to co nasze spotkania, choc furacze kox

Gruszka to jak gdzie te czesci do francuza podziel sie badz kolega

Apropo czuje ze Nawałka dlugo nie zagrzeje miejsca 0:2 juz jest, wiem wiem pierwszy mecz ale ze Słowacją do tylu to masakra

Opublikowano

żesz qr** jego mać kaszana jak hu............

Opublikowano

bez :drunk:się nie obejdzie...:facepalm:

wy***ać tych gwiazdorów i bite parówy co nie umieją grać... tylko kto będzie grał? :whistling:

Opublikowano

Polska Mistrzem Polski :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.