Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zaden zart.

RACINGKART - zgoogluj sobie i bedziesz znal adres, potem Ci navi poprowadzi... a i tak nie trafisz :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To racja, cieżko tam trafić, popołudniu wrzuce mapkę

Wysłane z urPada

Opublikowano

znizka na jazda na haslo: "PROSO, PROSO... KIEDY MI JE DONIOSO" :wink:

Opublikowano

Gabriel szkoda ze tam taki do przodu nie byłeś ;)

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 10:38 ---------- Poprzedni post napisany at 10:38 ----------

Jutro sie wszyscy dowazymy i skończy sie rumakowanie bo wpieprze Wam okrutnie...

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano
Gabriel szkoda ze tam taki do przodu nie byłeś ;)

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 10:38 ---------- Poprzedni post napisany at 10:38 ----------

Jutro sie wszyscy dowazymy i skończy sie rumakowanie bo wpieprze Wam okrutnie...

Wysłane z mojego urQuattro

:cry:

Opublikowano

pewne to?:wink:

zapytam jeszcze o której tam sie spotykamy ?

Opublikowano

ze nam wpieprzy?! ...! :grin:

Opublikowano
ze nam wpieprzy?! ...! :grin:

heheheh pisałem tego posta i nie wyczaiłem tego hehehe

---------- Post dopisany at 10:56 ---------- Poprzedni post napisany at 10:49 ----------

chodziło mi bardzej o to czy spot pewny i o której godzinie dokładnie :decayed:

Opublikowano

Kerczi miałeś iść na .... :grin: więc już się nie migaj i nie pisz że mamy się doważać :grin: my wszyscy mamy podobną wagę wiec to Ty powinieneś się odważyć :decayed:

Opublikowano

co to znaczy podobna waga? :kox: bo ja mam 100 kg :grin:

Opublikowano

Wy tzn kto? Ci wszyscy poniżej 170cm ???

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 11:13 ---------- Poprzedni post napisany at 11:11 ----------

No to masz podobna z moja ;)

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano

To panowie powiedzcie o której i sie powinienem zjawić może nawet z kolegą :banan:

Opublikowano

ktoredy bedziesz jechal do sulechowa?

z jakiego miejsca startujesz?

Opublikowano

zobacz sobie na na mapie, z mojej stopki :kox:

piękna ładna wieś

Opublikowano

KERCZI, nie słuchaj tych zazdrośników i trzymaj się swojej zasady

1372243533_br7wbi_600.jpg

Opublikowano
zobacz sobie na na mapie, z mojej stopki :kox:

piękna ładna wieś

to Panie...masz Pan okolo 100km do zrobienia :wink:

spot pewnie bedzie w granicach 20-21

Opublikowano

dokładnie 93700 metrów :grin:

do tego jadę do Koszyc po spowalniacze 320mm :wink:

Opublikowano

Tylko wez pod uwage, ze google maps nie pokazuje dokladnej lokalizacji toru.

Opublikowano

w takim razie 93700m +/-

to juz nie ma większego znaczenia .

podeślij nr na PW to będę dzwonił jak trafić i kiedy

Opublikowano

z moich stron będziesz jechał... z Połańca pochodzę :) - wielu też pewnie nie wie, że Pacanów istnieje :)

zdjęcia są stare, ale tu masz wjazd do gokartów

A Ty możesz jechać bez problemu od samych Koszyc na Proszowice i na Sulechów...

Mapa od Słupii - w Koszycach na Proszowice

za Luborzycą dojedziesz do ronda (na zdjęciach ze street view w budowie jeszcze) i za nim po prawej nadal stoi to Centrum

Za nim jakieś kilka set metrów zjazd na prawo - charakterystyczny bo z czerwonej/bordowej kostki - wyżej widok na ten zjazd jak był jeszcze w budowie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.