Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki Panowie za spota oraz za ślizganko :) chociaż lepiej na normalnych drogach heheheh

Gdzie ślizgaliście? Decathlon, ja się grzałem w domu bo wymarzłem na Miedziance :kwasny:

---------- Post dopisany at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany at 16:27 ----------

Panowie, https://goo.gl/maps/t0xbA - tu jest dobre ślizganie… pusto, szeroko, śnieżno.

Hejka

Chodzi o ulice czy może jakis parking obok?

Zaznaczony odcinek ulicy

Mocno ryzykownie, nic nie widać co za zakrętem się dzieję :thumbdown:

Niekoniecznie… pewnie zależy od tempa, ale nie wchodziłem nigdy na ślepo w zakręt… Zawsze gdzieś przez płot czy między krzakami można było dojrzeć czy nie ma świateł z na przeciwka.

Tutaj nagrany przejazd w tę i spowrotem: https://www.dropbox.com/sh/0jxf1qi5pa40gz0/XqQscZnIwe

Jeśli komuś pomocne nagrywane w full HD:

- iPhone 5

- Aplikacja iSymDVR - professional video recorder utility for iPhone

- Jailbreak by mogła nagrywać video nawet jak jestem w innej aplikacji czy jest zablokowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety... Tylko sportowy mechanizm roznicowy posiada torque vectoring. Zwykly jest swego rodzaju pasywny( ale niw tak jal w evo ;)Cuber ma zwykly i dwustopniowa deaktywacje esp o ile dobrze pamietam... Nawet sie to slizga ( jak zauwazyles )

Zaraz, zaraz, czyli jeżeli nie masz sportowego mech, różnicowego w B8 to jest zwykły otwarty i nawet elektronika nie steruje dohamowaniem poszczególnych kół??

I ustalmy jeszcze jedną rzecz - torque vectoring to system który daje więcej napędu na poszczególne koła na osi a tego w B8 o ile dobrze wiem nie ma. Jest np w RS5, Nissanie GTR, Evo IX z AYC a pierwsza była bodaj Honda Legend

Czyli ta dwustopniowa deaktywacja w B8 też nie wyłącza całkowicie ESP?

---------- Post dopisany at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany at 17:55 ----------

Ja jak idę bokiem to wyłączam stacyjkę i ESP się nie włącza

Dlatego na siłkę musisz chodzić żeby mieć opcje kontre założyć :grin:

---------- Post dopisany at 18:03 ---------- Poprzedni post napisany at 17:56 ----------

Dzięki Panowie za spota oraz za ślizganko :) chociaż lepiej na normalnych drogach heheheh

Gdzie ślizgaliście? Decathlon, ja się grzałem w domu bo wymarzłem na Miedziance :kwasny:

---------- Post dopisany at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany at 16:27 ----------

Panowie, https://goo.gl/maps/t0xbA - tu jest dobre ślizganie… pusto, szeroko, śnieżno.

Hejka

Chodzi o ulice czy może jakis parking obok?

Zaznaczony odcinek ulicy

Mocno ryzykownie, nic nie widać co za zakrętem się dzieję :thumbdown:

Niekoniecznie… pewnie zależy od tempa, ale nie wchodziłem nigdy na ślepo w zakręt… Zawsze gdzieś przez płot czy między krzakami można było dojrzeć czy nie ma świateł z na przeciwka.

Znam tą drogę i MZ jest ryzyko i są miejsca gdzie nie widać za dobrze co jest za zakrętem. Na filmikach widać że nie ma dużego kąta więc może jeszcze ale generalnie jezdnię dwukierunkową nie uważam za dobre miejsce do ćwiczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramzes i co z DOMINIKA? Jedzie na zlot?

---------- Post dopisany at 09:25 ---------- Poprzedni post napisany at 09:24 ----------

PoZdrowienia z bunkrow

Dobry przekaz informacji. Na to wychodzi.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz jaśniej??

---------- Post dopisany at 20:40 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ----------

Panowie, ma ktoś jakieś info na temat silników 2.0t i 2.0tdi w a6 od 2009 roku?? I skrzyni automatycznych w tych autach? Czego się wystrzegać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerczi przecież Dominika ci juz wszystko powiedziala

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz jaśniej??

---------- Post dopisany at 20:40 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ----------

Panowie, ma ktoś jakieś info na temat silników 2.0t i 2.0tdi w a6 od 2009 roku?? I skrzyni automatycznych w tych autach? Czego się wystrzegać...

Wystrzegać się multi i FWD. Po lifty dostały w spadku silniki po nwej generacji A4 B8. Wszystkie motory 2.0TDI to poprawione konstrukcje na dużo lepszym CR, z innym układem smarowania. Trochę mała moc do tej budy. Bardzo dobrym wyborem może być 2.0 TFSI ale to już bardziej loteria w kwestii zużycia oleju (lubią być jajca ale to pewnie wszyscy wiedzą) za to dobra baza do modów i relatywnie niskie spalanie. Jak na razie ze znajomych co jeżdżą poliftami wszyscy chwalą praktycznie każdy motor w szczególności poprawione 3.0 TDI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE - prośba jest !

Mam tu na oku "przypadkowe" A6 - mam VIN i rejestracje

a potrzebuję jak nawiecej informacji o tym aucie ( servis story, przebieg) i ew decoding.

trudnośc polega na tym ze ITA (Florencja)

jest ktos taki na naszym lub ogólnym forum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE - prośba jest !

Mam tu na oku "przypadkowe" A6 - mam VIN i rejestracje

a potrzebuję jak nawiecej informacji o tym aucie ( servis story, przebieg) i ew decoding.

trudnośc polega na tym ze ITA (Florencja)

jest ktos taki na naszym lub ogólnym forum ?

Stanley?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE - prośba jest !

Mam tu na oku "przypadkowe" A6 - mam VIN i rejestracje

a potrzebuję jak nawiecej informacji o tym aucie ( servis story, przebieg) i ew decoding.

trudnośc polega na tym ze ITA (Florencja)

jest ktos taki na naszym lub ogólnym forum ?

Stanley?

:good:http://a4-klub.pl/members/stanley-33231/ :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja juz wole pozostac przy b7 i cieszyc sie lataniem bokiem hehe

Wysłane z kosmosu

przecież przednionapędowe auta nie lataja bokiem , no bo jak cały czas ręczny jak w sypialni u Pabla ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Widze co poniektórzy cierpią na bezsenność

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: tu jest miejsce -a tylko to nie pod wasze piękne fury :kwasny:

Testy nowej lokalizacji pod imprezy rajdowe w Krakowie

---------- Post dopisany at 08:52 ---------- Poprzedni post napisany at 08:49 ----------

Trzeba tyrać na nowy silnik do padła ;)

tyś widział jak się tyra :decayed:

---------- Post dopisany at 08:54 ---------- Poprzedni post napisany at 08:52 ----------

Bilety na Kasprowy Wierch bez stania w kolejkach :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...