Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nic poZa tym ze 1cylinder,

---------- Post dopisany at 11:06 ---------- Poprzedni post napisany at 11:04 ----------

Gabriel ile masz nalatane u siebie? Nowsze 3.0tdi ma problemy starszaków? Czyt. Wtryski, łańcuch, klapki?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Nic poZa tym ze 1cylinder,

---------- Post dopisany at 11:06 ---------- Poprzedni post napisany at 11:04 ----------

Gabriel ile masz nalatane u siebie? Nowsze 3.0tdi ma problemy starszaków? Czyt. Wtryski, łańcuch, klapki?

karol w mojej a6 klapki byly robione?

Opublikowano

Głowy nie dam , nie kojarzę , ale pewnie by sie świeciło cos

Opublikowano
Głowy nie dam , nie kojarzę , ale pewnie by sie świeciło cos

tak jak u cie?

Opublikowano

A znasz drugi taki przypadek jak mój? P.s. Okazało sie ze klapki sa cale

Opublikowano
A znasz drugi taki przypadek jak mój? P.s. Okazało sie ze klapki sa cale

:/

panowie ktoś wieczorkiem reflektuje na casyno?

Opublikowano

A jest ruletka?

Opublikowano
A jest ruletka?

czy są drzwi?

Opublikowano

No przez długi czas nie było rulety w krk

Opublikowano
gdyby ktos chcial cos pojezdzic po sniegu to zapraszam do Kamienia, tam jest zmknieta kreta droga w lesie prowadzaca do kamieniolomu.

tam mozna pojezdzic i spotkac troche ludzi radzacych sobie.

co do esp to w S-ce po wylączeniu cos tam bzyczało ale nie interweniowal.

w a3 jak wylacze i ide na recznym gdy tylko klepne hampel zeby zaciesnic wlacza sie esp i woz sie prostuje. dramat

ja jestem :wink: tylko jak nie ma soli :kwasny:

Opublikowano
gdyby ktos chcial cos pojezdzic po sniegu to zapraszam do Kamienia, tam jest zmknieta kreta droga w lesie prowadzaca do kamieniolomu.

tam mozna pojezdzic i spotkac troche ludzi radzacych sobie.

co do esp to w S-ce po wylączeniu cos tam bzyczało ale nie interweniowal.

w a3 jak wylacze i ide na recznym gdy tylko klepne hampel zeby zaciesnic wlacza sie esp i woz sie prostuje. dramat

ja jestem :wink: tylko jak nie ma soli :kwasny:

trza by go tam przetargac na lawecie

Opublikowano

co Wy na to ??? kary na torze lodowym :whistling:338f.jpg

---------- Post dopisany at 11:18 ---------- Poprzedni post napisany at 11:17 ----------

gdyby ktos chcial cos pojezdzic po sniegu to zapraszam do Kamienia, tam jest zmknieta kreta droga w lesie prowadzaca do kamieniolomu.

tam mozna pojezdzic i spotkac troche ludzi radzacych sobie.

co do esp to w S-ce po wylączeniu cos tam bzyczało ale nie interweniowal.

w a3 jak wylacze i ide na recznym gdy tylko klepne hampel zeby zaciesnic wlacza sie esp i woz sie prostuje. dramat

ja jestem :wink: tylko jak nie ma soli :kwasny:

trza by go tam przetargac na lawecie

laweta jest :wink:

Opublikowano
Nic poZa tym ze 1cylinder,

---------- Post dopisany at 11:06 ---------- Poprzedni post napisany at 11:04 ----------

Gabriel ile masz nalatane u siebie? Nowsze 3.0tdi ma problemy starszaków? Czyt. Wtryski, łańcuch, klapki?

255kkm

klapy kolektora robilem - wtryski sa te same, lancuszki sa ponoc poprawione, ale nie mam porownania do starszych wersji, wiec jak nie zobacze to nie uwierze.

generalnie robilme tylko klapy i jezdze troche na wyzszym cisnieniu paliwa niz seria i poki co nic sie nie dzieje :wink:

Opublikowano

...jak ide na recznym gdy tylko klepne hampel zeby zaciesnic wlacza sie esp i woz sie prostuje. dramat

przełóż homonto i konia do tyłu wtedy wóz może nie będzie się prostował tylko co z lejcami :eusathink:

Opublikowano

Quick sex - YouTube

A widziałeś jak ta suka się drze co ją stuka? :naughty:

:grin:

Opublikowano
gdyby ktos chcial cos pojezdzic po sniegu to zapraszam do Kamienia, tam jest zmknieta kreta droga w lesie prowadzaca do kamieniolomu.

tam mozna pojezdzic i spotkac troche ludzi radzacych sobie.

co do esp to w S-ce po wylączeniu cos tam bzyczało ale nie interweniowal.

w a3 jak wylacze i ide na recznym gdy tylko klepne hampel zeby zaciesnic wlacza sie esp i woz sie prostuje. dramat

Rzuć jakiś namiar GPS, zerknąłbym na googlach :decayed:

Pisząc o S-ce masz na myśli swoją?

A3 dokładnie tak jak Golf IV, u mnie rechoce pompa ale delikatnie da się dociążyć :naughty:

---------- Post dopisany at 13:35 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ----------

co Wy na to ??? kary na torze lodowym :whistling:http://img547.imageshack.us/img547/1557/338f.jpg

Zimno trochę :wink: Kolec jest?

Opublikowano

Zimno trochę :wink: Kolec jest?

Bolec... jak wygrasz:grin:

Opublikowano

Z tym, ze podtrzymanie maja inne ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.